Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Добрич,сега Ямбол

Миналата събота ми падна тапата и като ме прегледаха се оказах с 3см разкритие.Лекарката каза да пия Гинипрал и да удържа положението до 37 седмица.Успокои ме че разкритие без болка не се получавало.Да,но днес цял ден ме боли таза и от време на време кантракциите също са болезнени.Аз се притеснявам да не стане разкритието по-голямо и да се усетя твърде късно.
Та въпроса ми е получавали ли сте разкритие без да ви боли?
Цитирай

Аз до 4-5 см. нищо не усетих, после започнаха съвсем леки болки в кръста.
Леко раждане  Very Happy
Цитирай

Canada

Цитат на: nikol78
Аз до 4-5 см. нищо не усетих, почсле започнаха съвсем леки болки в кръста.
Леко раждане  Very Happy

И при мен беше така. Леко раждане!
Цитирай

Ами аз бях така без да усетя с 3см. разкритие. Никакви болки.
Цитирай

Отидох да ми правят планирано секцио и лекарката установи,че вече имам 4 см разкритие.Не знам как съм ги получила.Към края имах редовно контракции но не и болка.Пий си гинипрала и не се страхувай.Макар че според мен едва ли има смисъл от него в 36 седмица-имам предвид че ти почти си готова за раждане.Все пак обаче е по-добре да задържиш колкото се може повече-ден да е отгоре да е.Успех!Стискам палци! Very Happy
Цитирай

София/Осло

Аз отидох с 8 /осем/ см. разкритие без никакви болки. Просто като пишках и имаше съвсем малко кръв , та затова отидох до болницата. Родих след 10 мин.точно на термина. Като на сън беше.
Успешно раждане и късмет Praynig
Цитирай

Sofia

Аз отидох с 6 см разкритие, без да усетя никаква болка
Цитирай

sofia

Отидох в болницата с 7см , ама нямах представа , че раждам .
Мислех само да ме прегледат , защото имах леко кръвотечение .
Цитирай

Sofia

Лелееееееееееее,направо не мога да
повярвам като чета Shocked Аз си мислех, че няма начин да не ме боли като започна да раждам Neutral Аз си имам непрекъснато още от 4-5 месец безболезнени контракции!И сега как ще разбера като започна да раждам Thinking  Very Happy Честно да ви кажа чак ми става смешно Very Happy  Very Happy  Very Happy Абе едва ли ще родя в къщи без да разбера,нали Very Happy
Цитирай

Да ти кажа чувала съм че при второ раждане това се получава мн.често.Момичето с което раждах беше дошла със 7см.и нямаше болки.Защо не останеш под лек.наблюдение ще бъдеш по спокойна.!
Цитирай

Отидох в родилното със 6 см разкритие без болки.
Леко раждане  Very Happy
Цитирай

София

И аз бях без болки със 6-7 см разкритие, добре че мъжа ми накара да отида иначе не ми се мисли Smile Родих секцио обаче.
Цитирай

София

аз имах 5 см разкритие без никаква болка, включиха ми система и след два часа цунках бебчо! успех и леко раждане!
Цитирай

Аз влязох за планирано секцио и при прегледа лекарят установи, че имам 2 см разкритие. На следващата сутрин, точно преди операцията ме сложиха на монитор и всеки, който минеше отбелязваше: "Я, каква силна родилна дейност имаме тук!" или "Ей, че хубави контракции!". А аз не усещах нищо.
Цитирай

Добрич,сега Ямбол

Направо ме разбихте Confused
Това още веднъж потвърждава мнението ми,че докторите не винаги са прави.  Wink
Снощи пак имах леки,но нередовни болки,тая сутрин-нищо.Но ще почакам да утре,така или иначе ще ходя да правят запис на тоновете на бебето,надявам се ако има нещо да се види.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора