Има ли впечатления от кухнята на Хер Бебе

  • 2 812
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 108
Здравейте! Моята щерка е на 8 месеца и вече започвам да се ослушвам за детски кухни. Живея в района на бул. Мадрид и ще ви помоля ако знаете добре кухни в района да ми ги препоръчате, а тъй като аз знам единствено частната Хер Бебе, но нямам никакви отзиви за нея, ако някой е ползвал услугите й-да сподели.

# 1
# 2
  • Мнения: 865
и аз живея в района.доста време търсих и питах тук за ДК.най-накрая открих държавната-на ул.Тича е-пресечка на Ив.Асен и на мен ми е леко далечко.затова вече 3-та седмица сме на Хер Бебе.Дари яде храната и за сега съм доволна.педиатърката ни беше против-не им била добра хигиената.за сега нямаме оплаквания,а и не ми се чака по цял ден Ози да ми я докарат.дано съм ти помогнала Hug

# 3
Ние взимаме от Хер Бебе вече 2 месеца. Преди това бяхме цяло лято на Джуниор Меню. Сега съм много по-доволна.Има голямо разнообразие: риба,пуешко,свинско,пилешко,суфлета с яйца и спанак,торти,кисели. Храната от Джуниор Меню беше само от пилешко и по-някога свинско,миришеща на стол.Ние сменихме кухнята защото застудя и аз нямам на кой да оставям синът ми всеки ден.Хер Бебе имат доставка до вкъщи и за мен е страшно удобно. Вече и не съжалявам за моят избор,защото кухнята на Хер Бебе е по-готина.

# 4
  • Мнения: 814
От самото начало използваме Хер Бебе. Бях чела, че някои мами са недоволни, но и според мен менюто е доста разнообразно. Ако човек сравнява всяко ядене с това как би го приготвил той самия - няма да използва кухня.
Синът ми винаги изяжда всичко. Доставката по домовете и за мен е много голямо удобство, но най-важното е, че на малкия му е вкусно. Peace

# 5
  • Мнения: 437
Ние сме на Хер бебе. От 10-месечна яде само Хер бебе. Нямам оплаквания. И доставката е голямо удобство.

# 6
  • София
  • Мнения: 108
Благодаря на всички за отговорите!
Ади, а защо от 10-месечна? Аз поразпитах там и ми казаха, че едва след годинка записват деца? А въпросът ми беше, че съм чела тук във форума доста негативни мнения за храната там, но пък от друга страна това ми е възможно най-близката кухня в района. Другата опция са ми Ози, но само на доставка. Та затова се колебаех коя от двете да предпочета.

# 7
  • Мнения: 865
Благодаря на всички за отговорите!
Ади, а защо от 10-месечна? Аз поразпитах там и ми казаха, че едва след годинка записват деца? А въпросът ми беше, че съм чела тук във форума доста негативни мнения за храната там, но пък от друга страна това ми е възможно най-близката кухня в района. Другата опция са ми Ози, но само на доставка. Та затова се колебаех коя от двете да предпочета.
значи сме съседки Hug.аз записах Дари малко преди да навърши 10 месеца,захранена е с всичко без прясно мляко и белтък

# 8
  • София
  • Мнения: 108
Киша, ние може дори да сме се засичали по парка Simple Smile. Ами май все пак и аз ще взема там да я запиша. Тя Ани си е лакомка, така че проблем с изяждането вероятно няма да имам. Дано пък да е хубава кухнята.

# 9
  • Мнения: 865
може би,макар и аз да не се спирам Laughing.за кухнята-можеш да я запишеш пробно една седмица и да видиш дали ще й хареса Hug

Общи условия

Активация на акаунт