Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София, Лозенец

Здравейте мами, искам да ви питам нещо. Аз съм бременна в началото на осмия месец, и днес корема ми падна – следна на долу.  Shocked
Притеснявам се – не е ли много рано? Някой знае ли кога е нормално корема да слезне на долу, и след колко време започва раждане?

Цитирай

При мен в 36 гс ми спряха киселините и корема ми слезе на долу
след около седница родих  Laughing
това естествено не означава че и и при теб ще стане така  Smile
Цитирай

Пловдив

ами възможно е просто бебчето да сменило положението си и затова да ти изглежда по паднал корема
на мен не ми е "падал" отидох си с вирнат корем да раждам  Mr. Green
Цитирай

в Надежда-та

Аз съм горе-доло с паднал корем от 2-3 седмици.
Както забелязваш (от линийката) никакви признаци до момента за раждане (а и разкритие си имам от 3-4 седмици).
Само спокойно и не се шашкай Peace
Цитирай

София

Рано, рано - не малко деца се раждат осмия месец....че и по-рано...защо не се обадиш на лекаря ти, да направи един преглед, да си каже думата или поне по телефона да се консултираш има ли защо да се притесняваш...
Цитирай

Стара Загора-Бургас

Я за по сигурно удари 1 слушалка на лекаря си.И ти да си спокойна и да не се чудиш кво става  :bouquet:Kysmet
Цитирай

София

А на мен въобще не ми слезе корема надолу  Rolling Eyes
Цитирай

София

Може просто бебето да се е обърнало.

На мен ми падна корема повече от месец преди раждането, а самото раждане беше планово секцио и бебето нямаше никакво намерение да излиза.
Цитирай

Somewhere in space

И на мен корема ми "слезе" надолу в осмия месец, но си родих съвсем близо до термина, а бебето до последно беше високо разположено, дори по време на раждането лекарката се притесни, че контракциите са много силни, шийката изгладена а пък главичката високо.Вече са ти казали, консултирай се с лекар за да се успокоиш.
Цитирай

София

Моят корем слезе ниско в 8 месец. На прегледа се оказа, че се е обърнало. Доки каза: скоро ще е.
Родих си на термина.
Цитирай

аз също днес запо4нах 8 месец-коремът ми ту е ниско долу,ту високо горе-ами явно бебо се фръцка непрекъснато.А за шутовете,които ми нанася-не ми се говори-прави ми вътрешностите на дроб-сърма/особено ве4ер/
Цитирай

София, Лозенец

Момичета, супер сте.  Hug Благодаря за отговорите. Подействахте ми доста успокояващо.   bouquet
Цитирай

На гребена на вълната.

моя още не е паднал,но аз съм  още в края на 7 мес.може би е рано newsm78 аз все бързам...но имам чувството че много се върти и буйства.Това значи ли че е неспокойно или е просто реакция.... newsm78
Цитирай

Sofia

На мен също корема ми слезе надолу още в осми месец, а даже преносих с 3 дни, но при всеки е индивидуално.Мисля, 4е по-скоро зависи от разкритието...
Цитирай

Враца

Може би бебето се с обърнало с главата надолу и за това да ти се струва че корема ти е различен.. това не значи че ще се роди по рано.. ако много те притеснява обади се на генеколога дето ти следи брменноста да те успокой,  Naughty сега не трябва да е тревожиш
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора