Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Здравейте, оказа се че съм бременна според моите изчисления в 3 седмица, но все още не съм пила фолиева кисилина, моля да ме посъветвате мога ли да почна още от днес и по колко се пие на ден . Благодаря.
Цитирай

в Надежда-та

Почвай смело по 0.4mcg на ден (1 хапче) Peace
Леко бременеене  bouquet
Цитирай

София

По едно хапче на ден. Пий го след като си яла.
Пише се кисЕлина. Леко бременеене!!!   bouquet
Цитирай

Някъде там на юг...

Можеш, почвай  Peace Все още не е късно. По едно хапче на ден.
Цитирай

Тя даже е хубаво да се почне да се пие още когато си решила вече да си имаш бебче.
Цитирай

Айтос

Започвай да пиеш аз мисля че не е късно,тя се пие поне да третия месец,хубаво е и преди да забременееш, но щом си изтървала  Wink. Леко бременеене Hug
Цитирай

София

Здравей, започвай да я пиеш. Аз също не бяй пила преди да забременея и доктора ми каза, че малко ще удължим приема й (до края на четвърти месец). А може и до края на бремеността да пиеш. Не се притеснявай:)
Цитирай

в Надежда-та

Аз все още я пия.
Цитирай

София

когато я почнеш все полза ще има просто се консултирай с гинеколога си докога да я пиеш
Цитирай

София

Почвай смело по 0.4mcg на ден (1 хапче) Peace
Леко бременеене  bouquet
Peace
Цитирай

Враца

някой почват да пият още когато са решили да имат бебе..  аз лично почнах да пия след като забременях
иначе се пие по 1 хапче на ден до 3-тия месец
Цитирай

София

Почвай, даже ако е планирана бременността е хубаво 3-6 м преди това да се почне, така че нямаш никакав проблем да почнеш веднага....ако нямаш проблеми по 1 на ден, ако има нещо лекаря може да ти изпише и по повече...пият се мин до 3 месец, като след това ако пиеш витамини за бременни и там има, някои мами пият до края.....
Цитирай

благодаря на всички Ви за съвета утре ще отида на гинеколог и надявам се всичко да е наред.
Цитирай

София

Аз също при първата си бременност почнах да я пия веднага след лекарския преглед и установяване на бремеността. Сега също от няколко дни почнах да пия след установяване на бремеността.
Цитирай

In da club

Аз почнах на 6-та седмица Smile почвай смело и не се притеснявай - можело е да почнеш по рано но не си закъсняла. Чжповече портокали, грейпфрути,боб - във тях също има фолиева киселина Smile успех и леко бременеене
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора