Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 39

  • 34 592
  • 981
  •   1
Отговори
# 75
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Пристигна ми част от поръчката от 22.11. Чакам прословутото Грако, а пристигнаха подаръците към него една супер грозна розова чанта и комплект спално бельо - плик и две калъфки за възглавници. Плика е размер гигант  Mr. Greenсупер ще ми пасне на олекотената завивка за спалня 2 на 2,10, калъфките са квадратни, но ще ги префасонираме.От едната страна е десенът на цветя, а от другата на точките. Плътна материя е, мисля памук, но няма етикет да проверя.  Laughing кода е 49808, и само заради спалното бельо си струва. Ето снимки на подаръците: http://elku.multiply.com/photos/photo/10/7
http://elku.multiply.com/photos/photo/10/8
Честито на бременлийката   bouquet

# 76
  • Варна
  • Мнения: 130
450 да си изпразни пощата

# 77
# 78
  • Мнения: 8 242
Дуци, честито  Hug
И аз чакам от 21 и 26 поръчка, надявам се за първата тия дни да ми дойде бележка  Flutter.. и дано е здрава, че е яко чуплива цялата  Twisted Evil

# 79
  • пловдив
  • Мнения: 398
Май само аз останах да честитя на бъдещата мама,но сега се включвам EmbarassedДуци честитоооо  bouquetлека бременност

# 80
  • Мнения: 4 371
Не, онези са розово златни, като на Фло:



Днес колко много честитки Blush Мерси.

# 81
  • In transit
  • Мнения: 11 803
Някой от Варна да е вземал колет от 20-ти от митницата?

Дуци, честито и леко бременеене.  Hug  bouquet

elku - elena с кой код дойде тоя чаршаф?

# 82
  • Мнения: 1 666
elku - elena с кой код дойде тоя чаршаф?

Ама ти сериозно ли? Тя си го е написала!

# 83
  • Мнения: 267
Честито и от мен на Дуци!   bouquet
Най-сетне дойде поръчката ми с анцунга и маратонките , но анцунга не става и за това ще го обявя за продажба /малко ми е тъжно,че беше за подарък на съпруга, не стига,че закъсня с цяла седмица , а й не става  #2gunfire/
става въпрос за ето този :
http://www.laredoute.fr/vente-survetement-sergio-tacchini-modele … e&pagesize=16
размер 180 , цвят - бяло,сиво и тъмно сиво. Ако има желаещи могат да пишат на лични...цената е 80лв.
имам и реални снимки но при интерес ще ги пусна.

# 84
  • Мнения: 318
Момичета да ви се оплача, детето с толкова нетърпение и радост си чака пухенката Sad, даже сутринта изпращайки я на градина и обещах да проверим заедно дали е дошъл колета - поръчката е само за нея от 21. А вместо това в пощата имам писмо от ЛА Редут с което ме известяват, че пухенката е изчерпана в момента на окомплектоването на поръчката ми Cry. После има инструкции за сложния вариант при следваща поръчка с оформянето до 2-ра стъпка и после принт и после факс до тях newsm78 Някой беше имал същия проблем, как го реши:


With reference to your last order, I am writing to inform you that when we prepare your parcel n° 326 6143124 we shipped on November 23th, we could not join the doudoune 833 7073 size 126 which is out of stock. We owe you 7,37 EUR. I suggest you replace an other order online of this amount but you could not deduct this amount. So, print your basket in order we see the reference items and their prices and the total. Click on "Je vide mon panier" just under the basket to cancell your order online. Forward your basket by indicating your client n° and the amount we have to deduct. In case of balance, forward it to my intention at fax n° 33 3 20 24 73 94 by indicating your credit card number with the 3 last digits back and expiry date because it is not secured at my e-mail address.

# 85
  • София
  • Мнения: 12 228
  Кой номер от пухенката си поръчала, че аз на 30 ти направих поръчка почти само с пухенката, няколко бройки различни размери. Да знам явно какво ме чака  Sad А това ми е първа поръчка, за подаръци  Confused

# 86
  • Мнения: 1 425
Дуци честито   bouquet Лека бременност ти желая и едно сладко здравичко бебенце  HugПолучих си поръчката от 23.11, а тази от 20 .11 я няма.
На Варненска митница имаше много пакети, който са пристигнали днес  Mr. Green
Ето и отчета:
Този потник в оранжево http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-fines-bretelles.aspx?produ … e&pagesize=16 Седи много готино и е от хубава материя, много съм доволна.
Едни обувки на мъжа ми на CAT - но не ги намирам и едно палто на Pepe Jeans - от намаленията, цвят каки, много си ги хареса.
Две блузки номер 102 за малката, но те вече са обсъждани.
Ако искате реални снимки ще пусна.
Позарък - сенки Simple Smile Стават
Имам и код на фактурата 41653

# 87
  • Мнения: 2 697
Дуци, леко бременеене и най-красивото бебче на финала smile3521

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Дуци, още колко честитки ще събереш.....
  bouquet честито и от мен   bouquet целуФки по коремче  Mr. Green

Момичета, не мога да намеря онези ножове за тефлонови съдове  Praynig
Забравих да ги сложа в кошницата и сега не ги намирам, да не би да са ги махнали  newsm78

Сега си влезнах в суиви де команде да видя кога пъснах последната поръчка - с комплекта за вино
после в "Voir mon offre spéciale sur cette commande" под поръчката ме изсва това : KIT
Cet article n'est pas concerné par votre offre spéciale

как да го разбирам - че не е включено в поръчката ли?

...май разбрах какво е - отделят нещата, които не подлежат на намаление Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 16:34 от benitta

# 89
  • Мнения: 318
Дуци честито   bouquet Ехааа супер е да има бебенца Heart Eyes

Пухенката за 126 см - прюне

кода от фактурата 41653 дава подарък   PENDENTIF - MARRON що ли ще е това?

Общи условия

Активация на акаунт