Раничка на маточната шийка

  • 7 038
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Работи ли с НЗОК?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 025
Това е частния кабинет, там всичко е платено , скъпо е , ако обаче е за някаква операция- работи в Майчин дом, там  важи НЗОК.
Всъщност да си допълня поста, аз ходя там на профилактични прегледи всяка година, имам нещо подобно на раничка, ама всъщност е изменение вследствие раждането.Но винаги е пълно с жени , основно с такива проблеми на шийката, и всички го препоръчват като много добър в тази област.Иначе се чака много, защото не претупва хората, но и цените са високи.

# 17
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
А, значи може да го посетя в МД, там е отишла по-голямата част от апаратурата. Не че имам надежда да не е платена операцията, но поне част от манипулациите все още минават с направления. Благодаря ти!  bouquet

# 18
  • Мнения: 919
Записвам се и аз.При прегледа ми откриха съвсем малка раничка и сега си чакам резултатите от цитонамазката.

# 19
  • Мнения: 2 425
И аз имах раничка. Преди една година на контролен преглед ми я бяха открили. Обгориха ме с лазер, наистина пак имаше миризма. Казвам пак защото вече за втори път ми горят раничка и двата пъти по различен начин. Първото обгаряне беше преди 11 год. Тогава не беше с лазер. С лазер е много по-добре. Само дето от после трябва поне 1 месец да си постоянно с превръзка. Докато се изчисти човек ooooh!... И по възможност да си в къщи.

# 20
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Най-злокачествения рак на гинеталиите е този на маточната шийка.Не разбирам как може да се коментира как и колко мирише и колко струва.И пържолите миришат пък ги ядем и си ги плащаме. Отивай и се оправяи бързичко.Славчев наистина е много добър.

# 21
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ами преди 10-на години като ме гориха освен че миришеше и болеше както си трябва, затова се притеснявам. Но наистина-мерките трябва да се вземат навреме.
Момичета, мен ми препоръчаха от МД д-р Нели Тюфекчиева. Някакви отзиви за нея имате ли?

# 22
  • Мнения: 64
Аз горих лазарно 2 пъти ранички при д-р Тюфекчиева от Майчин дом. Много е внимателна, а и по-принцип е много добър специалист. Знам само координатите и в частния кабинет: бул Витоша 51, тел:988 8224; моб: 0888215966.

# 23
  • Мнения: 64
Добавям малко уточнение, че става въпрос за д-р Елиза Тюфекчиева...за "Нели' незнам....

# 24
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Тя е, същата-поне мобилният и телефон е със същия номер Laughing
Чакам първите " чисти " дни и отивам.
Благодаря ти, много ме успокои с твоите впечатления  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз съм чувала добри отзиви за нея. Не точно за раничка де, но все пак. Wink

Общи условия

Активация на акаунт