Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета,
Моля ви да споделите какво ви се е случило след спирането на противозачатъчни таблетки. Аз винаги съм имала много редовен цикъл на 28 дни. Откриха ми киста на яйчника и пих около година Ясмин. Спрях го тази година септември месец. Октомври имах нормална менструация но от тогава не ми е идвала. Пропуснала съм ноември и декември вече:( .Не знам дали е нормално да имам нередовен цикъл след толкова дълъг прием на противозачатъчни. Моля ви да споделите.
Благодаря ви:)
Цитирай


Мнения: 1 984
вероятно кистичката. или бременност.
Цитирай
И аз така мислех но преди кистата си я усещах много осезаемо, имах си силни болки ( особено при полов контакт ) и ми тежеше а сега няма такова нещо. Правих няколко теста за бременност но и това не е Sad
Цитирай


Мнения: 1 984
това че не я усещаш не означава нищо. изследваи хормоните освен ехото.
Цитирай

близо до Витоша

Мнения: 4 052
просто иди на гинеколог
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.