ne jadem zelenchukovi pjureta

  • 341
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Zdravejte,
Zapochnahme da se zahranvame predi okolo mesets, s plodovi pjureta, posle minah na zelenchukovi. Obache malkata Ioanka ne iska da jade zelenchukovi pjureta. Jade kasha, plodovi pjureta i sokcheta.
probvala sam mnogo vidove zelenchukovi pjureta - ne gi iska, a az ne ja nasilvam, zashtoto sam chela, che ne e hubavo da se nasilva deteto shtom ne mu haresva njakakva hrana. Iskam da popitam - trjabva li da se pritesnjavam, che ne jade zelenchukovite pjureta, na vas sluchvalo li vi se e, kakvo da pravja, nie vse oshte se karmim i tja si naddava dobre
Blagodarja predvaritelno Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 616
Моето чудо категорично отказва да яде каквито и да е било зелензукови или зеленчуко-месни пюрета, но виж ако аз му сготвя нещичко, яде с охота. Така че опитай и този вариант. Аз сготвям за 2-3-4 дози, събота или неделя,когато таткото му може да ме освободи за малко, слагам ги в бурканчета и обръщам с капачките надолу. Издържат около седмица така в хладилника.

# 2
  • Мнения: 864
И ние не ядем зеленчукови пюрета.Два пъти се излъга да хапне и това беше.Ама да ти кажа и плодовите не са ни слабост  Grinning Взех бананова каша и вчера я изяде а днеска ще видим.Все си търси цицата.

# 3
  • Мнения: 2 652
А пробвала ли си плодово-зеленчуково, напр. моркови с ябълка или с тиква, да му е по-сладичко на детето?

# 4
  • Мнения: 236
da, probvah, pak ne shte Sad Inache umira za plodove I naj-mrazi pjureta ot ili sas morkovi. Shte vzema da opitam da j sgotvja neshto ot kartofi, kakto me e posavetvala Ivelina, pak dano hapne!
Blagodarja vi mamcheta!

Общи условия

Активация на акаунт