кога възвърнахте фигурата си след раждане

  • 1 878
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 108
Здравейте момичета! Съжалявам ако повтарям някоя тема, но съм новичка, та предполагам ще сте снизходителни. Споделете, моля, колко време след като родихте възвърнахте формите, защото при мен вече минаха осем месеца, а нещо не помръдвам с кг-те. Забременях на 43кг, а сега не мога да помръдна под 53. Има ли някаква формула?!

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 830
Формулата е спорт + глад Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 108
 Simple Smile Абе въпросът е, че глада си го гладувам - като съм с малката по цял ден много не ми остава време за ядене, отскоро и на фитнес тръгнах, ама нещо резултатът е нулев. Е има там едно две килца... ама в сравнение с това което бях преди раждането съм си направо слон. Та се чудех дали още не са се уравновесили пустите хормони, защото все още и косопадът не е изчезнал напълно.

# 3
  • София
  • Мнения: 67
Ами при мен на третия месец вече си влизах и в най тесните дънки!
Разбира се спазвах хранителен режим и тренирах здраво, както преди да родя. Колкото и да гладуваш ако не се движиш нищо няма да постигнеш.
Чудесно е, че си тръгнала на фитнес, прави повече аеробни упражнения, като задължително карай крос тренажор или пътека по 30мин. преди или след тренировката, взависимост от начина ти на трениране.
Успех  Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 7 186
Кърмиш ли?
Формулата не е глад, а подходящ хранителен режим и спорт. Фитнеса ще ти свърши работа, само ако ходиш редовно, тренираш и се храниш правилно Peace Има и добавки, подпомагащи изгарянето на мазнините.

# 5
  • Мнения: 878
аз след първото дете си възвърнах,че и подобрих,но след 3 години,сега след второто съм тръгнала пак натам,ама да видим кога ще стигна  Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
10 месеца след раждането с разделно хранене и спорт Wink

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Опитът ми показва, че отслабването след раждане е абсолютно индивидуално. При мен например имаше застой с месеци, независимо от режим и спорт. Дори най-суровите диети нямаха ефект.
Когато родих второто си дете, имах да сваля само пет килограма. Трябваха ми седем месеца, за да ги сваля. А съм много корава и последователна. И упорита.  Laughing Ама на - хормони ли, какво ли.  newsm78
Избираш си режим, избираш си спорт и се въоръжаваш с търпение.
В крайна сметка това, че отслабвах толкова бавно и трудно се оказа огромен плюс. Защото започнах да спортувам активно и сега харесвам повече тялото си, отколкото преди да започна да раждам.

# 8
  • Мнения: 2 149
Разделното хранене и грижите покрай малката си казаха думата Hug

# 9
  • Мнения: 5 362
Формулата е спорт + глад Peace
Sick
Моят съвет е да не я пробваш тази формула.Рискуваш да се сдобиеш с нежелани ефекти Wink

За спорта-да,съгласна съм,но глада бих го заместила с балансирано хранене Peace
При отслабване след раждане,и то ако си натрупала доста кг-ми,отслабването трябва да става равномерно,а не бързо и резултата да е йо-йо.Храната е много важна-трябва да се яде,но не какво да е Wink Спортуването е неизбежно.Евентуално някакъв суплемент,и си готова.Но всичко това да е комбинирано,да се изпълнява редовно и да се мисли позитивно!Това е моето мнение,от личен опит . bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 108
Да и аз съм на мнението, че глада не е решение, но от балансирано хранене си нямам и понятие. Никога до преди раждането не ми се е случвало да имам проблем с килограмите, дори обратното - опитвах се да кача някой и друг килограм. Сега покрай малката ми се случва по цял ден някой път въобще да не хапна нищо и вечер като си дойде мъжът ми да си го взема за целия ден, което вероятно е грешката. Много ще ви бъда благодарна ако споделите някой изпитан метод на балансирано хранене, без то да се основава на някаква строга диета. Просто да ме осветлите кое да избягвам и на кое да наблягам. Защото има и друг момент, че след спорт се връщам вкъщи гладна като вълк. Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Ще изключиш тестените изделия,хляб,спагети ,баници и производни:)
Ще изключиш и сладкото...
Ако можеш -ще намалиш пърженото.

Ще наблегнеш на зеленчуците,плодовете и бялото месо.И рибка също.

Това е в общи линии здравословния режим.
Да не забравим и газираните напитки.

Започни да се движиш повечко,или тренирай нещо.
Освен ,че ще отслабваш-тялото ще се чувства добре с този начин на хранене.
Може и да се придържаш и към разделното хранене.
Има отделна темичка.

Успех! Hug

# 12
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Килограмите ги възвърнах, фигурата - не. Не, че някога съм се гордяла с особено красиво тяло, но определено не изглеждаше толкова отпуснато Sick
Правя упражненията на Синди Крауфорд, а Исайкова ти е дала много добри съвети по отношение на храненето. Още повече, че ти не си имала проблем с килограмите преди раждането, явно не си генетично "обременена" Grinning, така че-спокойно. Ще се възстановиш Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 108
Много, много благодаря за съветите!  bouquet Ще се пробвам наистина с ограничението, или пълното отказване от тези толкова вредни, но вкусни храни Grinning. А за спорта - определено оказва влияние и го виждам по дрехите си и по поизчезналите на места нежелани мазнинки, но кантарът за сега мълчи, което е странното.

# 14
  • Мнения: 372
След раждането имах да сваля 7 кг.Успях за 2 м с упорито спортуване и много плодове в неограничени количества.

Общи условия

Активация на акаунт