Секс кариеризъм - практикувате ли или има ли го около вас?

  • 3 987
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
villiana от написаното разбирам, че работите в една фирма със съпруга ти  Grinning По цял ден заедно, после вечер в къщи пак заедно  newsm78 то в един момент не омръзва ли бе жена  newsm78

# 46
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Мадам Помпадур,

зависи колко време през ден прекарват заедно. Аз също работя на едно място с моя съпруг, но се виждаме най-много за половин час за целия работен ден  Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
villiana от написаното разбирам, че работите в една фирма със съпруга ти  Grinning По цял ден заедно, после вечер в къщи пак заедно  newsm78 то в един момент не омръзва ли бе жена  newsm78

Това се казва секс кариеризъм в най-чист вид.  Joy

# 48
  • Мнения: 320
Аз пострадях от такъв Секс кариеризъм преди 3 години. Бяхме на временен трудов договор с едно момиче , аз замествах момиче по мачинство, а тя дойде по-късно. Момичето по майчинство се върна, а конкуренцията как намери регионалния - беше дошъл до Бургас и успя да се "пребори" за работното място...та си останах без работа. Тя вече отдавна напусна и е шефка на едно съвсем друго място. А на мен работата ми харесваше..... Sad

# 49
  • Мнения: 2 309
Два пъти съм ставала свидетел на секс-кариеризъм в старата ми работа. И двата пъти шефът беше жена, а подчиненият - мъж. Не съм се дразнела, даже се забавлявах с обърнатата ситуация и незавидното положение на мъжете  hahaha

# 50
  • София
  • Мнения: 2 381
В една от предишните ми работи секс кариеризмът си беше класика просто. Въпреки че колежките /може и да са били двуцифрена бройка  newsm78/, дето спяха с шефа, не се издигнаха в йерархията, но заплатите им бяха двойни, че и отгоре, на моята. Само една проби нагоре. Явно ще да е била много добре с креватните упражнения. Жива и здрава да е. Една беше уволнена, щото спря да му пуска. Така си мисля.  Thinking Дори не му говореше месеци наред преди уволнението. Близо година по-късно той продаде фирмите си и мацките останаха в ръцете на новите шефове - за техен късмет или пък не - едната е жена.

# 51
  • Мнения: 1 318
Всеки ден - живеем заедно Sunglasses но се запознахме преди да започна работа във фирмата му

# 52
  • Мнения: 17 407
Не практикувам, надявам се и да не стигам дотам. Обаче около мен го има в изобилие, даже ако може сексът да прерастне в брак- най- добре. Ама и секс става, де. Полът на практикуващите го е без значение Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 505
Аз си признавам веднага(без бой),че го направихме с един бивш шеф,и то не веднъж,но аз и не съм се стремяла към повишение,а просто се харесахме.Но когато се задълбочиха нещата аз напуснах и приключих отношенията ни-просто сметнах така за необходимо тогава.

# 54
  • Мнения: 189
моята колежка (бяхме в една стая и на една длъжност) го правеше с шефа, и той я издигна точно когато излязох в майчинство.Като дойде на работа не знаеше от къде се пуска компа!

# 55
  • Мнения: 1 038
На мен лично не ми се е случвало,едно време имах една позната ,която благодарение на връзката с шефа си се издигна много,направи контакти ,и когато реши ,че е достатъчно самостоятелна се отдръпна,в последствие се издигна още повече,но там вече не знам с кой е спала).
Сега където работя,едната колежка е жена на шефа,а в стремежа си някой колежки да се издигнат във фирмата или да задържат работата си,като показват колко много я уважават и възхищават,се чудят как да й направят евала и да й излижат задника.

# 56
  • София
  • Мнения: 67
В предишната ми работа, една колежка си легна с единия шеф, другия се почуства пренебрегнат и я уволни.
Има ги навсякъде тези работи, на мен са ми предлагали, ама аз загубената... любов!
Иначе и аз сега да съм директор ама ей на!

Общи условия

Активация на акаунт