възпаление на дупките на ушите

  • 8 680
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
здравейте мами
имали ли сте такъв проблем при слагане на някой видове обици да ви се възпаляват дупките и какво правите в такива случаи?вчера слагах "тенекиени" обици и сега са ми вазпалени ушите

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Значи имаш алергия към тенекетата. Пробвай с гентамицин, на мен ми помага !

# 2
  • Мнения: 105
може също да сложиш за няколко дни златни обеци, за да се успокоят ушите Peace а  ако много ти харесват тези обеци и искаш още да ги носиш, по-добре мини с безцветен лак за нокти тази част, която остава в ухото Wink

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Пробвай с Витамерфен,а моят съвет е да забравиш такъв тип бижута.Аз имам по принцип същия проблем и се отказах от тенекийките отдавна.

# 4
  • Мнения: X
и на мен ми се получава от някои обеци и също съм се мазала с Гентамицин,за да ми минат ушите,помага действително Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 211
blaгодаря ви много ще пробвам всичко:)

# 6
  • Мнения: 4
вероятно си алергична към никел, слагат го почти винаги в тенекиите

# 7
  • София
  • Мнения: 7 752
Генатмицин или Лоринден Н ще ти помогнат и избягвай да слагаш тенекиените неща.

Аз получавам същото възпаление, за това нося само сребро.  Peace

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От тенекетата и на мен ми се възпаляват дупките. За това си пестя нерви и болки като нося само злато и сребро. Почиствай със спирт няколко пъти на ден, мажи и с антибиотична паста. Май последно ползвах Гентамицин. Ако успееш да сложиш и обеца /предварително я подръж малко в спирт и я намажи с АБ паста, така ще влезе по-лесно/ ще е добре, като от време на време лекичко я въртиш.

# 9
  • Мнения: 1 733
Имам същия проблем. На мен дори от сребро ми се възпаляват.

# 10
  • Мнения: X
Имам същия проблем. На мен дори от сребро ми се възпаляват.
и на мен Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 819
здравейте мами
имали ли сте такъв проблем при слагане на някой видове обици да ви се възпаляват дупките и какво правите в такива случаи?вчера слагах "тенекиени" обици и сега са ми вазпалени ушите

Винаги, когато сложа нещо различно от злато, имам проблеми - зачервяване, рани, гной дори. Имам алергия към неблагородни метали, не мога да нося часовник или колан с нещо метално по тях, стават ми рани дори от висока проба сребро ooooh! Евтино му излизам на мъжа ми Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 125
И аз съм с този проблем Sad. Преди 2 дена си сложих такива обици то4но за 2 4аса и веднага ми се възпалиха.Аз не мажа с нищо.За няколко дена просто минават сами.

# 13
  • София
  • Мнения: 819
Понякога ме хваща яд, че има такива хубави дрънкулки, а не мога да си ги сложа дори и за 5 минути, веднага пламват ушите Close Close Close

# 14
  • Мнения: 757
Имам същия проблем. На мен дори от сребро ми се възпаляват.
и аз съм така,само злато мога да нося Money

Общи условия

Активация на акаунт