Някой може ли да каже за Майчин дом във Варна?

  • 1 672
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 062
Ще чакаме да видим какво ще кажеш за Маркова Simple Smile
Какво ще измисли тя Simple Smile
За мен лично и морфологията е важен показател- не знам защо я няма.
Добре ще е пак да пуснеш хормоните - знаеш: ЛХ, ФСХ, пролактин, естрадиол - на 3ти ден от цикъла; и прогестерон  - 7 дена след доказана овулация (аз засичах с тестове или с фоликулометрия). Аз пусках и Тестостерон....да има, като съм започнала Simple Smile
Стискам палци всичко да мине наред, предвид обстоятелствата.   bouquet

# 16
  • Мнения: 53
Здравейте
както казах днес бях при Маркова
каза ми че този месец да си пусна всияки необходими изследвания и да чаким за инвитро (за подаване на молба в здравна каса)
каза че има подобрение на яйчниците но вече 3 години са минали и щом не сим заченала можело и да не зачена Shocked
не викам че няма да имате деца но да пробваме като му е времето че после можело да има проблем
днеска ме гледа с ехограф на милото нищо не му правиха казаха като си пусна изследванията аз правиха казаха като си пусна изследванията аз тогава ще му правят спермограма на него

# 17
здавей и от мен . незнам какво си  чувала за доц. Маркова но моето мнение е че е превърнала работата си във търговия .яко го е одарила на печелбарство . може да ти помогне ако някой те препоръча или като ти смъкне повичко пари.Лично аз ходих при нея и такова отношение отватително не съм виждала никаде , каза ми че от мен нищо не става , испаднах едвалине във шок. Направи си консултация при Козвски или Монастирска , а ако имаш възможност иди във София или мисля Русе имаше незнам мого добра лекарка . ас ходя във София при док.Ганева а и при док. Владемиров

Общи условия

Активация на акаунт