Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 дек. 2007, 15:18 ч.

Фетална морфология

• 320
  • 4
  •   1
Отговори
  • София, Банишора
Извенете ме, че пускам нова тема.
Някой може ли да ми каже коя клиника се намира на ул."Люботрън" №17 (лозенец)
Трябва да отида там за фетална морфология самоче не знам коя е клиниката и не мога да намеря телефон.

# 1
  • Sofia
Това ми излиза в Гугъл, но не виждам АГ специалисти там  newsm78 ...

# 2
  • София, Банишора
Благодяря ти! Това трябва да е. Но изглежда много зле  Sad
Гинеколога който ми води консултациите каза да отида там. Чудя се дали да го послушам Confused
А прегледа ще ми струва 50лв. и не ми се иска да ги хвърля на вятъра...

# 3
  • в мъжки прегръдки
А откъде накъде гинеколога ти ще казва точно къде да отидеш? Изследването е без направление и всеки сам си решава да го прави ли и къде. Преди три години най-добрите специалисти бях д-р Димитрова и д-р Мазнейкова в Майчин дом. Сега може и другаде да се прави сигурно. Намери си специалист който ти харесва и отиди.
Аз отидох при д-р Димитрова и съм много доволна. Освен че ми направи изследването много внимателно и професионално като разбра че личната ми гинеколожка ми ограничава изследванията по касата ме заведе че ме е приела при нея и ми пусна изследвания по касата.

# 4
  • София, Банишора
Аз мислех да не ми мрънка после, че не съм отишла кадето е казал, но реших да отида във Фемина.
На 11.12 съм там. Ще видим какво ще направят.
Мерси за обърнатото внимание!   bouquet
Весело изкарване на празниците!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт