И все пак, То - чудото, се случи!

  • 3 280
  • 47
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 260
Искам да ви разкажа за пътя който изминах преди да видя двете чертички.
Преди две години и половина се сгодих. Датата на свадбата беше определена и ние решихме да правим бебо. Преди това си направих хормонални изследвания, пролактина беше 3100 последваха скенери, ЯМР, изследвания и диагноза : аденом на хипофизата. При какви ли не лекари ходих и всички бяха на мнение "На този етап, с този пролактин - бебе забрави" Е да ама не Simple Smile аз на пук на тях забременях.Това го разбрах 1 седмица след свадбата си.  Господи колко бях щастлива ! Тогава генеколожката, която ми следеше бременноста категорично ми забрани да пия бромокриптина. Тя все пак е лекар и не подложих думите и на съмнение. Е резулатата беше "мисед" в началото на 4-ти месец. Много от вас са приживели ужаса на аборта, особено когато бебчо е така желан, затова няма да се впускам в подробности. Занизаха се месец след месеце. А тизи път няма да ми дойде, а боли ме ниско долу, а гади ми се, а сега .... колко теста за ову съм правила, ами колко теста за бременност ... само аз си знам. Година по късно аз не се отказвах. Август месец т.г отидох до гроба на Св. Иван Рилски, Кръстова гора, Бачковския манастир. Молих се, надявах се, но честно казано бях загубила надежда. Пролактина не влизаше в норма Sad . Реших че тестовете за бременност излизат много скъпо и реших да пробвам със содата. Сещате се нали? Ако кипне - бременна, ако не - не. И втова не вярвах, правих го ей така. Един ден обаче ... тя кипна! Извиках на мъжа ми да купи тестове за бременност. Той милия изкочи от нас и  донеси един шуар и един престо (дето са по два в кутийката) Направих единия престо - отрицателен. Е тогава чашата преля. А как само се надявах Sad Изхвърлих содата, тестовете за ову, календарите. Само си оставих тестовете за бременност, ей така, за всеки случай. Отрицателния дет престо седеше на копма ми. На другия ден когато станах да си проверя пощата го погледах случайно и видях, че е положителен. Всички сме чели опътванията и знаем , че половителен резултата след определеното време и невалиден. Направих втория престо. Имаше втора черта, но ти трябва наистина добро въаобеажение за да я видиш  Laughing
На другата сутрин направих шуарчето. Е вече втората черта не беше магия.

Момичета разказвам ви всичко това, защото чудеса стават. Бог е добър и ще целуне всяка от нас по челото. Не се предавайте, Коледа идва, чудеса стават.
Нека бъда къдемче за всяка от вас и дано на всяка спре дъха когато види втората "по - бледа" чертичка.
Обичам ви, вие ми бяхте голяма подкрепа, много научих от вас.  Hug

# 1
Ама и ти си една....разплака ме Cry....ама от радост де.... Grinning
Радвам се за теб че чудото те е споходило...Дай Боже всеки му!
Желая ти много късмет и много поводи за усмивки...

# 2
  • Мнения: 2 309
Радвам се,че всеки който желае нещо силно,то се сбъдва!!!

# 3
  • Мнения: 1 950
Браво мила Hug
Дай Боже повече такива теми Hug, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и едно прекрасно бебче Hug Praynig

# 4
  • Мнения: 3 294
Браво на теб , едно голямо честито и след няколко месеца едно прекрасно бечбе.Поздравления  Hug

# 5
  • Мнения: 1 335
Благодаря ти, че сподели историята си, мила  Hug
Всички имаме нужда да вярваме, че някой ден и нашето чудо ще се случи ... дай боже по-скоро  Praynig Такива теми дават сила да продлжаваме напред и да се борим.
Защото ще успеем.
Благодаря, че даваш надежда   bouquet

# 6
  • Мнения: 712
Дай Боже повече чудеса да се случват, а твоето Чудо - нека расте здраво и щастливо!

# 7
  • Мнения: 2 120
Голямо Честито и от мен. Заслужавало си е нервите и чакането.

# 8
  • Мнения: 1 951
Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 226
Хей, браво на теб!Лека и безпроблемна бременност миличка.  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 284
Честито!Лека и безпроблемна бременност! Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 264
Честито и от мен  bouquet.Пожелавам ти лека и безпроблемнна бременост Hug.И не веднъж съм казвала а и вярвам в това,че няма несбъднати мечти има само изоставени желания Hug

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 260
Благодаря ви момичета  Hug
и нека наистина по често има такива теми Simple Smile
 Hug

# 13
  • Мнения: 274
Честито и от мен, миличка !   bouquet
Всички трябва да се борим и да го желаем истински и чудото се случва.  newsm10

# 14
  • Мнения: 2 270
Честито!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт