За повръщането при кърмачетата

  • 1 656
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Здравейте Бг.мами преди бях чела тема за повръщането при бебетата!Но сега искам да Ви попитам до кога е продължило при Вас повръщането и дали след като включихте пюренцата е намаляло или пак си го имаше ?Благодаря предварително! Hug Hug Hug Hug Hug   
Ние сме на 4 месеца и сега започвам захранване с пюрета!Почнах с морков!         

# 1
  • Мнения: 8 999
Различно е, а и зависи дали си е обикновено връщане или е свързано със здравословен проблем. Моите деца са повръщали рядко - може би 2-3 пъти и то от преяждане или неуригване. Но на моя приятелка детето връщаше до към 1.6 - 2г., та се наложи да пие някакви прахчета, но не знам точно какви.

# 2
  • Мнения: 221
Моето детенце също много повръщаше, но като започнахме пюренцата и кашите вече нямаме този проблем. Така ми беше казала и докторката - като вкарам "по-тежки" храни ще спре и повръщането. Даже доколкото се сещам ако детето е на АМ се даваше едно специално по-гъстичко.

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Млякото за хабитуално повръщане е Фризовом.
При нас повръщането спря с даването на зеленчуковите пюрета, плодовите сокчета и пюрета явно ни дразнеха стомаха, а и не бяха кой знае колко гъсти

# 4
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Дъщеря ми ,,връщаше,, до към 6-ти месец,а захраних на 3.5 месеца с пюрета.Тогава намали количеството,но пак се случваше по малко и от 6-ти месец нататък вече е добре.

# 5
  • Мнения: 514
Ние пием Фризовом и NAN A.R. оба4е продължава да повръща ето преди малко и дадох 3 лъжички от моркова на HIPP и после стна 1 малък ад от рев не можах да го успокоя това дете сигурно 20 мин.

# 6
  • Мнения: 2 307
Като много малко бебенце ми е повръщала бих казала доста често,понякога  на фонтан(трудно се оригваше),но си качваше много добре за съответните  месеци.До 7-8 месеца все връщеше по малко и си ходихме с лигавника Simple SmileСлед това -не!

# 7
  • Мнения: 1 353
Повръщаше до 7-8м.С Фризовома се оправи.

# 8
  • Мнения: 2 960
повръщаше повечко до към 5-6 месец ,колкото повече въвеждах твърдата храна ...намаляваше повръщането. сега почти нищо не излиза -веднъж влязлооооо  Joy Joy

# 9
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми имаше ГЕР и повръщаше до около 7-8месечна възраст. Захраних рано (на 4м) по съвет на лекаря, заради диагнозата. В интерес на истината, след приема на по-твърдите храни повръщаше по-малко.

# 10
  • Мнения: 491
Моето бебе пие Фризовом,яде пюрета и каши.Вече е на 6 1/2 месеца и все още връща от време на време

# 11
  • Мнения: 514
благодаря за отговорите и ще следя с интерес всички публикаций

# 12
  • Мнения: 508
Млякото за хабитуално повръщане е Фризовом.Но ние сме на Милумил и дъщеря ми никога не е повръщала,то е по-гъсто мляко.

# 13
  • Мнения: 2 908
До 4-ти месец бяхме на смесено хранене и много повръщаше-спря може би като навърши 5 месеца.Захраних с пюрета на 4 навършени месеца.Тогава понамаля доста повръщането.

# 14
  • Мнения: 329
В самото начало повръщаше ако не я вдигна да оригне , а сега не повръща обилно , но почти след всяко хранене независимо дали е мляко или друго нещо връща по малко от храна .

Общи условия

Активация на акаунт