Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 дек. 2007, 00:03 ч.

СПА процедури

• 1 887
  • 16
  •   1
Отговори
  • Sofia
Решила съм да подаря някаква СПА процедура на мъжа ми (скоро имаше рожден ден). Та искам да ви попитам какво би било подходящо за мъж- нещо приятно, отпускащо. Гледам някакви терапии с шоколад, мед, вино, но нищо не ми говорят. Освен на класически масаж на друго не съм се подлагала. Ще разпитам и в СПА центъра, но ми се ще някакви отзиви от личен опит.

# 1
  • София
Масаж с вулканични камъни - невероятен като усещане, страшно приятен и релаксиращ.  newsm10

# 2
Масаж със шоколад, хидромасажна вана с етерични масла и сауна - след тези три процедури си като новороден  Peace

# 3
  • Sofia
Благодаря ви момичета. За масажа с шоколад си мислех, но и това с вулканичните камъни звучи добре, само че  някой беше споделил, че ти слагат 5 камъка на гърба и това е. Отнасяше се за някой от СПА хотелите. Но все пак зависи къде се прави.  Би ли споделила какво представлява.

# 4
  • София
mi_sy , масажа с вулканични камъни е наистина жестоко изживяваня. Продължителността му беше 90 мин.

Масажират ти цялото тяло, като след като свършат някоя област, там поставят затоплен камък - усещането е много приятно, топло и отпускащо. Когато си по корем, имаш камъни на ръцете, краката и гърба. В зависимост от нуждите на организма ти, някои камъни изстиват по- бързо, други по- бавно.Аз страдам от студени крайници и веднага извлякох топлината на камъните, а на гърба си ми стояха топли.

Накрая масажистката завърши с рейки - почувствах много приятна, затопляща енергия по цялото ми тяло и все едно полетях, наистина не се усещах във физическото си тяло.  Crazy

За това и масажа за мен беше неземен.  Peace

# 5
  • София
На моя мъж за годишнината от сватбата ни му подарих екзотичен масаж за двама. Във "Виктория спа" в хотел Амбасадор. Беше невероятно изживяване - 3 часа пълен релакс за двама ни, накрая с цуни - гуни в романтично джакузи Simple Smile

# 6
  • Sofia
Иля, така добре си го обяснила, че се размечтах....

# 7
  • Berlin
ох.. искам и аз  Mr. Green

# 8
 Praynig боже дано и на мен се случи няко ден baby_neutral

# 9
  • Бургас
На мен са ми правили само релаксиращ масаж и шоколадова терапия. Аз и след двете се чувствам прекрасно Hug
Но адски ми се приспива и в буквалния смисъл се прибирам като "цапната с мокър парцал" Crazy
На спа процедури не съм ходила. Незнам къде има във Варна, а и честно казано не съм наясно с цените.

# 10
  • Sofia
Във Варна-  хотел Азалия на Дружба. На това място съм се спряла.

# 11
Масаж с вулканични камъни - невероятен като усещане, страшно приятен и релаксиращ.  newsm10

Иля, кажи къде го прави това чудо и цената естествено ако може,
а, и дали е подходящ за по възрастна жена  Grinning

# 12
  • София
Мони, за мое голямо съжаление, масажистката ми замина да работи в чужбина.  Sad

Сега и аз съм в търсене на добра масажистка и се надявам да ме докарват до същото усещане.  Grinning

# 13

Сега и аз съм в търсене на добра масажистка и се надявам да ме докарват до същото усещане.  Grinning

дай знак като намериш читава такава  Wink

# 14
  • София

дай знак като намериш читава такава  Wink

Непременно, няма да пропусна.  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт