Какво да избера Mag England "Princess" или Chipolino "Пуки" ???????

  • 5 899
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Оххх,голямо чудене ще падне ooooh!
Първоначално се бях спряла на Чиполино-Пуки,но други майки ми казаха,че е прекалено тясно и бебчето като попорасне не се "събира" в нея Tired
Сега съм на мнение,че на Маг Ингланд-Принцес е подходяща Rolling Eyes

Моля ви помогнете ми да направя правилния избор bouquet Ще съм ви благодарна ако и вие ми предложите някоя количка(около 250 лв.)

# 1
  • Мнения: 1 217
Нито една от двете.
Аз лично ти препоръчвам Cangaroo.
Моето дете е второто което я ползва и не е мръднала.А аз нея жаля.
По разбитите софийски улици е като танк.За тази става дума
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2372

# 2
  • Мнения: X
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=829
Ето този модел е абсолютно същия като Пуки. Не са лоши колички, удобни и маневрени, сравнително леки.
За Принцеса съм абсолютно против - ужасна количка, тромава, тежка и неудобна.
Бутала съм и двете колички, определено Мага е доста по-зле по всички показатели.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 276
От 2те не бих избраал МАГа.
Препоръчвам и това Чиполино ЛОЛА, малко съм присрасна т.к е копие на моята количка (Chicco Pick Up):

-  не може бебeто да е към теб, но при мен това не било проблем гледам 2ро бебе. Малко е по-тежка от моята
+ мноого е широка, има огромен кош(много е ценно за пазаруване и послекато мъкнеш една камара играчки), гумите и са сравнително големи, не съм виждала по-добре измислен сенник(не съм имала нужда от чадърче). Незнам колко е цената но преди 1,5 г беще около 230 лв.(една приятелка си купува)
На страницата ан Чиполино пише че имат промоция някои продукти.

Имаш още много време не бързай ще изкарат нови модели след Нова година. Количката си я купете след като се роди бебо

# 4
  • Мнения: 2 197
Аз пък ще дам едно положително мнение за Маг Ингланд-а. За мен беше супер удобна количка. Не е прекалено тежка (11 кг е все пак), има чанта, покривало за зимния вариант, голям кош, въртяща се дръжка, може да се сваля половината от покривалото за главата и е доста маневрена. Нашата изкара такова бутане точно в централната част на София, че не е истина. Освен това е много просторна количка и беше супер за моята дълга госпожица, която на 3 месеца беше 70 см. Ползвах я цяла година и я продадох на една друга майка. Доколкото знам още се ползва.
Аз нямам и към Чиполиното забележки (лятната ми количка е такава), но специално от Маг Ингланд-а имам много добри впечатления.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз ще отгледам второ бебче с Маг Ингланд.
Доволна съм от нея, особено, като се сетя колко струваше Simple Smile

# 6
  • Мнения: 319
Хммм Thinking Има хубави и лоши отзиви и за двете колички!!! а също така и други предложения за -Кенгуру newsm78
Аз хвърлям по едно око и на триколките на Кенгуру Wink били маневрени.......
Вие какво ще кажете???

# 7
  • Мнения: 8 242
От тези двете Пуки естествено.. Маг Ингланд  Sick - танкове, не колички  Crazy

# 8
  • Мнения: 756
определено mothercare treton deluxe travel system - страхотна е и много маневрена , за улиците на София четири колела , но гуми които се помпят

# 9
  • Мнения: 1 483
Нито една от двете.
Аз лично ти препоръчвам Cangaroo.
Моето дете е второто което я ползва и не е мръднала.А аз нея жаля.
По разбитите софийски улици е като танк.За тази става дума
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2372


Същата е моята и е страхотна наистина.Много ми е удобно.Само д'ет не влиза във всички таксита,но това се преживява Laughing

# 10
  • Мнения: 1 483
определено mothercare treton deluxe travel system - страхотна е и много маневрена , за улиците на София четири колела , но гуми които се помпят
 


Тази едва ли струва 250лв Whistling

# 11
  • Мнения: 1 263
Аз взех Пуки и за година и половина два пъти ходи на сериозен ремонт, и от двете страни се скъсаха едни болтове, чантата се скъса още на третия месец, сега видях че на сенника едната от пластмасовите пръчки се е счупила, а количката не е ползвана всеки ден защото имаме лятна от баткото и лятото ползвахме нея, пак е на същата фирма и е вече на 5 г. но като качество е по-добра.Не е тясна на бебо му е добре. Може случайно да е било с нашата количка, защото в квартала виждам доста такива, хубавото е че сервиза е в Пловдив, та губим най много ден два за ремонт.
Трябваше по внимателно да си избера количка, ама като нямам време просто влезнах в първия магазин и си взех.

# 12
  • Мнения: 1 425
За Варненските улици и големите дупки, по удобна ще ти е Принцесата, защото минава без проблем през дупките. Но и Cangaroo е добро решение.
 

# 13
  • Мнения: 11 003
От тези двете бих избрала Пуки-то. Познавам три майки с такива, доволни са, а количката е нормално широка. Прехвалените Маг Енгланд са грозни, груби и неудобни. Confused

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравей и аз де се изкажа.
Като мама на 3 деца съм бутала3 различни колички,а и съм работила в магазин където се продаваха много колички и доста от тях съм сглобявала.
Моята препоръка е за Виктория на  Cangaroo,тя е като Пукито на Чиполино но не се сгъва на чадър и е с цяла дръжка с борд,супер е но е малко по тежка от Пукито,иначе Даяна на Cangaroo е 1:1 с Пукито ако искаш такава по добре Даяна.
За Принцес на Маг Енгланд хубаво от мен няма да чуеш най смотаната количка която съм виждала след тези на Бертони,естествено това си е само мое мнение и с никой не искам да споря.
Маг Енгланд имат хубави летни колички това е факт.

Общи условия

Активация на акаунт