Столче TRIPP TRAPP

  • 1 705
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Привет  Wink
Много ми хареса столчето за хранене на STOKKE Tripp Trapp, моля ако някой го ползва да сподели дали е практичен и най-вече удобен за дечицата  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 295
Ама никой ли не го ползва това столче  newsm78
Май май нещо не е ОК  Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 259
Супер е стола, страшно е стабилен, и може да се ползва години наред, расте с детето, дори на мене ми е удобно да седя на него. В България май не е много разпространен засега, незнам защо повечето хора предпочитат пластмаси разни  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 479
Ние го купихме преди ок. месец за най-малкият ни син. Тогава беше на 1г и 10м. До този момент ползвахме столче Кам, от пластмасовите. Криси свикна сравнително бързо със стола. Ние го взехме без бебешкия комплект, само столчето и предната преграда.
Аз специално го купих, защото на предишния ни стол не се махаше масичката и детето не може да се храни на масата с нас, а винаги беше леко в страни. Освен това този стол заема по-малко място и ще го ползваме по-дълго време в сравнение с предишния (беше за деца до 3г). Не на последно място много се дразнех, че стария стол беше единственото пластмасово нещо в нашия хол и седеше като някакво недоразумение. Трип трапа ни пасва точно, взехме черен.
Кажи какво друго те интересува, ще пиша пак.

# 4
  • Мнения: 295
Момичета много ви благодаря  Hug
Ние сега сме със NEO Nato и точно както казва Галче, вече е време за смяна  Peace
Аз също съм харесала цвят венге, и тъй като синът ми е 1,9 месеца си мисля да го взема без аксесоарите за бебе.Чудех се дали ще му е удобно без тях, но щом сте го изпитали и сте доволни, направо вземем  Wink

# 5
  • Мнения: 7 605
И ние сме с ТрипТрап, ве4е пове4е от година и сме много доволни  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Също мога да кажа само положителни неща за столчето. Купих го за дъщеря ми преди повече от година, но така и не съм й го дала на нея още! Присвоих си го и сега само аз стоя на него!  Blush Blush Blush
Обаче сега ми стана съвестно и ще си й го отстъпя на нея! Ще докладвам дали и на нея е толкова удобен колкото на мен!  Mr. Green

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 20:41 от LaDiDa

Общи условия

Активация на акаунт