Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Чувала съм, че от определена възраст става опасно за бебето да се храни легнало... може да се задави. Знаете ли нещо повече?
Цитирай

на морския бряг

аз все още повечето пъти храня малката легнала
Цитирай

София

Никога не съм я хранила легнала  Thinking
Цитирай

София

Имам предвид докато си пият млякото, вода и т.н...
Цитирай

София

синът ми и сега си пие млякото легнал  Rolling Eyes просто с него се приспива
Цитирай

Аз също храня моя син легнал. Просто не трябва да се оставя без надзор - тоест детето да си държи шишето и да няма никой при него.
Цитирай

София

За присъствието, че е задължително съм напълно съгласна. Просто се чудех за възрастта, на която губят гълтателния си бебешки рефлекс и трябва да пият млякото си примерно седнали...
Цитирай

Пловдив

Мисля, че храненето в легнало положение е приемливо само при кърмене. В другите случаи детето трябва да е полуизправено по две причини  - предпазване от задавяне и поемане на по-малко въздух, за да се избегнат газове. Чувала съм също така, че храненето в легнало положение може да доведе до възпаление на средното ухо.
Цитирай

София

Мисля, че храненето в легнало положение е приемливо само при кърмене. В другите случаи детето трябва да е полуизправено по две причини  - предпазване от задавяне и поемане на по-малко въздух, за да се избегнат газове. Чувала съм също така, че храненето в легнало положение може да доведе до възпаление на средното ухо.
и аз съм на това мнение Hug
Цитирай

София

И пюретата им давах в легнало положение, защо бяха злояди и като седяха, много лесно ги плюеха.
Цитирай

под голямата лоза

И пюретата им давах в легнало положение, защо бяха злояди и като седяха, много лесно ги плюеха.
Познавам една такава майка.
Тя ги и връзваше, че да не се изправят случайно... Wink

Чувала съм, че от определена възраст става опасно за бебето да се храни легнало... може да се задави. Знаете ли нещо повече?
Не знам за такава възраст.
Знам само, че колкото повече расте бебето,
толкова по- не е опасно да пие мляко легнало Wink
Цитирай

Pyce

Моя син още пие мляко легнал,но само настрани иначе почти винаги се дави.Така заспива,иначе дори и когато е седнал пак се дави понякога.
Цитирай

В сърцето на Пламен

Никога не съм я хранила легнала  Thinking
и аз така
Цитирай

на по- добро място

синът ми и сега си пие млякото легнал  Rolling Eyes просто с него се приспива

и при нас е така Peace
Цитирай

БУРГАС

И аз храня моята дъщеря легнала,много рядко я слагам в столчето за кола,но тя все иска да става и така се проваля цялото ядене.Нищо друго не я интересува освен да се изправи и затова е по добре да е легнала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора