Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Асеновград

Здравейте мами искам да попитам дали след навършване на 4 месеца бебето може да стои в количката в полулегнало полужение , питам това защото бях чула че на 4 месеца вече може да се вдигне облегалката на количката от напълно легнало ниво на следващото по горно. Благодаря ви предварително  Hug
Цитирай

Аз мисля, че може
Цитирай

София

Доколкото знам е добре да е в положение, като в люлка, тоест да е повдигната и долната част на тялото, абе, как го обясних - дано си ме разбрала.
Нашата количка няма напълно легнало положение, така, че от смаото начало е била на около 30 градусов наклон.
Абе - най-добре питай педито - тя ще каже.
Цитирай

София

мисля, че ви е рано още Rolling Eyes
на синът ми това положение не му беше удобно изобщо, като започна да седи стабилно минахме направо на седящо положение
Цитирай

Може , стига ъгълът да не е прекалено висок (мисля ,че 45 градуса е добре ) и тежестта да пада на гърба, а не на кръста!
Цитирай

Стара Загора

На 4мес го слагах полулегнал, а сега на 6мес седнал.
Цитирай

София; Дружбето

Може при малък наклон на количката. Аз сложих моята бебка седнала чак, когато започна  да седи сама стабилно(7 месеца). Педито каза, че преди това само ще мъча бебето  33uu
Цитирай

София

На 4мес го слагах полулегнал, а сега на 6мес седнал.
И аз така.
Цитирай

Асеновград

Мерси за бързите отговори момичета
Цитирай

Пловдив

Аз съм чувала че при момиченцата може от 4 месец,а при момченцата малко по късно.
Цитирай

На малък наклон от 30 градуса може.

Аз съм чувала че при момиченцата може от 4 месец,а при момченцата малко по късно.

Защо е така, знае ли някой?
Цитирай

Аз съм чувала противоположни мнения за това,но синът ми сам показа кога вече е готов за полулегнало положение.Започна да плаче,че иска вече да гледа когато го возя в количката ,а не да е в напълн легнало положение и тогава смених зимния кош с коша за кола.Тогава беше точно на 4-5 мсеца.
Цитирай

В сърцето на Пламен

И аз започнах да я слагам така на 45 градуса в 4-5 месец и вече си стои доста стабилно.Аз съм на мнение,че ако на бебчо не му е удобно ще плаче и да се сърди.
Цитирай

Бургас

На четири месеца може да се слага в полулегнало положение. Ние това го направихме дори по-рано по препоръка на педиатри заради повръщане и нямахме проблеми и на пет месеца вече бяхме седнали.
Цитирай

под голямата лоза

Може. Да.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора