А какво ще кажете да поговорим за коли?

  • 11 539
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 606
         ooooh!

Мноо съм проС

# 76
  • plovdiv
  • Мнения: 122
да, и аз си падам по японските, карала съм и хонда сивик, и мазда, предпоследната ми беше мицубиши, много ме кефиха всички. Сега карам шкода октавия, и трябва да ви кажа, че съм изумена от тази кола. Верно малко е дълга за моите представи за градска кола, но си е чисто семейна...  С две деца и детска количка, че и багажите към тях, всичко се побира супер! Да не говорим че гори 5-6 на сто дизел, при все , че е мощна Shocked.

# 77
  • Мнения: 1 224
Ние сме фенове на Пежо. Имаме тамън две - едно 306,което карам аз и едно 308, което го кара мъжа. За мен 308 е най-добрата кола  Peace Ужасно красива е и много удобна. Пък и разхода и е малък  Party

# 78
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
В момента, казват, японските били много качествени, така че реших, ако е нова да е японска. Чакам до края на седмицата да си я взема  newsm68

Каква марка е?
Новия Ярис Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 426
Много ме кефят едни джипове - Тойота, дето мязат на малък Хамър. Наскоро се навъдиха. Боботят многолитрово и много яко им се отварят задните врати - назад и надолу.
Е точно за тях говоря бе Mr. Green
Fj cruiser  Peace


и страничните им огледала са като на автобус

# 80
Аз имам Рено, и съм доволен от него. Пикапче е и върши много работа. Но искам тази:
http://www.chevrolet.com/suburban/

мечта ми е.и ще си я купя.

# 81
  • Мнения: 606
и страничните им огледала са като на автобус

 Красота, нали?

 И Cadillac escalade си го бива...... Сутринта се дърпах безуспешно с един.  hahaha

# 82
  • Мнения: 16
Ситроен Ксантия-комби карам от скоро.Иначе много искам да имам Ситроен Гранд Пикасо-ван.

# 83
  • Мнения: 1 426
познайте що е то

# 84
  • Мнения: 2 161
Дайте информация за фолксваген шаран.Питам от името на приятелка.Става въпрос за моделите 1998-2001г.

# 85
  • Мнения: 1 455
Любимата ми кола е БМВ.
Не мога да си позволя ново БМВ и дилемата ми е между старо БМВ или нова по евтина.В голяма чуденка съм Thinking...не харесвам малки коли Naughty..Мъжа ми си купи джип,но по тези задръствания гълта яко.
След БМВ-то нареждам в класацията всичко що е японско..Тойота и Хонда са ми фаворити Flutter

# 86
  • Мнения: 606

 Мяза на Мазда.

# 87
  • Мнения: 80

..... и дилемата ми е между старо БМВ или нова по евтина.В голяма чуденка съм Thinking...
...Старо БМВ Peace

# 88
  • Мнения: 2 161
Никой ли няма мнение за шараните?Момичето иска да си купи колата преди мъжът й да се е прибрал в Бг.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт