Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

София

Когато ви подценяват как реагирате ?
Реагирате ли изобщо ?
Става ли ви обидно или изобщо не ви пука ?
Днес при мен се случи такова нещо и щом се
сетя очите ми се пълнят със сълзи  Crying or Very sad
Може би съм прекалено чуствителна ли що ли,
но ми стана много обидно  Sad
Вие как постъпвате ?
Цитирай

Определено ми става много неприятно.
Случвало се е да си го припомням дни наред,да го преживявам отново и отново,събуждала съм се плувнала в пот и първата мисъл ми е била тази...
Истината е,че най-вероятно нямаше да ми пука толкова ако човекът,който ме е подценил е бил прав.
Но съм страшно честолюбива и несправедливите обвинения ме нараняват.
Изпитвам нужда да се доказвам,обяснявам,дори оправдавам.
За да ме разберат,не защото им го дължа.
Не понасям да остана неразбрана.
Цитирай

Germany

Зависи какво е подценяването- на лична основа или професионално. Личните неща, особено от приятели или скъпи хора много трудно се преживяват, даже да не кажа че счупеното май не може да се залепи.
А подценяването може да е и избиване на комплекси от другата страна. 
Цитирай

София

Ужасно се дразня, когато някой се опитва да ме подцени, или още по-лошо - когато не ме приема насериозно.
Цитирай

Усещам болезнено буцата в гърлото.
Това е, откакто не гласувахте акуратно
и ме пренебрегнахте заради една Ксения.
Цитирай

София

Когато ме подценят, не ми става приятно.
Когато ме надценят - също.
Цитирай

Неприятно ми е,дразня се,но очите ми никога не се пълнят със сълзи.От сълзи полза нямам.
Цитирай
 Crying or Very sadСтава ми много болно,готова съм да се разрева,за едната чест живеем и нея като ни вземат ...става гадно #2gunfire
Цитирай

София

Обикновенно намеквам ,че ме подценяват,естествено не ми е приятно.Анализирам и ситуацията.
Цитирай

Outside the Matrix

Когато ме подценяват, ми дават предимство. Мога да им дойда изневиделица, както казваше Ал Пачино в "Адвокат на дявола" - любима моя филмова реч. Няма никакво значение кой как ни над/подценява, ако собствената ни самооценка е стабилна.
Цитирай

Crying or Very sadСтава ми много болно,готова съм да се разрева,за едната чест живеем и нея като ни вземат ...става гадно #2gunfire
Кой може да ти вземе честта,ако не му я отстъпиш доброволно?Ако циганинът,който рови в казаните ти каже:Како,много си проста!,взема ли ти честта или не?Ако шефът ти повиши колегата,а не теб,обезчестява ли те?
Цитирай

Предпочитам да ме подценяват. Така винаги имам скрити козове. Mr. Green
Цитирай

Не мисля, че реагирам някак newsm78 Поне не на момента.
Но на мен по-скоро ми се случва да ме надценяват.
Цитирай

при децата

Като теб, Джулс, първо ме стяга гърлото и ми се реве. Удържам се някак си. След няколко часа чак ми хрумва как е трябвало да реагирам. И ми е криво, че не съм го направила веднага. Много съм чувствителна  Mad, когато не ме оценят по достойнство.
Но винаги има възможност за реванш Smile
Цитирай

София

Когато ме подценяват, ми дават предимство. Мога да им дойда изневиделица
Абсолютно  Smile Предпочитам да ме подценяват и изведнъж - хххххаааа - да ги сразя (независимо с хубаво или с лошо), отколкото да ме надценяват и да ме товарят с някакви техни си очаквания и представи, които да трябва да покривам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора