Що ....

  • 820
  • 6
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
.......

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 10:07 от Неф&Неф (bgbubu)

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това, че са запознати с новите схеми- не значи, че ги одобряват.

# 2
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Не ме разбирайте погрешно...няма нищо против тези, които не одобряват новите схеми. Но просто мисля, че има интелигентен начит за изказване на мнение, а не чрез подигравки...
Но мойе би аз съм в грешка  newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Чат каналът е нещо съвсем отделно от форума и няма задължение пишещите вътре да са едни и същи.
Каналът е в IRC, там си важат отделни правила за писане, език, тон, съкращения и пр.
Абсолютно не е задължително да ви харесват.

# 4
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Е това не го знаех!!! Мислех, че този чат е за майки и татковци, които искат съвет и помощ свързани с отглеждането на децата  си newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Айде сега всеки, писал е чата, да дойде и да се обясни Laughing Абе как може да се вълнувате от такива неща ooooh! Ми то и във форумите сме се хващали за косите за пустите сокчета, и за кърменето, и за бездомните кучета, и за гърнето, и за кво ли не, ама после си купонясваме заедно и не ни пука. Не съди за хората по това как пишат в някакъв чат.
И, да, и форумите, и чатът, и сайтът са за това, за което си мислиш. Просто трябва да си малко по-ръб и ще си намериш инфото измежду другите шантавии Simple Smile А инфо има много!!!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Е това не го знаех!!! Мислех, че този чат е за майки и татковци, които искат съвет и помощ свързани с отглеждането на децата  си newsm78
Точно това е! Просто атмосферата, езикът и всичко останало там са други и ако човек не е свикнал с IRC стила на общуване, вади странни реакции и прави необосновани обобщения.
Интернетът е място безбрежно и средствата, както и начините за комуникация са много. Всеки си избира място и среда.
И поради горното, не тук е мястото да се оплаквате от чат канала.
Поздрави и успех!

Общи условия

Активация на акаунт