Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 2

  • 118 352
  • 447
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
благодаря много за обяснението

# 46
  • София
  • Мнения: 5 726

пъпки всякакви - каквито пожелаеш  Sick


А дали пъпките не са в резултат на хормонален проблем?

А моя 12 годишен опит ми показва,че при мен хапчетата дават по траен резултат Peace

# 47
  • Мнения: 5 539
може да всичко, зависи от човека...всичко е индивидуално.
Например: възпаление на пикочните канали, трихомони, хламидия, силен запек, консумация на много сладко, стафилококова инфекция или някяква друга бяктериална инфекция на кръвта или бактерий в урината, слаба имунна система, стрес , носене на синтетично бельо, както и на много тесни панталони, които запарват, ниска хигиена и др.
Само да отбележа, че през цялото време говоря за хронична гъбична инфекция, която продължава доста дълго време. Има разбира се момичета, които се заразяват веднъж в живота си и след един курс на лечение всичко е наред. Но когато нещо се повтаря толкова дълго време, явно проблема е другаде.
Ще добавя само ХОРМОНАЛЕН ДИСБАЛАНС.
Софич, твоя постинг трябва да се закове в началото на темата  bouquet за да не се пита едно и също на всяка страница Peace

# 48
  • Мнения: 144

пъпки всякакви - каквито пожелаеш  Sick


А дали пъпките не са в резултат на хормонален проблем?

А моя 12 годишен опит ми показва,че при мен хапчетата дават по траен резултат Peace

Извинете за пропуска - може да е и хормонален проблем, както и висока кръвна захар - някаква форма на диабет, както и СПИН, както и др. Проблема трябва да се търси, а не само микробиология и тя да показва Кандида албиканис!!! Изписват Низорал или Флажил или Микомакс, Микосист и т.н...и после се появяват отново.
Не съм против лечението с хапчета, не ме разбирайте погрешно. В продължение на 6 месеца приемах Микомакс по едно хапче на месец - ефект имаше , но на седмия месец на овулация бях с гъбички! По време на овулация киселинността на влагалището рязко намалява, за да могат сперматозоидите да оцелеят. Средата става алкална и гъбите цъфтят. Това ме наведе на мисълта, че явно проблема е другаде - при мен е  стафилококова инфекция, а още повече, че имам и други симптоми.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 726
Нали за това това са докторите,да открият какво ни е.Щом тези доктори не ти помагат,сменяй ги.

# 50
За какво се записвате всички-Не мога да разбера. Shocked

# 51
  • Мнения: 5 713
За да следят темата. Simple Smile
Явно не знаят, че долу в дясно има бутон " извести ". Че и горе в дясно.

# 52
а има ли бутон анти-извести?  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 5 726
 Joy -не.Преследване до дупка hahaha

# 54
mausbeni -
ako si podatliva na gabichki a niamash drygi zaboliavania, mislela li si che problema moje da e v imuniteta ti? toest po-slab imunitet. zashto ne piesh Imunobor 3-4 mececa? obiknoveno taka izchezvat, kato se zasili imuniteta.

# 55
  • Мнения: 1 928
Здравейте,
толкова сте преживели,че вече сте направо доктори.Аз имам следния проблем-имам жълтеникаво слузесто течение-лекуваха възпален яйчник,гориха ми раничка,лекуваха ме от гъбички и накрая заявиха(различни лекари) ,че е хормонално.Добре,но течението е жълтеникаво и имам болка в единия яйчник.Появи се след раждането.Мисля тази седмица пак да отида на преглед,но някой имал ли е такива симптоми и може ли да ми каже  как се е излекувала?

Благодаря  bouquet

# 56
  • Мнения: 22 853
Aз имам подобно течение,наистина е хормонално.Да нямаш някоя киста на яйчника?

# 57
  • София
  • Мнения: 5 726
mausbeni -
ako si podatliva na gabichki a niamash drygi zaboliavania, mislela li si che problema moje da e v imuniteta ti? toest po-slab imunitet. zashto ne piesh Imunobor 3-4 mececa? obiknoveno taka izchezvat, kato se zasili imuniteta.

Пила съм,нямаше разлика.

# 58
  • Мнения: 1 928
Aз имам подобно течение,наистина е хормонално.Да нямаш някоя киста на яйчника?

не нямам киста-за това беше категорична лекарката.Притеснява ме по скоро цвета на течението

# 59
  • София
  • Мнения: 2 348
сега пък аз да ви кажа как се борих. Бях 15годишна когато открих, че не е просто овулация причината да са ми влажни бикините. Количеството беше достатъчно за да се притесни и майка ми. Отгоре на това течението не беше прозрачно, а плътно бяло и често сиво. Отидох на гинеколог, но тя отказа да ме прегледа и ме успокои че няма нищо смущаващо. Около 2 години след това отидох отново на преглед за този проблем. Този път лекара ме прегледа и ми направи цитонамазка. Каза, че няма нищо страшно и ми изписа капсули, които обаче аз не си спомням защото беше отдавна. Не ми помогнаха, но лекара ме успокои, че трябва да имам търпение и ще отшуми. И така 1 година по-късно получих страшно тежко възпаление. Подуване на срамните устни, покачване на t много силен сърбеж, огромно количество бяло течение. На втория ден вече не можех да сядам от болка и сърбеж и отидох в Пирогов. щом се качих на магарето стреснах лекара. Предписа ми антибиотици, мехлем, капсули...  Възпалението мина, но проблема остана.
 Реших на всяка цена да се отърва от този проблем независимо от цената и отидох при може би един от наи-добрите гинеколози в България. И най-накрая разбрах какъв ми е случая. Имала съм гъбички, които били толкова години в тялото ми, че то си е свикнало с тях и той дори да ги премахне, при първа възможност телцето ми пак ще си ги прибере. Така и стана. Аз настоях да ми проведе лечение, което за моя джоб беше доста скъпо. Течението ми мина, но само за месеци се върна. Както ми каза и лекуващия.
  И сега си съжителстваме мирно и тихо аз и гъбичките. Неприятно, но нямам избор Cry

Общи условия

Активация на акаунт