Игри за празника............

  • 567
  • 2
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 263
Здравейте,решили сме няколко семейства да празнуваме Коледа заедно,ще има и деца на около 7-10години. Искаме освен баницата с късмети да има и нещо по-интересно.Например някои игри.Жеелателно е да са за възрастни,но може да се включат и децата.Аз от години включвам 1 игра-в чорап на ДЯДО КОЛЕДА-слагам изрязани от вестник заглавия,всеки казва   ,,През новата година------,,100%увеличение,,или нещо подобно.Ако сте ме разбрали-всеки си тегли късмета от чорапа.Ако е само за възрастни--всеки казва -,В мойте гащи-------,,Дано съм обяснила........

# 1
  • Мнения: 1 897
Може да оргарнизирате викторина или томбола с дребни награди.
Децата ще бъдат много щастливи от това  да получат още едно,макар и малко подаръче.

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
купуваш едни патета, които се ловят с въдички (има същото нещо до летния театър, но в действителни размери) и според броя патета уловени за 1 минута примерно даваш наградка.
или вземаш стикер на магаренцето йори от мечо пух, закачаш го на стената. трябва ти и опашката на йори, но отрязана. всеки взема опашката, върти се около себе си и тръгва към стената със затворени очи да я закачи на мястото й. дано успях да обясня какво имам превид.

Общи условия

Активация на акаунт