България в Junior Eurovision

  • 1 121
  • 9
  •   1
Отговори
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Тази седмица в Ротердам, Холандия се провежда детската Евровизия. България също участва, с песента "БонБоландия"     bigdance2
Участниците и техните клипове можете да видите и чуете ТУК  Flutter
Аз се бях наточила да подкрепя нашите "бон-бони" с някой и друг смс на 8-ми декември, но за съжаление Великобритания няма участник и съответно нямам възможност да гласувам от тук  Rolling Eyes
Какво мислите за нашето представяне и ще пуснете ли някой и друг глас, ако имате възможност?

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Браво на децата! Напомниха ми за моето детство, когато пеех в една вокална група.
Песента е типична детска песен за нашата страна, така че се надявам да се хареса.
Само в другите песни ми направи впечатление, че хореографията е по-добра и учасниците са много по-големи...Дано това не окаже голямо влияние върху вота.

Ще гласувам и стискам палци.

Вижте руската песен. Една малка, уникална Алла Погачова.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 17:06 от Kalinka

# 2
  • Мнения: 1 238
Да, страхотно е русначето, много е сладко и пее чудесно. Но ако видиш песента, с която Русия спечели миналата година, тази е пълно копие  Confused Shocked
Погледни тук:
http://www.youtube.com/watch?v=Nvc8SNI1xKs

Даже и роклите им са кажи речи едни и същи...

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 18:12 от tornerosse

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да, страхотно е русначето, много е сладко и пее чудесно. Но ако видиш песента, с която Русия спечели миналата година, тази е пълно копие  Confused Shocked
Погледни тук:
http://www.youtube.com/watch?v=Nvc8SNI1xKs

Даже и роклите им са кажи речи едни и същи...

Бях ги забравила. Вярно е, но все пак да не забравяме, че просто това е класически начин на пеене и музика там ( както при нашата песен)

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Късмет на нашите момичета днес  newsm10
Състезанието може да се гледа и онлайн от сайта на Junior Eurovision Wink

# 5
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Изгледах вси4ки песни и най-ми хареса нашата  Peace

Във Франция Евровизия въобще не е популярна, да не говорим 4е не са и 4ували за Евровизия Жуниор  Confused  Жалко!

А на кое място са се класирали нашите моми4ета?

# 6
  • Мнения: 214
И при нас не е популярно, жалко. Ина4е има мн хубави песни4ки. Как е станало класирането?

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
И на мен много ми хареса, единствено гръцката песен ме отблъсна, иначе, дали защото са наши, но бонбоните на сцената най-много ми допаднаха!  Mr. Green

Това е класирането:

1 Belarus 137  points
2 Armenia 136  points
3 Serbia 120  points
4 Georgia 116  points
5 FYR Macedonia 111  points
6 Russia 105  points
7 Bulgaria 86  points  Heart Eyes
8 Sweden 83  points
9 Ukraine 56  points
10 Romania 54  points
11 Netherlands 39  points
12 Malta 37  points
13 Lithuania 33  points
14 Cyprus 29  points
15 Belgium 19  points
16 Portugal 15  points
17 Greece 14  points

# 8
  • Мнения: 195
http://www.youtube.com/watch?v=U-QltHT_-Uk&feature=related
Ето изпълнението им   bouquet .  Освен с представянето си на сцената на Ахой Арена, нашите впечатлиха всички с качествата  си  по време на звукозаписа на общата песен "One World", на (припевите се чуват основно техните гласове), а при разучаване на хореографията се откроиха  и станаха любимки на хореографката на спектакъла с бързото си и отлично справяне. Жалко  за съседското гласуване защото такива талантливи и чаровни деца като  холандчетата, шведчетата,  белгийчетата и нашите ( Wink  останаха назад в класирането.     

# 9
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Хореографията на песента в Холандия ли е била направена? Направи ми впечатление, че е много по-добра от предишната, която преди бях гледала.
Надявам се децата да са наясно как стоят нещата в този конкурс и да продължават да развиват таланта си, без да вземат впредвид как са се класирали.

Стана ми мило за детството ми, докато ги гледах.

Общи условия

Активация на акаунт