Някой поръчвал ли е сертификат за звезда?

  • 11 565
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
Скромната сума от 119 лв.
http://dreamstardome.com/

# 16
  • Мнения: 5 228
За Коледа дъщеря ми иска котка. Спокойно, има връзка с тази тема.
В един магазин за играчки разглеждам наличните котараци и ми прави впечатление, че един от тях струва 40 лв., за разлика от останалите, които са под 10 лв. Попитах какво този котарак е направил повече от останалите, та е толкова скъп и ми беше отговорено, че към него има указания как да влезеш в някакъв сайт и да си избереш звезда, която да наречеш както искаш. Така че срещу скромната сума от 40 лв. можеш да си купиш и звезда, и котка.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз съм горд собственик на 10 декара мъгла bowuu

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Аз съм подарявала! Дори ми донесоха и копие от от сертификата за мене Wink
Подаракът ми беше за моят приятел, който остана много приятно изненадан. Страхотен подарък беше. Лично аз вярвам. Верно, че не можеш нотариален акт да вземеш но е нещо уникално като подарък, там откъдето си го поръчах , ми вписаха звездата в Международен звезден каталог, където аз мога по всяко време да проверя за неговата звезда  Grinning Получих сертификата в красива рамка, заедно със снимка на звездата , и местоположение  Laughing яко е ако имаш телескоп може да се гледа Wink
Лично аз му подарих моята звезда(т.е тази която се е намирала над града в който съм се родила, в деня и часа, и отговаряща на други изисквания  Flutter ) Романтика ех...  Blush

А от къде си поръчала звездата?
Защото в сайта, цитиран по-горе, няма опция ти да си я избереш, а само да я кръстят както пожелаеш Thinking

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
мерси  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 890
   Аз мислех да правя такъв подарък за Коледа, много отдавна ми се върти и отлежава идеята, но човекът взе че направи страхотен гаф и адски ме разочарова, така че няма да стане, поне не за тази Коледа. Иначе идеята е страхотна.  Peace

# 22
  • Мнения: 809
Аз за 30-ия рожден ден на половинката подарих звезда. Беше много очарован и почна да се хвали наред. bowuu

# 23
  • Мнения: 757
гледах ги аз тези звезди как се продават  в един сайт Thinking

# 24
  • Мнения: 3 886
Не им се връзвайте,никой не може да ви издаде сертефикат за кръстена на ваше име звезда.Всеки може да ви издаде шарен сертефикат на който са въведени координатите на някоя звезда.Преди да се прецаквате помислите реално дали това е възможно!
Peace Peace

# 25
  • Мнения: 1 426
продавач на надежди

# 26
  • Мнения: 2 018
Аз имам звезда кръстена на мое име. Мъжът ми ми направи подарък за мой празник преди една година. Подчертавам, че не се купува звезда, а само правото да я кръстиш.
Да ви кажа честно много се зарадвах, наистина подаръка е впечатляващ.
Нооо....от скоро средният ми син се занимава с астрономия и посещава всяка седмица обсерваторията. Мисля си, дали да не му дам координатите на звездата и да говори той с обучаващите го там...да разберем вярно ли е /има ли там звезда Бо или няма  Thinking

# 27
  • Мнения: 230
Който се интересува да пише на Vessito (Mon Cheri) на лични. Мисля, че има какво да разкаже за звездите.  Wink

# 28
  • Мнения: 57
И аз съм поръчвала 2 пъти от сайта наhttps://www. podaraci.bg.Наистина доста впечатляващ подарък.

Общи условия

Активация на акаунт