Януари ще се появим, с радост мама ще дарим!

  • 11 484
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 52
Аз днес съм се наспинкала...много добре Heart Eyes
За първи път от незнам вече колко време спах добре.Дано по-често ми се случва.Лека по лека като че ли пронизващата болка ниско долу взе да ми минава..или хапчетата просто притъпяват болката незнам.
Филип@- абе не ни шашкай така душата newsm51
Аз дрешките ги пера на 40 градуса.Все си мисля, че ако ги изпера на повече може още повече да се свият и тогава незнам на кого ще стават newsm62
Аз май съм споменавала ама пак да кажа за киселините  дъвча дъвки орбит и имат вълшебно действие. smile3521

# 61
  • Мнения: 76
Добро утро на ранобудните варненки:)

Забелязвам , че всяка сутрин варненския отбор е на първа линия:) От 5:30 съм на крак и изгладих 2 пранета. Дано имам такава енергия и януари.
Утре 9:30 Годзила ? Кой ще идва?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 234
Добро утро!

Аз не се оплаквам за спането - като легна в 10,30 и ставам в 7, с 2 ставания през нощта заради Мони, но иначе съм като пън.
Дрешките пера на 30 или 40, зависи колко ми е пълна пералнята, че така са й направени програмите.
На мен също ми е интересна тази работа с числата, ако трябваше аз да избирам дата, със сигурност щях да прочета повече.
И аз нямам черта, а с Мони имах  newsm78
Филипа, много е гадно така, аз като се закашлям или засмея все се държа за корема да го пазя бебето  Grinning
Jovana, засега сме аз, Ваня и Таня.


# 63
  • Мнения: 367
И кристина топова слагам към идващите утре PeaceЗначи 5

# 64
  • Мнения: 980
Добро утро и от София  Mr. Green

И ние рано станахме, но ми беше по-важно и спешно да приготвя закуската и затова чак сега се включвам  Grinning

От 5:30 съм на крак и изгладих 2 пранета.

Йована, прочетох на глас поста ти на нашето тати, за да му покажа, че не само аз изперквам рано сутрин и той пита: а мъжа ти как го приема? Joy

Аз си имам кафявата чертичка по дължина на коремчето. Като се появи я търках и миех всеки ден и се чудех коя дреха ме боядисва така, но после се светнах  hahaha отивам сега да разгледам нумерологията ...

# 65
  • Мнения: 719
Добро утро, момичета!

Мари Рус, казаха ми че освен че е ниско долу бебо, плацентата ми е със 3-та степен на зрялост. newsm78

Кафявата чертичка си я имам и сега,както и миналия път. Tedsan, разсмя ме тая сутрин с това търкане. Joy

# 66
  • Мнения: 51
Здравейте, аз утре ще гледам бебето може би, не знам дали не е рано, предния път лекарката реши по формата на корема ми , че е напречно, не знам как точно го заключи това, но аз четох, че това е много рядко срещано.
Според мен то доста се върти, и ме рита навсякъде, тъй че не мога да преценя точно как е разположено.
Мислите ли, че е рано, утре влизам в 34 седмица, дали утре ще може да се реши, аз също не искам секцио.. Rolling Eyes
Иначе вчера се опитвах да гледам клипчето, докато не почнаха да пъхат едни марли вътре, малии, направо ми прималя и го спрях, Мари, не знам ти как го изгледа?
Иначе за нумерологията ще прочета, смятам, че човек трябва да се интересува от всичко, сигурно ще е интересно.
Днес като вече съм болнични ми е някак по-леко на работа, сигурно защото не ми пука и знам, че по всчко време мога да си награбя чукалата и айде вкъщи. Wink
Кафява мечка, може ли пак линка, защото не ми се отваря. Blush

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 09:28 от Ewito

# 67
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Добро утро!

Мари - стискам палци твоята бебка да се завърти главично преди 36 седмица - имаш време да я убедиш  Grinning Аз така или иначе ще съм пак секцио, но моят доктор не иска да назначаваме още дата. Предишният път, с Коки , ме викаше през три дни, за да следим симптоми на раждане. Те се появиха 15 дена преди термин, приеха ме в болница, правиха ми тест за упойка, консултация с кардиолог и ЕКГ и хайде - операция и бебче.
Не ми се вярва родилни контракции да не се усетят - те са на определен интервал, а не инцидентни, освен това раждането не протича чак толкова бързо.

Филип@ - радвам се, че сте добре с бебка.

# 68
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен,

Бързам да се включа, че по-късно едва ли ще успея. Макар че моята ЖК е днес и след това ще искам да ви споделя, ако има нещо по-различно.

За положението на корема, има много фактори, та дори и до каква степен са ви развити коремните мускули. Строго индивидуално е.

За нумеролгията,  смятам, че има значение, но съвсем любителски се отнасям към това.  Макар, че сега ще съм ресекцио и мога да избирам дата, се получи както при първото ми раждане. Термините са ми на 13-то число, пък ние с лекарката избираме 3-то число за секциото, защото е 10 дни преди термина, а и да не е точно по празниците да съм в болницата. Честно казано, така спонтанно го решихме, а аз повече залагам на интуицията си, отколкото на каквото и да е.

Аз през нощта си спя, тъй като все пак всяка сутрин ставаме за детска градина и работа, а вечер заради Джой гледам да легна поне към 11, защото и той не иска да спи. Поне да сме в легнало положение, ако не друго.

Нормално е вече на края, да ни поболява, прорязва, стяга и т.н. Единствено ме притеснява да не тръгне по-рано, тъй като искам да ми е по-здравичко и максимално да е укрепнало. Иначе не ми тежи, аз все още съм +7 кг. от началото, а и все пак 12 години съм била професионална спортистка и по-принцип съм си здрава и издръжлива.

Доколкото знам утре повечето сте на ЖК, така че ще има отново бум на постинги  Rolling Eyes  и бързо изписана тема! Ще чета усилено!   Laughing

# 69
  • Мнения: 851
Добро утро и от мен мили мамита  Hug
Аз днес много трудно се събудих  smile3507 Вече чакам с нетърпение да мине петъка и от събота ще се отдам на спане и пълна почивка  newsm44
А за чертата - доскоро нямах нищо, но преди 2 седмици ми се появи много бледа ивица от пъпчето надолу.
Мари Рус, мила, не се настройвай още за секцио  Peace мисли си, че бебка ще се обърне и чак след три седмици ако това не стане мисли за секциото.
Ние също сме на ЖК утре и нямам търпение да видим колко е пораснал малкия  Heart Eyes Наистина ще има бум на хубави новинки  Peace

# 70
  • Мнения: 110
Добро утро(или по-точно добър ден) и от мен!
Аз да ви кажа нямам абсолютно никакъв проблем със съня,дано не е така и като се роди бебо,че ще страда много! Embarassed
За болките ниско долу - при мен са периодични,не постоянни,присвие за секунда и после отмине.
Днес ще ходя до работата,малко да ги навестя,че вкъщи ми е страшно скучно.Много ми липсва напрежението и натоварването!!!
За един месец,откакто съм в болничен,съм качила повече от 5кг. EmbarassedМного са!!!

# 71
  • Мнения: 367
А аз да попитам дрешките от коя страна ги гладите???? Embarassed
И когато стерилизираме помпата за гърди за болницата после в какво я слагаме,в смисъл в торбичка ли newsm78
Изкочих с умни въпроси Blush

# 72
  • Мнения: 60
добро утро Flutterднес съм от наспалите се мами-голям кеф!Филипа хубаво е че сте си още в къщи,дано бързо да се оправяш от тази кашлица!
Бебешките дрешки ги пера на 40 градуса а някои на ръка.и аз си имам кафявата линия на корема.вчера на записа на тоновете пак като се развъртя и разрита това дете-ужас всеки път сме като атракция,корема ми заема най-невероятни позиции!я да ви питам как ви е кръвното напоследък?
Мари, не се притеснявай толкова за положението на бебка-има си достатъчно време да се завърти детето,сигурна съм че ще заеме правилна позиция.

# 73
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро! Аз успях да разходя кучко, да закуся и да ви прочета  Grinning.
 Някой знае ли каква ще е утрешната тема на курсовете до Плиска и ще ходи ли?

За нумерологията - мисля, че има някаква истина, защото както звуците имат някакви положителни или отрицателни вибрации, така и цифрите носят това в себе си и за мен е много важно името, защото то до голяма степен определя човека и това как другите го възприемат.

Стегнахте ли си вече багажа за болницата, мацки? Аз още не съм, но и не знам какво точно ще искат. ( А и все още се колебая къде точно да раждам, но май че ще си остане Майчин Дом.)
 

# 74
  • Мнения: 5 391
Добро утро! Grinning
Моето малко момче ми прави голями реверанси напоследък, спим до 9-9:30ч.
Това като за последно преди поредната серия безсъници в Сиатъл Rolling Eyes

Мари, аничка, от сърце ви желая бебенцата да се обърнат! Praynig
Наистина, няма нищо да загубите, пробвайте ги ония хватки, за които казват че спомагат за завъртането.

Общи условия

Активация на акаунт