Отчет на набор 2003 - 14

  • 13 214
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 673
И нас ни напишете в списъка! Simple Smile Simple Smile
Павел - 08.05.03

# 16
  • Мнения: 468
Честито напразнуващите.
Аз имам един въпрос относно играчките.Виждали ли сте някъде колата Луйджи , от филма колите.тоя дето продава гуми.Моя син това е поръчал на Дядо Коледа в детс. градина.Сега къде да търся това чудо.Ама да не е някоя малка.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
охо - нова тема.
Ей ме, нА  bowuu

Та да ви доразкажа... Значи цялата работа по шамаросването била, защото щерката се опитвала заедно с баща му да го обуят и облекат малкия разярен дивак, и той в яда си, да не им даде я ритнал в нослето нашата хубавица. И това нажежило страстите в мъжО...
Бреееее, така се учудих, че го шамаросва..  Rolling Eyes Той до сега за 10г. родителсване дори и тон рядко им повишава...

Ни елха сме украсявали, ни подаръци сме пазарували, нищо... То нас всяка съб-неделя все ни няма, та няма кога да украсявам. Пък и някак ми е рано. Някъде след 18-20 може да ми дойде музата...

Вивчо, ти си преизпълнила плана. Браво, ама чете ли ми темата за купищата играчки? Щото да не я пуснеш и ти след 2-3г. същата  Laughing

Ние мислим по-кротко да го даваме. По 1 подарък само и то супер креативен, а не самоцелен.

Сутринта, като заведох дреб на ДГ, една майка си оставяше момиченцето и каза, че нощес е било с разстройство. А бре джанъм, не може ли да си го държи у дома и да си го лекува... Много се ядосвам, че моя е с много чувствителен корем и веднага ги хваща тези ентероколити  Close

А снощи 2 деца са били с Т, самата г-жа е на АБ...бр... гадост. Идват гриповете и болестите...  Close


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НА ДЕНИ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, НА САВИ!


Мили момиченца, принцески малки... бъдете здрави, бъдете умни, бъдете лъчезарни!
Имайте най-хубавото детство на света  Hug

Ирка   bouquet, галаМА   bouquet

# 18
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Въпрос, зададен ми снощи от Ели, ей така между другото, докато си играеше с меченцата:

"Мамо, ще ми купиш ли специален сутиен за моите малки цици?" 
smile3506

# 19
  • Мнения: 189
Може ли да впишете и нас в списъка на първа страница?
Веселин, роден на 03.07.2003 г.

# 20
  • Мнения: 7 201
Ето ви нещо за настроение("откраднах го")от съседния форум:
Зима. Детска градина. Следобед. Децата се подготвят за тръгване и възпитателките и лелките помагат при обличането. Четиригодишния Ради нещо се бави с обувките и една от лелките идва на помощ. Високите обувки на хлапето влизат с мъка, сякаш са с поне два номера по-малки, но накрая, потънала в пот жената се справя, само за да чуе:
- Ама те са на обратно!...
Поглежда и се вцепенява - наистина дясната и лявата са разменени. Оказва се, че процесът на сваляне е почти толкова трудоемък, колкото и слагането. В края на краищата, обувките заемат полагаемите им се места, а Ради съобщава:
- А това не са моите обувки!...
Лелката буквално се изприщва, нервно (но далеч по-бързо, благодарение на натрупания опит) ги сваля е пита:
- А къде са твоите?
- Вкъщи. Татко ги залепи, а аз днес съм със старите обувки на батко Влади.
Едва сдържайки се да не закрещи, лелката подновява усилията по поставянето на зимното снаряжение. Когато най-после приключва, оглежда детето, после разравя и шкафчето му и със смес от надежда и отчаяние пита:
- А къде ти са ръкавичките?
- Като дойдох сутринта, ги сложих в обувките...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Много сладко,да беше и нашата лелка или госпожите толкова жертвоготовни
 Ех мечтиииииииииииииии!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 791
 newsm59 , на Дани!
Весело детство!
На мама   bouquet

Честит имен ден,Сави!
На мама пак    bouquet

 welcome на новите набори!

Бети Л, браво за темичката  smile3501

Мамче,това беше страхотно.

Моето мъжле от вчера е с Т и не пада  Sad .Цял ден давам Панадол, но няма ефект.
Кой ми разболя детето  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 732
Честито на всички празнуващи днес  bouquet

# 24
  • Мнения: 8 769
Въпрос, зададен ми снощи от Ели, ей така между другото, докато си играеше с меченцата:

"Мамо, ще ми купиш ли специален сутиен за моите малки цици?" 
smile3506


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha И моята ми искаше наскоро сутиена по неин размер  Crazy

А днес, когато я вземах от дг другата госпожа (не онази, която ни мрази),без да задавам някакви въпроси дойде и ми каза колко много е доволна от Кейти, как добре се справя, колко много знае и колко е умна....Flutter Ееех, най-сетне и на мен мед да ми капне на сърцето от ДГ! Защото я хвалят треньорката и госпожата от музиката, но похвали почти не бях чувала от ДГ. Доживях и това, и рекох да ви се похваля! Blush Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Днес на Вики й дали едно листче с написано на него изречение, забележете, не стихче, както явно сме очаквали за коледното тържество.

Тя е супер въодушевена, щяла да е снежинка, госпожата била казала, че ще й облекат рокличка.

А въпросното изречение (що не им дават в рими нещо, че е по-лесно за децата?) е следното: Ще покрием вред земята, къщите, гората и семенцата.

Тази дума вред хич не ми харесва, детето не може да я разбере (въпреки че съм обяснила), все я бърка, казва пред....  Rolling Eyes и семенца не знаеше какво е.... и това обяснявах...


С една дума, нашите госпожи май пак са решили да отбият номера.... Дай по едно стихче, не!  ooooh!

# 26
  • Мнения: 5 877
Допишете ни в списъка, молим:
Анна, 3-и януари 2003. Благодаря!

Мам4е, скъсах се от смях с тези ботушки.

# 27
  • София
  • Мнения: 15 215

Вивчо, ти си преизпълнила плана. Браво, ама чете ли ми темата за купищата играчки? Щото да не я пуснеш и ти след 2-3г. същата  Laughing

Шани, не ми се говори просто. Днес се обадиха кумата и едната ми кумица-да съм ги посъветвала какви подаръци да купят за  Иво.  Crazy
Ама аз и преди писах-тези всичките неща не са от мен и баща му само-имаме си 2 чифта баби и дядовци, 2 чифта лели+чичовци..... аз пазарувам вместо тях.



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕНИ И САВИ!  Hug

Нека растат здрави, щастливи и обичани дечица!

# 28
  • Мнения: 7 201
Честит имен ден на Николай на Jeni_Madj!
 
Здраве,весело детство и много приключения!

# 29
  • Мнения: 4 966
Честит имен ден на Сави! А така ли й е цялото име? Моята сестричка е Савина.
Честит имен ден на всички празнуващи днес!

Общи условия

Активация на акаунт