А какво ще кажете да поговорим за коли?

  • 11 538
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 098
Kолата е необходимост.
Според мен е много важно всеки да избере за себе си марка и модел която да му пасва,да бъде по джоба му(вкл.и поддръжката),да отговаря на на4ина на живот и да покрива нуждите.
Първата ми кола бе Субару(не си представяйте онези спортни красавици),малко и втора употреба.След това карах Мерцедес,който ми пасваше доста добре.Сега съм със Ситроен,много здрава,устой4ива и красива кола.
Напоследък много ми харесват Фиатите,Хонда,БМВ,Сеат.
Не харесвам и няма да карам,вклю4ително и онези,които слагат двигатели на Форд,Опел.
А ето това звер4е ми е взело ума,видях го,ка4их се,беше нагласено в позиция за моята висо4ина,пробвах го,нещо страхотно е. HugНе спах същата ве4ер,направо бях се разме4тала:

# 121
  • Мнения: 97
Да се запиша и аз!
За мен любима марка коли вече е Мерцедес Е290, макар че в началото ми се струваше огромна и с този мерник отпред се чувствах като в анимационен филм, но сега не ми се слиза от нея. Пък и е с автоматична скоростна кутия - кеф. Но решихме да го продадем и да си оставим само Фронт ерата/ малко спретнато джипе/ и тя става , но няма база за сравнение

# 122
  • Мнения: 4 362
В момента имам няколко любими коли ,които са на съвсем достъпни цени

Hyundai Coupe
Ето
Интериор
Още една снимка

 Nissan Primera-2002 g
Ето
Ето я отново
Табло

И  естествено моята слабост Алфа  Mr. Green,карам алфона и знам ,че е слабост просто  Blush

Ето я красавицата
Какво да кажа,сладуркаа
Багажник




Марица,това Алфа Ромео 159  Grinning,прекрасна кола  Heart Eyes ,една от любимите ми също

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 12:16 от Дея`

# 123
  • Мнения: 3 098





Марица,това Алфа Ромео 159  Grinning,прекрасна кола  Heart Eyes ,една от любимите ми също


Дея,това е 147.Аз пробвах спортното й изпълнение.
159 е това:

Общи условия

Активация на акаунт