Освободеното сексуално поведение,порок ли е?

  • 4 930
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Прав е Мопасан. И аз мисля, че когато човек е семеен не е уместно да хвърчи от цвят на цвят. Когато е млад и не е обвързан, тогава е по-оправдано.

# 16
  • Мнения: X
Сменяш често партньорите,не се задържаш с един дълго време.Като пчеличка кацаш от цвят на цвят.

Приемам го за нормално, ако се случва в една по-млада и незряла възраст.

 Peace

# 17
  • Мнения: 183
Всяка връзка,кратка или дългогодишна, взима по малко от теб.Така в следващата, ще можеш да дадеш по-малко от себе си.
Не мисля, че пчеларството е порок, но ми е мъчно за тези хора.

Или, пък, гроздето е кисело...

# 18
  • Мнения: 281
Не виждам нищо нередно в безразборните връзки с хора, които също не желаят да се обвързват в дадения момент. Имам такива познати - мъже, които се занимават с девойки, които не искат да се женят, раждат в момента и т.н. Какво лошо има. Тяхна си работа.
Ако ще и никога да не се оженят или имат деца - това си е техен избор. Задължително ли е?

Стига да не става въпрос за собствените ви съпрузи, нали?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Това няма да го развивам, защото ще обърна темата.
 Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Абе, ако не знаеш къде да спреш си е порок. Генерално и вярно и за тази ситуация.
Ама, който както - да не съм им майка на всичките....

# 20
  • Мнения: 3 447
.Безразборните връзки притъпяват някои усещания.
Ами, нищо не притъпяват. Влагането на емоции в една обречена и тягостна дългогодишна връзка изхабява много повече.

# 21
  • Мнения: 2 952
'Ми аз уж  съм свободомислеща и приемам всякави хора , понеже се научих някак си  от   живота дотук ....

Многоточие си остават за мен някои неща  

прок  си  е за мен   това  точно   Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 952
.Безразборните връзки притъпяват някои усещания.
Ами, нищо не притъпяват. Влагането на емоции в една обречена и тягостна дългогодишна връзка изхабява много повече.


 може и двете  да са вярни , да не  се изключват 

# 23
  • София
  • Мнения: 392
Няма лошо, ако и двете страни са наясно за какво иде реч.
Порок или поне предпоставка за драми в ДиС става когато единият поддържа връзки просто за забавление, а у отсрещните страни създава илюзии за сериозни такива.
Драмата става още по-голяма, ако въпросната отсрещна страна е от женски пол и еднолично реши, че й е време за бебе...
   202uu
Всяка връзка,кратка или дългогодишна, взима по малко от теб.Така в следващата, ще можеш да дадеш по-малко от себе си.
Не мисля, че пчеларството е порок, но ми е мъчно за тези хора.

Или, пък, гроздето е кисело...
  Всяка връзка ти дава по нещо, с което можеш да обогатиш следващата или пък да избегнеш старите грешки, затова и последната е най-пълноценна. А на тези хора сигурно им е мъчно за теб.

# 24
  • Мнения: 1 052
Няма лошо, ако и двете страни са наясно за какво иде реч.
Порок или поне предпоставка за драми в ДиС става когато единият поддържа връзки просто за забавление, а у отсрещните страни създава илюзии за сериозни такива.
Драмата става още по-голяма, ако въпросната отсрещна страна е от женски пол и еднолично реши, че й е време за бебе...

Напълно поддържам горното твърдение.
Лошото е, че в повечето случаи двете страни не приемат еднакво подобни отношения, без значение какво се казва или показва, винаги има едно многоточие.
Не осъждам подобно поведение, мисля, че всеки от нас е имал сходен период, осъждам, когато подобно поведение оставя опустошение,   което е често срещано последствие.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Преди човек да се задоми, смятам, че трябва точно така да си е поживял.От цвят на цвят......да опита от всичко, а не на дърти години да тръгне да си търси неизживяните моменти.

 Когато човек е семеен мога да кажа, че това поведение е порок!

И аз така мисля .... и живея

# 26
  • Мнения: 494
 Религиозният морал смята освободеното сексуално поведение за порок. Патриархалният морал -също. Повечето хора са повлияни от едното или другото, или подобно,трето.
 Аз, лично, нямам нерви да съдя много строго, когото и да било, за това какво, с кого, как...Чак пък порок...Ако съпругът ми, примерно, е такъв, сигурно щях да се омъжа за него, ако и двамата си падахме по суинга. Ако познат или приятел е такъв...всъщност в никакъв случай няма да е определящо за отношенията ми с него(нея). Не това е важното.
  

# 27
  • Мнения: 2 952
много рядко са на една  вълна обаче любовниците ...все  единия има повече надежди и е в някаква  заблуда и никога няма  свобода  и лекота в отношенията

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
много рядко са на една  вълна обаче любовниците ...все  единия има повече надежди и е в някаква  заблуда и никога няма  свобода  и лекота в отношенията

да, но жените са тези с надеждите ...

# 29
  • Мнения: 281
много рядко са на една  вълна обаче любовниците ...все  единия има повече надежди и е в някаква  заблуда и никога няма  свобода  и лекота в отношенията

да, но жените са тези с надеждите ...

...,че ще ги променят.
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт