Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 341 отговора
Не знам как да започна, още не мога да си събера мислите в главата. Та така... мъжът ми си има любовник, той е с 3г. по млад от него и е необвързан. Разбрах го вчера. Съпругът ми ми го каза. Каза също, че много ме обича  и децата също и че става въпрос само за секс. Помоли ме да го разбера, каза също, че никога не бил ми изневерил с жена, но с мъж било друго... просто имал нужда от това. Мислех, че имаме идеален брак, винаги сме споделяли всичко и почти винаги сме на едно мнение за важните неща. Общо взето "идеалното" семейство. Каза, че ако искам в събота можем да излезем някъде на клуб и да ни запознае с въпросния мъж! И аз сега Confused.... просто ... не знам... да се запозная ли с любовника на мъжа ми!
Цитирай

по пътя на светлината

Това пързалка ли е? newsm78
Цитирай

ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА

НЕ СЕ ЧУДИ !
установи кой е жената в двойката и му прехвърли дамакинските задължения!

Така ще имаш време за себе си

Цитирай

София

Ще взема някой ден и аз да вляза анонимно и ще пусна тема " Имам си любовница , незнаех за това , мъжът ми е разочарован .Какво да правя?"
Какво става по дяволите ? ooooh! Все пързалки ли ще четем или наистина хората съвсем изкукуригаха и темите са истински?
Цитирай

Пловдив

UJAS!!!!!!!!!!Vednaga vun ot kosharata!!!!!!!!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Цитирай

ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА

НАПРАВИ СПИСЪК СЪС НЕЩАТА КОИТО СИ ПРОПУСКАЛА
 СПЕКТАКЛИ , ФИЛМИ , КУПОН С ПРИЯТЕЛКИ

НЕЩАТА ,КОИТО НЕ СИ СИ КУПИЛА

НЕЩАТА ЗАРАДИ КОИТО СИ ГО ОБИЧАЛА

НЕЩАТА КОИТО СА ТЕ ДРАЗНИЛИ

НЕЩАТА КОИТО СА ТЕ РАЗСМИВАЛИ

И  ДОКАТО ГИ ПРАВИШ ВСИЧКИ ТЕЗИ СПИСЪЦИ МОЖЕ И ДА НАМЕРИШ ОТГОВОРА НА ВЪПРОСА СИ
Цитирай

Айтос

Shocked Shocked Shocked Shocked, еи това вече не го разбирам,как ще имаш жена и деца и идеално семейство и изведнъж, да харесаш мъж и най нагло да предложиш да ги запознаеш все едно е наи нормалното нещо на света newsm78 #Crazy
Дано е майтап
Цитирай

Варна

Няма да пиша по тази тема, докато авторката не влезе и не ме убеди, че темата е истинска!!! Mad
Цитирай

А ти падаш ли си по свекър ти?

* * *

Сестрата с хапчетата се поуспива тия дни  doctor
Цитирай

Пловдив

Ne se uchudvai,Hrisi.Kogato biah studentka imah kolega gei-aktiven,no si imashe jena i dete.Suvmestiavashe gi i dvete.Jena mu znaeshe i iskashe da mu pomogne da "ozdravee",no sled kato zavurshihme ne znam kakvo stana s tiah.
Цитирай

Пловдив

Това направо ме уби!Нима вече всички мъже станаха гейове?То и моят се опитват да го изкарат такъв, но аз още не съм разбрала кой е любовника му  Mr. Green. При нас положението е малко по-различно. Истината е, че не мога да забременея и майка ми си е внушила, че мъжа ми е гей, което изобщо не е вярно.Хубаво, че и мен не ме е изкарала лесбийка  Mr. Green. Ако съм в твоята ситуация, честно не знам как да постъпя.Майтап майтап, но тези неща наистина могат да съсипят семейството ти.
Цитирай
Вярно е! И аз още не мога да го проумея....  за това пиша тук, анонимно. Иначе съм регистриран потребител.  Не искам да провокирам злобарски изказвания, но направо съм объркана тотално. Crying or Very sad
Цитирай

out of space

Е няма лошо...
Цитирай

софия

Майко мила!!!!! doh
Цитирай

по пътя на светлината

Ми, то вече мъжете са на изчезване ,така че какво те учудва......,тъкмо ще си имаш повод да си хванеш някой готин мъжкар,пък мъжа ти да си се гушка с неговия  и готова работата. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 341 отговора