какво мислите за EvanescencE

  • 1 313
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Така,здравейте мами. Аз съм на 12г. но редовно влизам във форума!!!  newsm10 Та имам един такъв въпрос- какво мислите за EvanescencE и дали сте ги чували въобще??? (мен лично МНОООООГО ме кефят  newsm20

# 1
  • Мнения: 516
Не сме ги чували. Ние слушаме само стари градски песни на бяло сладко, докато бродираме гобленчетата си.  Naughty

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Може би си проспала часовете по музика в училище, Флор?

# 3
  • Мнения: 6 992
Харесват ми, да. Има и по-добри групи обаче.
Ориентирай се към по-хард метъл, преди да те награбят заради ника. Laughing

# 4
  • Мнения: 516
Аз в часовете по музика учих "Ставай страна огромная" и " Во поле берьоза стояла"  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 702
emo_styl4e Много ги харесвам
Гласът на вокалистакак е един път  Peace
Дъщерята им е луда фенка вече от доста време  Laughing та така ги опознах  Heart Eyes
Даже е научила малката да разпознава Ейми като я види на клип по ТВ

# 6
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Аз пък се чудя какво прави 12-годишно дете във този форум newsm78

# 7
  • Мнения: 463
Аз пък се чудя какво прави 12-годишно дете във този форум newsm78
Май не само ти newsm78!

# 8
  • Мнения: 6
emo_styl4e Много ги харесвам
Гласът на вокалистакак е един път  Peace
Дъщерята им е луда фенка вече от доста време  Laughing та така ги опознах  Heart Eyes
Даже е научила малката да разпознава Ейми като я види на клип по ТВ


брависимо!!! и аз мнооооого им се кефя  Hug  ще се подкрепя с материали http://www.vbox7.com/play:0f73807d http://www.vbox7.com/play:1b68ed10

# 9
  • Мнения: 6
Аз пък се чудя какво прави 12-годишно дете във този форум newsm78

ами какво може да прави -това,което и един МЪЖ във този форум.Аз поне съм от мнозинството,а за това че новаците ЖИВИ ги ядат - не намирам с какво един новак е по-различен от отраканите "мами" ,та нали и те са били нови.Всеки започва от някъде,нали.А за това,че харесвам ЕМО STYLE мисля,че ВСЕКИ има право на избор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 10
  • Мнения: 516
Спокойно, младежо. И ние сме карали пубертет. Знаем, как се чувстваш. Никой не ти казва, какво да слушаш. Поне не в този форум.  Laughing

# 11
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Аз пък се чудя какво прави 12-годишно дете във този форум newsm78

ами какво може да прави -това,което и един МЪЖ във този форум.Аз поне съм от мнозинството,а за това че новаците ЖИВИ ги ядат - не намирам с какво един новак е по-различен от отраканите "мами" ,та нали и те са били нови.Всеки започва от някъде,нали.А за това,че харесвам ЕМО STYLE мисля,че ВСЕКИ има право на избор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Никой не те напада. Може да си слушаш, това което ти харесва. Просто ти е малко рано за този форум, но това е работа на модераторите май.

# 12
  • Мнения: 6
не се ли личи колко ги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes (това е моят профил) #Crazy лудо,нали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.vbox7.com/user:cocacola1995

# 13
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
За лудостта няма възраст.

Общи условия

Активация на акаунт