Освободеното сексуално поведение,порок ли е?

  • 4 924
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Сменяш често партньорите,не се задържаш с един дълго време.Като пчеличка кацаш от цвят на цвят.Има такива жени и мъже.Аз не съм от тях.Порок ли е това или въпрос на темперамент и възгледи?

# 1
  • Мнения: 516
Всеки има право да живее както иска. Не ми пречат, само да не разнасят зарази.

# 2
  • Мнения: 281
Аз също мисля, че всеки има право да живее както си иска.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Преди човек да се задоми, смятам, че трябва точно така да си е поживял.От цвят на цвят......да опита от всичко, а не на дърти години да тръгне да си търси неизживяните моменти.

 Когато човек е семеен мога да кажа, че това поведение е порок!

# 4
  • Мнения: 25 398
Всеки има право да живее както иска. Не ми пречат, само да не разнасят зарази.

Аз също мисля, че всеки има право да живее както си иска.


Стига да не става въпрос за собствените ви съпрузи, нали?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 300
Зависи от отношението ( на пчеличката към цветчетата).

# 6
  • Мнения: 3 447
Мисля като Биляна.

# 7
  • София
  • Мнения: 630
Сменяш често партньорите,не се задържаш с един дълго време.Като пчеличка кацаш от цвят на цвят.

Приемам го за нормално, ако се случва в една по-млада и незряла възраст.

# 8
По скоро фаза от живота на повечето хора ( или няколко ), при някои по къса, при други по дълга.
При всеки е различно.
При някои може въобще да я няма.
При други , още не е дошла.  Wink
Нещо нормално.  Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 179
Сменяш често партньорите,не се задържаш с един дълго време.Като пчеличка кацаш от цвят на цвят.Има такива жени и мъже.Аз не съм от тях.Порок ли е това или въпрос на темперамент и възгледи?
Диагноза е!

# 10
  • Мнения: 581
Преди човек да се задоми, смятам, че трябва точно така да си е поживял.От цвят на цвят......да опита от всичко, а не на дърти години да тръгне да си търси неизживяните моменти.

 Когато човек е семеен мога да кажа, че това поведение е порок!

 Това е и моето мнение. Така съм живяла преди да се омъжа и в момента съм си седнала здраво на д-то. Има си обаче и хора, които са си "от цвят на цвят" цял живот.

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Няма лошо, ако и двете страни са наясно за какво иде реч.
Порок или поне предпоставка за драми в ДиС става когато единият поддържа връзки просто за забавление, а у отсрещните страни създава илюзии за сериозни такива.
Драмата става още по-голяма, ако въпросната отсрещна страна е от женски пол и еднолично реши, че й е време за бебе...

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Както как' Сийка ме превари, стига да не ми е у дома, изобщо не ми пречи, нито ми изглежда порочно Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 161
Според Мопасан такива хора са порочни.Така ги чувствам и аз.Безразборните връзки притъпяват някои усещания.

# 14
Преди да се омъжиш няма нищо лошо в това. Все пак един живот живеем и е по-добре преди да се вречеш във вярност на някой чавек да си походиш. Ако не ходиш преди брак почваш да ходиш по време на брака - почти неизбежно е.

Общи условия

Активация на акаунт