Модерен ли е белия панталон?

  • 4 155
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 275
        Май ще си отговоря сама на въпроса модерен ли е белия пантолон ? ДА дА .
И къде да го намеря този БЯЛ панталон ?Обиколих няколко магазина и се разочаровах  от липсата на какъвто и да е такъв п-н.  В мола на стамболииски бях в събота и се рових къде ли не-манго , етере, .....реших за нова година да бъда с такъв модел елегантен с ръбове и лека идея на сатен а нагоре с нещо черно с гол гръб  ....защо винаги като се запъна за някоя изфантазирана дреха и после си чупя краката по магазините да я търся и се връщам без нищо обикновенно.
 Ако някой е мернал моя панталон някъде из София , веднага  да каже .

# 1
  • Мнения: 4 435
Зимата по-трудно се намират бели панталони.Успех,дано си намериш.

# 2
  • Мнения: X
Белият панталон не ми е харесвал никога особено..... Още по-малко пък зимата Naughty Твърде неподходящ е, според мен. Може би мнението ми е такова, защото бял панталон, анцунг, клин и т.н. седят хубаво само на перфектно, напълно идеално тяло и дупе без нито една дупчица. Стегнато и оформено. Понеже страшно много жени се имат за хубави в бяло, а отзад са развисени и надупчени, аз съм отвратена. Бялото подчертава ВСИЧКО. И широкия ханш, и целулита и сланинките ( дори и много слабите имат сланинки на някои места) и всякакви такива недостатъци, както и не особено правите крака, походка и т.н.....Така че.....много внимавай като избираш бяло. И ти предлагам да изчакаш до лятото, когато ще е опеделено по-актуално Peace. Успех в търсенето все пак.

# 3
  • Мнения: 2 100
И аз не харесвам белите панталони...
Успех с търсенето Peace

# 4
  • Мнения: 209
Аз харесвам бели панталони,но зависи от какъв плат са,KATI_Z е права,че човек трябва да има перфектно тяло за да може да си позволи да се облече в такъв  панталон,особено пък ако е от сатен..
Вчера бях в Мола на Стамболийски и видях в Теранова бели джинси,ако те устройват отиди да ги видиш..а колкото за това дали зимата е хубаво да се носи бяло,бих отговорила с твърдо Да,още повече,че наскоро четох такава статия и там пишеше че няма нищо по-красиво и елегантно от това да си облечен зимата в бяло,сами виждате колко бели палтенца продават по магазините..
Успех linna дано намериш това,което търсиш  bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 672
И аз видях в Теранова бели джинси, също и бели джинсови полички. Много готини бяха  Crazy
Аз лично предпочитам бели панталони само за лятото!

# 6
  • Мнения: 209
И аз видях в Теранова бели джинси, също и бели джинсови полички. Много готини бяха  Crazy
Аз лично предпочитам бели панталони само за лятото!

Да,имаше и бели джинсови полички и аз си купих такава,малко ми е голяма но нямаше по-малък номер

# 7
  • Варна
  • Мнения: 563
Белият панталон не ми е харесвал никога особено..... Още по-малко пък зимата Naughty Твърде неподходящ е, според мен. Може би мнението ми е такова, защото бял панталон, анцунг, клин и т.н. седят хубаво само на перфектно, напълно идеално тяло и дупе без нито една дупчица. Стегнато и оформено. Понеже страшно много жени се имат за хубави в бяло, а отзад са развисени и надупчени, аз съм отвратена. Бялото подчертава ВСИЧКО. И широкия ханш, и целулита и сланинките ( дори и много слабите имат сланинки на някои места) и всякакви такива недостатъци, както и не особено правите крака, походка и т.н.....Така че.....много внимавай като избираш бяло. И ти предлагам да изчакаш до лятото, когато ще е опеделено по-актуално Peace. Успех в търсенето все пак.

ама колко си права само...  Peace

# 8
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
бял панталон определено го свързвам с лятото, но  една приятелка има бели джинси и не изглежда никак зле, много добре особено като си го съчетае с черна близа и ботушки

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Бялото и черното са класика, но бял панталон трудно ще намериш през зимата. Това е цветът на лятото.

# 10
  • Мнения: 4 292
Аз пък харесвам бял панталон. Дори и зимата. За да не стои смешно, много се внимава с какво се комбинира. Много трудно се намира в този сезон, навсякъде само тъмни дрехи. Пожелавам ти успех.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 641
Джинси в цвят шампанско има в Бенетон. Според мен по-удачен вариант от панталона. Много хубава кройка, сериозно съм се замислила.  newsm78

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
Бял панталон през зимата - окалян целия!
Не ми допада.

# 13
  • Мнения: 500
Бял панталон през зимата - окалян целия!
Не ми допада.
И на мен.Ноооо лятото си е класика! Peace

# 14
  • Мнения: 3 622
Бял панталон през зимата - окалян целия!
Не ми допада.

Само лятото  Peace

Общи условия

Активация на акаунт