Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета имам неприятен проблем от доста време,близо 2 години.Усещам постоянни сърбежи,засилено бяло течение и неприятно усещане при полов акт.Ходих на доста лекари и всички казваха ,че са гъбички,съветваха ме да не влизам в басейни,да не ходя много по места където има много хора.Аз стриктно спазвам тава ,но този проблем не изчезва,докато скоро не отидох при гинеколог много известен и той ми каза ,че това е възпаление на цервикалния канал,което е причина да се появи и полип,които той веднага отсрани и започнахме лечение с антибиотик.Взимах го 6 дена и сега в събота имам час отново с доктора да ме види и да каже дали съм излекувана.Но това ,което мен ме притеснява е ,че све още имам неприятно усещане.Мили момичета ,ако има някоя с моя проблем моля ви кажете ми как сте го отстранили.
Цитирай

Пловдив

Микробиология си пускала предполагам - резултатът какъв е?
Хубаво е да пуснеш и един тест за хламидия, макар че се съмнявам да имаш, но за всеки случай.
За полипите четох наскоро, но не помня да се споменаваше такава причина за появата йм - но няма значение в случая, важното е да се махне причината за течението.

Иначе, можеш да погледнеш тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98822.0
Цитирай

Да пусках си 2 микробиолог.изследвания и при 2-те се казва ,че няма гъбички , а е възпаление на церв.канал.Ако някой знае някои добър гинеколог,моля да ми го препоръча.Благодаря ви и лек ден.
Цитирай

DE

Излекува ли се? Как? newsm78
Цитирай

София

Аз също съм с непрекъснати възпаления и знам какво е,особено болката при полов акт. Crying or Very sad
СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ ДА СЕ ОПРАВИШ!
Ако някой знае истински специалист нека го напише тук, или на лични.
От името на всички с подобни проблеми Ви благодаря предварително!
Цитирай

Момичета,така като съм суеверна не искам да се хваля,но просто искам да споделя с тези които имат моя проблем,че се чувствам по-добре.Лекарят  ми предписа Дотур и да чукна на дърво нямам оплаквания ЗА СЕГА,дай Боже никога повече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.