Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Видях ,че в този форум има и доктори.Моля помогнете.Инжекритах си Витамин Е 100 мг. Подкожно в мъжкия полов орган за одебеляване.Това стана миналия понеделник.От тогава имам болки при мустурбиране и полов контакт.Някакво зачервяване се е получило.Също така не мога да си го забелвам.Само до половината и неможе повече супер болки.Имам информация че този витамин се изчиства до 6 месеца.Какво да направя има ли възможност това да се инфектирало нещо???И между другото на 16 години съм.
« Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 11:19 от Доня Туфиня »
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Това може и да ти мине, ама акъл може и да не дочакаш. Оф

Говори с родителите си, отиди при джипито или при уролог, но го направи и не отлагай.

И не прави експерименти със себе си, само с дължина не става.
Цитирай

Sofia

Отивай веднага на лекар. Ако ти е неудобно да говориш с родителите си не им казвай. Отивай при личния и искай направление за уролог. Не отлагай.
Цитирай

гр.София

На лекар,веднага smile3513 и повече недей да експериментираш с тялото си,за да не направиш някоя беля,и да съжаляваш цял живот.
Цитирай
ТВА Е НАЙ ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ В ЖИВОТА МИ!!!НО КАК ДА КАЖА НА ЛИЧНИЯ МИ ЛЕКАР , АКО КАЖЕ НА НАШИТЕ?? НЕ ЧЕ ЩЕ МЕ БИЯТ ЩЕ УМРА ОТ СРАМ
Цитирай

София

ТВА Е НАЙ ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ В ЖИВОТА МИ!!!НО КАК ДА КАЖА НА ЛИЧНИЯ МИ ЛЕКАР , АКО КАЖЕ НА НАШИТЕ?? НЕ ЧЕ ЩЕ МЕ БИЯТ ЩЕ УМРА ОТ СРАМ
По-добре да умреш от срам, отколкото да стигнеш до скалпела примерно  #Crazy
Отиди при частен лекар, не е задължително при ДжиПи. Ще си платиш 20 лв прегледа...
Ама внимавай при кого ходиш. Звучи ми сериозно  Rolling Eyes
Цитирай

Веднага п спеШност трябва да отидеШ да ти помогнат.Ще ти сложат система и Ще ти мине.
Ималекарска тайна,ниЩо,че си на 16 години.Ако не желаеШ да се каzва на родителите ти,няма да бьде каzано.
Обаче трябва веднага да идеШ на лекар,zаЩото може да си се отровил с таzи доzа и тепьрва да имаШ симптоми от по лоШ характер.
Цитирай

Варна

Видях ,че в този форум има и доктори.Моля помогнете.Инжекритах си Витамин Е 100 мг.
А говори ли с този (надявам се лекар) който ти го е инжектирал?
Последвай съвета на Christian!
Цитирай

Варна

Оставам с впечатление, че младежът сам си е инжектирал витамина. Което автоматично прави нещата супер опасни. Не вярвам да е запознат с правилата, при които се прави такава инжекция. Беж на лекар, момченце и друг път не прави така!
Цитирай

MA

Ако си от София, се обади във Вита и си запази час при д-р Кацаров. Помоли да те приеме по спешност. Той е уролог - специалист по мъжката полова система. Ама как ги измисляте такива невероятни глупости Shocked ?

Можеш и да се свържеш с д-р Оги (доц. Бранков), той работи в Пирогов - детска урология и пише във форума
Цитирай

Sofia

niksan233, какво направи бе сладур? Ходи ли на лекар?
Цитирай
еми утре отивам снощи казах на ГП то да ми даде направление.Сериозно сгафих вече минаха 10 дена.И верно сам си го инжектирах аз и още 4 ма приятели.Май само на мен се получава така....

----------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 17:51 от Доня Туфиня »
Цитирай

Някъде там на юг...

Много ми е интересно от къде ги научавате тези глупости?  ooooh!

А преди да извършите "удебеляването" поинтересувахте ли се какви могат да са страничните ефекти от една такава собственоръчна манипулация  newsm78
Цитирай

София

Лелеее, доживях и това да прочета  ooooh!

emi utre otivam snoshti kazah na GP to da mi dade napravlenie.Seriozno sgafih ve4e minaha 10 dena.I verno sam si go injektirah az i oshte 4 ma priqteli.Mai samo na men se polu4ava taka....
Момче, или само ти си си го инжектирал щото си балък или и другите имат същият проблем, но не си признават, щото ги е срам. Дано се оправиш, за да можеш да "Оправяш" после  ooooh! ooooh! ooooh!
Цитирай

Sofia

Бързо да се оправяш! И повече не експериментирай  върху себе си така жестоко!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.