ЧУДЕСНАТА СЕДМИЧКА 18.04. - 24.04.

  • 7 020
  • 132
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 730
ДОБРО УТРО, МИЛИ МОМИЧЕТА!

ЕТО, ЧЕ Е РЕД И НА НОВАТА СЕДМИЧКА. ЧУВСТВАМ СЕ ПОЛАСКАНА ЗА ВЪЗМОЖНОСТТА  АЗ ДА Я  ПУСНА.

ЖЕЛАЯ ВИ САМО ХУБАВИ МОМЕНТИ И МНОГО СТРАХОТНИ НОВИНИ!

P.S. Само между другото днес навършвам 28, затова денят е по-специален за мен. Дано бъде такъв и за вас !
[/b]

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро да е утрото на всички.
Весела седмица момичета. Неката лошото оставим във зимата и само хубави неща и случки от тук нататък.

# 2
  • Мнения: 9 092
Добрютро и от мен Grinning Времето е прелестно,направо ми иде да литна Laughing
Окончателно вече ми е готова терасата,така че от днес имам зелена светлина за пролетно чистене-и днес почвам newsm28
Спрях да меря БТ-пак ми се скапа термометъра и ми писна да давам пари,така че до тук бях newsm26
Целувки на всички Two Hearts

# 3
  • Мнения: 183
Добро утро!

Лошата Лелка ме споходи  newsm45 , иде ми да я  #Sniper  
От днес гледам да го давам по-споко че да може яйчицето да озрее хубаво... Звъннах на докторката и и обяснявам, а тя вика бе недей ги гледа тез 4ертички, заминавам за 2 месеца в Австралия, като се върна може да ме изненадаш, и направо паднах, добре че бях седнала..... и нищо да не пия, нищо да не правя.......направо.... newsm77
Край с оплакванията.......почвам да гледам позитивно /пак/
Пролетно настроение и на вас.  
Мария23, поне ти ни зарадвай.

# 4
  • Мнения: 105
Ето ме пак на хоризонта. Най после да ми остане време и аз д адрасна някой ред. Тази една седмица отпуска ми излезна през носа. Иначе нищо ново освен , че си купих нов параланго за разнообразие оставам си с чакането и надеждата за бебче. Успешна седмица на всички.
ИИИИИИИИИ ЗАМИРИСА НА МОРЕ.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Здравейте девойки французойки !  Grinning
Искам само да ви припомня че съм с вас ( нищо , че не пиша ) , с радостите , тревогите и надеждите на всяка една !
Цунки на всички !  Heart Eyes

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Нова седмичка-нов късмет!!! Хайде да посрещнем тази седмица заредени с усмивки, положителни емоции и тонове надежди за повече сбъднати мечти!!! Аз направо съм се ошашавила....вече мина месец от аборта, а кървенето още не ми спира. Идея си нямам и кога ще ми дойде първа редовна менструация....докога да чакам...нямам търпение да се изнижат 3-4 такива и пак да подновим опитите. Поне пък сега съм спокойна и не треперя станало ли е или не е....
    Пожелавам на всички мнооого усмивки и късмет!

# 7
  • Мнения: 7 716
Голдън роз, ходиш ли на прегледи, не е нормално толкова дълго кървене.

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ходих една седмица след аборта.....докторът каза, че по принцип кървенето продължава 7-10 дни, но тъй като съм пила ДУФАСТОН в ударни дози, щяло да продължи по-дълго. Вече и аз не знам какво да правя, какво да очаквам и кога пак да отида!

# 9
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Весела седмица момичета!
Искам да пожелая на всяка една от нас много хубава и изпълнена само с положителни емоции седмица!

Gia , честит рожден ден! Пойелавам ти на следващия ти рожден ден да си имаш детенце в скута Wink

# 10
  • Мнения: 7 716
Голдън роуз, отиди пак. Може да има остатъци.

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Искрено се надявам всичко да е изчистено......сърцето ми се е свило от страх. Тази седмица ще отида и се моля нещата да са наред, а проклетото кървене да е от Дуфастона...

   ГИА, честит рожден ден мила. Нека животът ти от тук нататък да бъде изпълнен само с щастливи мигове, сбъднати мечти, подкрепа от близки и много приятели!

# 12
  • Мнения: 7 716
Голдън роуз, колко дуфастон пи и колко време, от кой до кой ден? Коя седмица беше аборта? Пробвай с ударни дози витамин С и Калций фосфо. Ако не спре до два-три, значи има проблем. Непременно отиди на лекар и в двата случая.

# 13
  • Мнения: 1 329
Здравейте момичета - кокичета,
аз бях обещала да ви дам отчет за резултатите от спермограмата, направена в събота.
Ами, резултатите са добри  newsm10 , всичко е в норма, 69% подвижност, 3.1 мл, което според д-Р Тачева "няма място за притеснение". newsm68
Аз си направих изследване за кръвна група и резус фактора, но резултатите ще излязат в сряда. Тогава ще видим има ли нещо притеснително, че ако съм отриц. резус фактор, май се образували антитела и не било особенно добре!
Ами това е!
 Слънчева и успешна седмица newsm51

# 14
  • Мнения: 7 716
Отрицателният резус фактор не пречи на забременяването. След настъпването на бременност се правят регулярни изследвания. Не е опасно, ако се следи.

# 15
  • Мнения: 9 092
Лали,добре че си ти,даваш страшно ценни съвети smile3525 Благодаря ти от името на всички Two Hearts

# 16
  • Мнения: 3 010
Здравейте моми4ета! Днес имам желание и аз да Ви поздравя с на4алото на новата седми4ка Simple Smile Всеки ден Ви 4ета, но рядко пиша. Все си казвам , ще стана по-сериозна, но...... Много добри пожелания на Гиа и весело изкраване на празника! Май4енце наистина съжалявам за разо4арованието - горе главата зареди се с нови сили и напред. Гледахте ли в петък "Имате поща". Аз малко късно го пуснах, но имаше една жена, която искаше да благодари на своя доктор помогнал и да забренее. Та доктора каза нещо, което много ме насър4и - 4е тя е много силна жена и такива като нея винаги успяват. Така, 4е моми4ета не трябва да се предаваме и да се оставяме на 4ерните мисли а да се борим,  #2gunfire  #Sniper докато успеем. Целувки от мен.  Laughing  Praynig

# 17
  • Мнения: 7 716
Цитат на: Stefanie
Лали,добре че си ти,даваш страшно ценни съвети smile3525 Благодаря ти от името на всички Two Hearts

 Embarassed  Embarassed  Embarassed
Какво да кажа, когато започнах да чета из интернет преди година познанията ми се изчерпваха с това, че овулацията е по средата на цикъла. Нищо друго незнаех.

# 18
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Morena
Искам само да ви припомня че съм с вас ( нищо , че не пиша ) , с радостите , тревогите и надеждите на всяка една !
  Heart Eyes

Присъединявам се към думите на Моренка!
Тази седмица се чувствам доста по-добре и бих казала - БЕЗМЕТЕЖНО!!! Stuck Out Tongue пак препрочетох постингите ви по депресантската ми тема от миналата седмица и се почувствах още по-добре.
Гия, честит рожден ден. Пожелавам подаракът да го получиш от щъркела, а от нас само пожеланието за здраве и хармония!
Щом седмицата е чудесна, значи ще се надяваме на чудеса през следващите 7 дни,нали??? Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 612
Здравейте и от мен!
Аз малко се позагубих, ама сега пак съм тук.
Не че работата ми е по-малко, но днес намерих време.
Е да споделя: този месец си имах по 3 фоликулчета идеални с идеална лигавица. Сложиха ми Прегнил и бебеправихме точно по това време. Та сега е периода на дългото чакане. А времето минава толкова бавно. Sad
Е нищо ще си чакам. Не знам защо ама ме наболяват яйчниците нещо(повечко в ляво). Дано не съм изстинала, че хич не му е времето за настинки.
Успех на всички!

# 20
  • Мнения: 6 992
Ето ме и мен!
На Гиа (Джия?) честит рожден ден!И нека всеки ден да бъде специален като днешния #Milti
Дари- радвам се,че вашата спермограма е наред Simple Smile Много хубава новина!
Лилиа,стискам палци Simple Smile
На мен ми е весел ден,ама ще видим по-нататък. #Silly Трябва да ходя да си купя една книга,ама ме мързииии... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 716
Лилиа, колко мм ти бяха големи фоликулчетата, лигавицата и на кой ден от цикъла? Иначе успех.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен!
Лилия, дано болките в яйчниците да са от това, че се вгнездява оплодената яйцеклетка! Стискам палци!
Моренка, радвам се, че реши да драснеш някой ред! Няма да се предаваме! Заплюлили сме си бебета по слънчево време! Sunglasses
А от мен, малко неприятни работи. Боби през нощта се събуди със силни болки в стомаха и близо 2 часа и двамата не мигнахме! Накрая той повърна и заспа. Дано да оздравее бързо!
А иначе много хубаво изкарахме уикенда. В събота бяхме на Витоша, а в неделя - на "Макдоналдс". Това е засега! Целувки на всички Heart Eyes

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Лали, пих дуфастона по 1 хапче на всеки 8 часа, 35 дни.Започнах го в 6-та гестационна седмица /на 15.02.2005/ до 20.03.2005 г. Абортът ми беше на 21.03.2005.
   Мерси много за информацията. Май ще започна с витамин Ц още от днес, а към средата на седмицата ще отида на преглед.

# 24
  • Мнения: 4 306
Пълна с усмивки и успехи седмица ви желая !
Аз  пък се радвам,че ми остават само още два месеца да пия противозачатъчни и след сватбата/юни/ ще се захващаме luvbed  Тия хапчета толкова ги мразя вече, но му намерих цаката. Като пия фолиевата киселина всеки ден съм по-спокойна, че вече правя нещо за нашето, така желано бебче.

# 25
  • Мнения: 6 992
Леле,Роуз,много си хубава  #Shocked
А аз тъкмо ровех по обявите за работа и се колебаех за една,когато ми звъннаха за друга Mr. Green Та сега в 6 часа съм на интервю - да гледам едно 7 годишно френско момченце и да му помагам да си пише домашните #Silly Ако ме вземат,поне ще ми е канализира малко майчинският инстинкт Laughing Така че стискайте палци Simple Smile Ако там не стане- ще подам документи за другото място...Ама много ми се работи нещо Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 730
Цитат на: Eowyn

На Гиа (Джия?) ..........


Точно така съм "Джия" Wink - Печелиш едно голямо парче торта ! Heart Eyes

Благодаря и тук за пожеланията - страхотни сте.
И както Иринии казва - време е за чудеса.
Аз ви оставям, лека вечер на всички и приемете едно голямо виртуално черпене и НАЗДРАВЕ от мен.

Целувки

# 27
  • Мнения: 3 154
На кандидатките за работа и на очакващите резултати от бебеправенето - успех!, а на Боби - бързо оздравяване!

Я аз ей тей понеделнишки да ви порева малко Twisted Evil Всичко ме болиии - глава, кръст, крака, ръце... всичко! От колко време насам съм се хванала да чистя къщата (че свеки ще си идва и всичко требе да лъщи от чистота Mr. Green ) и вече съм като труп... а едва половината не съм минала ooooh! Навън двора трябва да се разчиства, ама ... аз не мога... Иво на работа... остава брат му... той пък от 3 дена само колело кара, ходи по гости, идват му такива... с две думи - живее си живота #Cussing out и мене както ме тресе следовулаторната нерва колко ми требе да запаля и днес като го хванах на стълбището и му спретнах един хууубавичък  #Bad Talk аз намилам той си мърмори под носа и ми се усмихва! Бе викам не ми се усмихвай тей чаровно, че както съм ти набрала къщата тясна ще ти се стори! Еййй бях извън кожата си направо!  Rage  Че е*** му м****** аз дан съм многоръкия Шива, че да свърша всичко! Rage Е поне за днес има ефект - хавна се да разчиства... за утре сигурно пак ще трябва да го ръчкам Imp
Оф, спирам да пиша, че...  Благодаря, че ме прочетохте Flowers Rose

# 28
  • Мнения: 4 212
Здравейте любимки мои Flutter
Няма да пиша много да не задръствам теми4ката ви, но ще се разпиша #Silly

Слън4ева, само така, не се давай, никви физи4ески тормозения сега, ще си по4иваш, щот накрая никой и браво няма да ти каже Crossing Arms тъй де.

Голден роуз,
имаш ли някакви болки, режеща или боцкаща? Това кървене наистина е малко притеснително, но не озна4ава да се шашкаш, просто наистина отиди на контролен. Какъв цвят е кървенето, не е ли позатихнало поне или....?

На вси4ки много целувки от мен и беб4о Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
....а между другото, таткото сега е на вълна, името му да е Давид #Silly , аз се правя 4е не 4увам, 4акам следващата приумица Mr. Green

# 29
  • Мнения: 9 092
Слънчо,разбирам те напълно-и аз съм в твоето положение,сам сама се оправям,ей го колко часа стана,аз още не съм готова,а утре съм от 7 на лекции Close  
Тея,много ти се радвам на напредналата лентичка,а снимката е сладурска Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 9 903
Цитат на: Sunshine
аз намилам той си мърмори под носа и ми се усмихва! Бе викам не ми се усмихвай тей чаровно, че както съм ти набрала къщата тясна ще ти се стори! Еййй бях извън кожата си направо!  Rage  Че е*** му м****** аз дан съм многоръкия Шива, че да свърша всичко! Rage Е поне за днес има ефект - хавна се да разчиства... за утре сигурно пак ще трябва да го ръчкам Imp

Съншайн, еваларката, оправна жена си ти....да не бях толкова далече, да дойда да ти помагам в намилането, че тук няма на кого и за какво:Simple Smile
Тея, с тези темпове, с които сменяте имената, накрая на мен ще го кръстите това хлапе....Simple SmileТитко:Simple Smile красавец е той, твоят нос ли виждам?
момичета, на която от вас й е нещо тежко, мъчно, некомфортно, да мине през църква да поседи малко и да запали свещичка ей тъй просто....на мен много ми е помагало точно по време на великденските пости.....да си очистите главите от тежки мисли...нали?Simple Smile

# 31
  • Варна
  • Мнения: 841
Ами и аз да се рапиша, малко късничко ама все пак. Днес като цяло - гаден ден #Cussing out чудя се скоро ще има ли по-бял такъв. Що не вземе и на мен да ми се усмихне пооооне мъничко късмета Praynig  Mr. Green Като за начало на седмицата, ми дойде следоперативно, не съм смятала след колко дни, уж трябваше да ме боли по-малко, да ама друг път, имаше си всички екстри накуп....сещате се. Уж ми беше почивен ден, после ме изстреляха на работа, изтече ми болничният - личната лекарка, неоткриваема, навъртях сумати импулси на GSM да си запиша час. Като за връх на простотията нямах епикриза, на базата на която да ми продължат болничния...въртят се пак телефони, факсове, еле получих копие  и  накрая се оказва, че никъде в проклетата епикриза няма хистологично изследване, на базата на което аз да докажа, че трябва да лекувам ендометриоза и за пред НЗОК Sick последваха твърде много ругатни и псувни от моята инъче твърде мила особа #Silly ...пак телефони, пак GSMи , докато се разбере, има или не гаф и чия е грешката.
Защо всичко в тоя живот трябва да става с клизма и що все се намира някой, който  ти развали настроението .... твърде дългичко, ама на кого друг да се оплача #Puppy dog

# 32
  • Мнения: 1 612
Лали бяха около 20-21мм, а лигавицата беше 9мм. Доц. Маркова каза, че е много добре всичко. Това беше на 12-ти ден.
Биха ми Прегнил и всичките 6 фоликулчета се спукаха. Ха дано поне едно бебче да е станало.

# 33
  • Мнения: 7 716
Наистина е добре, Лилиа. А изписали ти нещо за пиене?
Сигурна съм, че този месец ще е твоят успех.

# 34
  • Мнения: 1 930
Добър ден от мен Heart Eyes
Аз нямам с какво ново да се похваля, освен, че почва да ми личи шкембето и такиви цици съм отпрала, леле.....Мъжото ми казва Цицолина Embarassed , а има още да си растат  до октомври Twisted Evil
Събота и неделя съм на Тийм Билдинг с колегите в Лесидрен. Много се чудих дали да ходя, но смятам, че няма да ми стане нищо ако отида, и без тва ми трябва кислородец и зелени морави, пък и не драйфам, че да направя някоя беля.....
Така, че смятам няма да е проблем, макар, че с колежките се чувствам като в леговище на змии, ама голям праз  smile3515
Та това от мен, много усмивки и весело настроение newsm53

# 35
  • Мнения: 9 092
Гея,весело изкарване там,хубаво е да се поразсееш малко,чак ти завиждам благородно Embarassed Искам да те питам...помня че ти беше на противозачатъчни-знаеш ли каква е разликата между тези за 21 и тези за 28 дни? Благодаря ти предварително Heart Eyes
Аз съм готова с чистенето,всичко ме боли...и корема ме боли,усещам че скоро ще има посещение Sunglasses
Лилиа,стискам палци за 6-те потенциални бебока Grinning
Тити,права си за ходенето на църква...в неделя бяхме на Бачково,наистина отдаван не бях ходила на църква,но след като запалих свещичка наистина усетих някакво облекчение...от внушение или какво(аз не съм особено религиозен човек),но мисля да го правя по-честичко занапред Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 612
Ами нищо не са ми изписали. Само утрогестана вагинално.

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Teya, болките ми бяха само първата седмица. Сега няма такива, но тогава просто се чудех дали ще оживея...толкова силно ме болеше. Бълнувах на сън....мани, срам и резил за мъжкарана като мен. Сега е розово...минах през всички цветове на дъгата Wink  Ще отида задължително на преглед, защото вече наистина започвам да се шашкам.

# 38
  • Мнения: 431
Здравейте момичета. Пожелавам ви една много усмихната седмица изпълнена с много положителни резултатчета.

# 39
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте и от мен, Сладурчета!!!!  Grinning  Grinning  Grinning
Желая ви спокойна и пълна с прекрасни усещания седмица. Не обръщайте внимание на кофти времето, игнурирайте го и то ще се оправи!!!  Sunglasses

golden_rose123, пожелавам ти по-бързо да се възстановиш и да започнете с опитите.  Praynig се за теб!  Hug
gea и умнта там в Лесидрен с Тийм Билдинга.  Grinning Да се пазиш и да пазиш бебочкото.
Изпращам ти много   love001


Teya, дано да можеш да се пребориш за Борис. Аз съм много за това име.  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 362
Здравейте,
Аз отново се завръщам при вас,имах тука некви дребни проблемчета не със здравето де,чета че всички сте добре,тука и Тея чака заветният момент,мила стискам палци все така да си здрава до края и ти и мъника.Аз засега съм добре взех си бебенци на 2 месеца е момиче и се казва Тамара,неможе без мен ходи навсякъде плаче като ме няма абе страхотно занимание,тежи вече 8 кила.Ааааа забравих бебето е кученце.Та така при мен целувки на всички

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Брейййй.. , как се сети да се обадиш бре Дея  Shocked  !?
Честито ти бебче , ама не казаваш породата  Rolling Eyes ?! А снимки ?!  Grinning
Цунки !  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 922
Здравейте и от мен, момичета
май малко сте се разкиснали тия дни... Дано бързо ви изгрее слънчицето.
Лилия - стискам палци, дано този месец се зарадваш
Аз си чакам апетита, а също така и първия официален преглед на ЖК.
Инак чета едни закони, едни наредби - чудо голямо. Счетоводителката на фирмата, в която работя май не е много в час, та се налага да си видя законовото положение - права и задължения докато е време
Почивайте си повече
Поздрави

# 43
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Morena
Брейййй.. , как се сети да се обадиш бре Дея  Shocked  !?
Честито ти бебче , ама не казаваш породата  Rolling Eyes ?! А снимки ?!  Grinning
Цунки !  Heart Eyes

A ще дам само да ги кача.Порода кавказка овчарка опасна е просто после ще ви кача снимки,не съм се включвала понеже нямах известно време достъп до PC.Целувки и на вас до после отивам да я разкарам

# 44
  • Мнения: 3 154
Дея, добре дошла отново! Ами как така нави мъжа си за кученце? Той нали не искаше животни вкъщи?
И кога викаш ше идвам на гости да намачкам едно хубаво кучо? Mr. Green Че може и с него да си тръгна Whistling

Миленка, ами българска работа, какво да кажа повече... Поне уредиха ли се нещата?

# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте! Най-после и аз да се разпиша днес. Моят Боби още е болен. Сега пък е с температура и кашля. Иначе е станал един кротичък и послушен...на момче не прилича Stuck Out Tongue
Дея, добре дошла отново! Как кръсти пухчо?
Тея, ама какви са тия библейски имена /Давид Rolling Eyes /. Мислех си, че въпросът е решен. Борис и точка. Кажи, че не подлежи повече на коментар. А иначе Боби е много сладък. Страхотни снимки! Е, кажи, как може такова сладко бебе да не се казва Борис? Wink
Миленче, съжалявам, че е трябвало да изхабиш толкова нерви в разправии. Дано вече всичко върви добре!
Гея, само така! Доставяй си положителни емоции! Те са важни и за бебчо!
Ами, дано в бързината не съм изпуснала /неволно/ някого. Чао от мен! Много усмивки! Sunglasses

# 46
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Sunshine
Дея, добре дошла отново! Ами как така нави мъжа си за кученце? Той нали не искаше животни вкъщи?
И кога викаш ше идвам на гости да намачкам едно хубаво кучо? Mr. Green Че може и с него да си тръгна Whistling

Миленка, ами българска работа, какво да кажа повече... Поне уредиха ли се нещата?

Скъпа моя Grinningнямаш проблем когато пожелаеш идвай ще ми е много приятно тук да си имам приятелка (а не позната) освен Тамара.Ами как го навих познай един месец бяхме разделени,на рожденният ми ден на 20-ти март се скарахме и аз си събрах багажа,познай какво стана един месец се моли иска прошка и така,ще се научи да уважава.И върнах се аз простих му но аз съм променена не съм предишната която прави всичко саамо да му е изгодно на него сега е обратното защото се страхува.Е така и аз се сдобих с кученце Grinning  Sunglasses даже ако поискам и коте може ама ми стига това малкото засега.Сега правя ви снимки на малката тук ще ви пусна една да видите долу горе как изглежда малкото.
Лея благодаря мила,ами малкото дяволче се казва Тамара-нали е рускиня
Целувки Flutter
Вижте тук
http://www.stylebullet-streletz.com/main3.JPG

# 47
  • Мнения: 264
Laughing  Laughing  Laughing  при мен седмицата започва от днес и за това пожелавам една сладострастно-трепетна пролетна седмичка  Wink  изпращам ви отлични туристически настроения и солени пръски от егейско море!  Laughing

# 48
  • Мнения: 3 154
Мали, Дея, лоши неща са ставали из вас Neutral Face ама сега всичко е о.к. надявам се. Иначе кавказката овчарка е сууупер куче! Аз такива ги обичам голеееми да има да мачкаш, мачкаш, мачкашшшш! Мечтая си аз за един дог, ама нема кой да ми се върже на акъла Crazy
Да намачкаш и нацелуваш Тамара от мене!

# 49
  • Мнения: 3 376
Здравейте сладкишчета! Радвам се, че се вихрят толкова положителни емоции из форума, дано да са били достатъчни да пометат всички следи от мрачности и изнервености, каквито за съжаление се наблюдават тук-таме.

Първо, не мога да не се съглася с този постинг:
Цитат на: lea
Мислех си, че въпросът е решен. Борис и точка. Кажи, че не подлежи повече на коментар. А иначе Боби е много сладък. Страхотни снимки! Е, кажи, как може такова сладко бебе да не се казва Борис? Wink


Леа, перфектно си го казала.

Дея, добре дошла отново при нас. Много ме кефиш, супер е, че си се решила на такава смела постъпка. Мисля, че ще му държи влага през целия ви живот от сега нататък;)

Аз съм добре. Работя доста. Чувствам се някак олекнала в емоционален аспект напоследък. По-весело и спокойно ми е. Не съм ви писала скоро, защото просто няма нищо интересно, което да разкажа. Иначе, и аз не спирам да ви следя, прочитам всичко от-до.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох здравейте и от мен. ДНес цял ден компа в офиса със нета е полудял Imp От сутринат 8 Троянски коня съм хванала със антивирусната Imp ама това има ли край...и разни порно сайтове ми се появяват #Sniper То не че са лоши ама баш като съм с ембарго ли #2gunfire
Дея малката е сладка...пу пу пу...красавица Flutter И аз искам куче ама като знам, че няма да имаме време достатъчно за него защо да мъча животинката....имах ротвайлерка..красавица голяма...от там ми е ника даже..Хера се казваше Blush
Лея твоя Боби бързо да се оправя Heart Eyes
Тея сниките са ти страхотни.....ама то хубаво стояло , хубаво излязло бе Mr. Green Удари и един плаж и от мен Sunglasses
Слънчо тъй тъй си загряла с чистенето ами намини към нас де Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Grizabella

Дея, добре дошла отново при нас. Много ме кефиш, супер е, че си се решила на такава смела постъпка. Мисля, че ще му държи влага през целия ви живот от сега нататък;).

Да и аз така  мисля мила,поне се надявам че си е взел поука.Казва че се е променил ама нали знаеш вълка козината си мени но нрава никога Twisted Evil Времето ще покаже.
 Flutter  Flutter  Flutter

# 52
  • Мнения: 3 376
Ама по-важното е промяната в теб;) Нали знаеш, че за да променим света, първо трябва да променим себе си:)

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Grizabella
...... за да променим света, първо трябва да променим себе си:)


Много добре казано Гризка Grinning

# 54
  • Мнения: 1 612
Добро утро момичета!
Май аз съм най-ранобудната днес.
Хайде ставайте от легълцата и вижте какъв прекрасен ден е днес!

# 55
  • Мнения: 660
Здравейте и от мен!
Влизам набързо да се разпиша и аз....
Ами при мен нещата са о'кей според гинеколожката.Ярките черти на теста ми я позачудиха,но всичко пък си беше наред на узи-то.Напразни страхове,както казахте и всички вие.
Нямам време да прочета как сте и вие,но се надявам да успея да се върна следобед да се поразгледам.
Поздрави!

# 56
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Казвам едно усмихнато добро утро на всички ранобудни пчелички!  People Angel  People Angel  People Angel
Слънчев и радостен ден ви пожелавам и нека нищо не помрачи доброто ви настроение.
Изпращам ви много   love001   love001   love001
 

newsm51  newsm51  newsm51

# 57
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро и от мен! Да ви се похваля, Боби е чувствително по-добре днес. Затова пък мен нещо ме дращи гърлото и ми тече носа Sad От два дни сериозно правя коремни преси! Това ми оправя самочувствието и ми повдига настроението! Започнах с 50, вчера 2 серии - 1 по 60 и вечерта 65, а днес вече съм на 70.
Ох, като не се хваля с 2 чертички, вижте с какво се хваля Wink
А пък да ви кажа снощи какво сънувах (като имате предвид, че от няколко дни не съм гледала новини). Сънувах кардиналите, събрани в една зала и пеят някакви молтви. И после казаха, че са избрали папа. Сутринта от любопитство включих телевизора...и....наистина бяха избрали папа. Та да можеше да сънувам, че съм бременна и да се сбъдне съня Rolling Eyes
Ех, много се размечтах и много се разписах. Ваш ред е! Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 329
Здравейте сладурчета,
Тея-името да е е Борис и повече никакви коментари, я го стегни мъжа, какво се е заразмислил Flutter
Лея- радвам се че Боби се оправя и че работиш върху себе си Grinning. Да ти кажа честно и аз имам такива сънища, но скоро няма да ме споходи радостния сън за бременност, защото днес ПАК съм неприятно изненадана с тъпата Фло #2gunfire
Дeя- честит домашен любимец. Радвам се че си се преборила с мъжа.
Гея- да си изкараш супер на Лесидрен и да не ти пука за колежките. Това което ти е под сърцето е най-голямото богатство. newsm32
Това е за днес от мен. Само се чудя, щом след добрата спермограма, тия малки палавници не си вършат работата?
Дали да не си направя цветна снимка, вие какво ще кажете? Thinking

# 59
  • Мнения: 856
Здравейте и от мен,

Аз няма с какво да се се похваля на бебешкия фронт, защото все още съм в период на изчакване, но все така ви чета редовно.
Леа, аз също започнах да правя коремни преси, преди около месец. Зимата доста съм се обездвижила и сега имам нужда от повече  раздвижване. Обичам дългите разходки навън и леки упражнения в къщи. А, да...карам ежедневно велосипед през лятото.
Дарилка какво е мнението на гинеколога ти за цветна снимка? Аз мисля, че е хубаво да си направиш, ако опитвате от повечко време. Доста е информативна, а не е сложна като процедура.
Лек и усмихнат ден на всички!

# 60
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добро утро хубавици.Тук се сеят с тонове усмивки, положителни емоции и твърд женски характер. ЕВАЛА!!! Фъндък на мъж не се пуска защото не само ще ти се качи на главата, но и хоро ще заиграе там.
   Аз в 14.00 отивам  на преглед, да видим доктора какво ще каже за моето състояние.
   Блокирала съм от шубе. Иска ми се ду пусна корени в офиса и да не мръдна от тук Wink Толкова ме е страх, че ще припадна.
   Времето на вън малко ми повдига настроението..В понеделник ми беше ревлив ден...шашнах всички покрай мен. Кажат ми една дума и аз рева като магарица, вчера бях по-спокойна, а днес толкова съм се стреснала, че една сълза не мога да пророня Rolling Eyes
   Хайде сладурки, от мен лек ден и се надявам, че следобяд като се върна ще пиша само добри новини. На моменти имам чувството, че вече нямам сили да се боря и съм на косъм да се предам.Искрено се надявам да посъбера сили и да започна наново с ентусиазъм.
   Милиарди  Crazy

# 61
  • Мнения: 4 362
Добро утро и от мен,аз нахраних Тамара вече да простра и хайде на разходка,аз пък съм взела решение ще къдря дългата коса та да видим какво ще се получи. Grinning А що се отнася за промяната да променила съм се но в лоша насока,охладняла съм,станала съм по студена и дръпната не съм същата.Но който ме обича ще ме обича такава каквато съм нали?Хайде аз се оправам и на разходка Flutter с малкото си кученце

# 62
  • Мнения: 1 329
Мур,
моята гинеколожка казва, че няма място за притеснение, но ако много искам ще направим цветна снимка. Преди време обаче, когато ходих при д-р Илиева във Вита, тя ми каза че съм изкарала възпаление в малкия таз от лявата страна и е добре да си направя цветна снимка. Още се колебая, но след като ми мине фло-то ще отида на преглед да се посъветвам с мойта док. какво й е мнението.
Goldan Rose, не се тревожи миличка, всичко ще се оправи. Бъди смела, стискам ти палци на прегледа. Praynig  Praynig  Praynig

# 63
  • Мнения: 4 399
Dарилка, а правила ли си хормонални иzследвания? Ако не си, с тях се zапочва и после се мисли zа снимка.

Зависи също на колко си години, т.е. колко се налага да бърzаш. Ако си по млада и имаш време, можеш да иzчакаш със снимката, ако времето те е подгонило, тогава се бърzа с всички иzследвания. Трябва също да се отчетат и раzни медицински фактори преди да се вzеме решение zа снимка, като например дали си прекарала коремна операция, дали си имала някаква въzпалителни процеси. И раzбира се е важно колко време сте опитвали. В крайна сметка решението zа снимка е доста комплексно.

# 64
  • Мнения: 1 329
Вяра,
благодаря ти за изчерпателния отговор, започвам да пиша:
Опити за бебе - от 1.6 г
Прекарани заболявания - операции - няма
Спермограма - ок
Хормонални изследвания - не са правени
Възпаления - прекарани, но отдавна
Години - 24

Май най-добре е консултация с гинеколожката ми Flutter

# 65
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Дарилка
Хормонални изследвания - не са правени
Възпаления - прекарани, но отдавна
Години - 24


Аz бих zапочнала от хормоналните иzследвания. След година и половина неуспешни опити, това е най лесното и първото което трябва да се провери. Освен това така получаваш отсрочка zа снимката  Wink. Я си предстви че вzеме да стане докато уредиш хормоналните иzследвания и си спестиш снимката Wink

# 66
  • Мнения: 529
Здравейте сладурани,
Аз досега наваксвах с четенето, че не бях влизала тази седмичка. Това което прочетох ми хареса - всички са  ведри, усмихнати и позитивно настроени.  Grinning
Да видим дали и аз мога да се включа в отбора на оптимистите - последен месец пия хапчета, и след има няма 25 дни се връщам в отбора на бебеправещите. Иначе си пия фолиева киселина, взех се в ръце и тръгнах на зъбар - мисля до края на седмицата да приключа с пломбите, че много мразя да ходя. #Sniper  #2gunfire  Все пак реших, че няма нужда да тормозя бъдещото си  бебче с разни гадни преживявания в зъболекарския кабинет  и по-добре да потреперя на стола сега, нали  Thinking .
А другото което ми наруши душевното спокойствие днес, е че ме поканиха на едно интервю за работа. Аз нали все чакам да ни съкращават - от половин година а днес, а утре, та снощи почти на шега си подадох документите за една работа, а те ми се обадиха рано тази сутрин и ме викат на интервю още утре  #Shocked Аз не съм се настроила психически още за смяна на работа, много мразя такива резки промени /теле, какво да ме правиш/  Imp , ама май ще отида все пак да видя за какво става дума  Thinking
Хайде стига съм ви приказвала, че ви надух ушите. Много целувки от мен и успешна седмица  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 3 376
Какичка, разбирам те напълно за притесненията относно смяната на работата. И аз така, след 5 години в предишната ми фирма, се преместих преди 3 месеца. Колко рев съм ревала за предишните ми колеги, за проектите, за чистачката и охраната дори! Ама ще видиш как промяната си има и много положителни страни. В края на краищата животът е динамичен и ние трябва да сме гъвкави. А и човек открива нови черти на характера си с всяка голяма промяна;) Ще видиш, че всичко ще е за добро. Стискам палци да те одобрят и след интервюто. А после ще имаш време сама да решиш как да постъпиш.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И от мен здрасти днес Grinning Ох и аз като какичка в понеделник окончателно завърших зъбите си Grinning Сега остава само бебето да се появи  Sunglasses

# 69
  • Мнения: 1 329
Здравейте сладуранчета,
виждам че днес на мен ми се пада честа да се разпиша първа Grinning
След вчерашния кошмарен ден (след като се появи лелката) и след като не издържах и пак пуснах по някоя сълза пред мъжа  Sob , реших че ПРЕСТАВАМ да се ядосвам. Определила съм си месец в който ще забременея и той е октомври т.г. и ако тогава или до тогава не стане, ще му мисля.
Моята кума казва, че всичко е на психическа основа и само се тревожа.
Целувки и прекрасен ден на всички майченца (бъдещи и настоящи) newsm51

# 70
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! Stuck Out Tongue
Дарилка, вчера следобед и на мен ми беше кофти, защото си направих тест и беше отрицателен. Даже написах един съвсем незвучащ оптимистично постинг, който обаче не успях да изпратя.
Сега като си помисля, добре че не съм го пратила. Денят ми започва със слънце и усмивки Sunglasses Неуспехът още повече ме амбицира да продължавам да се боря. Този месец става точно една година неуспешни опити. Това, което мога да направя за себе си е да се поддържам - фигурата и психически, за да съм после една хубава и усмихната бременна. Прогонете лошите мисли, момичета! Хубавото предстои!!! Stuck Out Tongue

# 71
  • Мнения: 1 930
Здравейте, сладурки Wink
Не съм ви забравила, просто си ви чета, ама няма с какво да се похваля и затова не пиша много,
Радостна съм днес защото почвам 15 седмица и ми е много кеф, затова споделям с вас Heart Eyes  
На 29 април сме на доктор и нямам търпение да видя бебока
Желая ви прекрасен ден, и Дарилка, дано е последна тая гадория за известен период Heart Eyes
Целувки

# 72
  • Мнения: 2 723
Ехоооо мацки и аз съм тук Laughing
Ние миналата седмица ходихме на консултация, ама не ни дадоха снимка Sad  
На 29 април с Геа ще ходим да ни записват в ЖК в Св. София Grinning  Уж ми се вижда скоро, амаааааа ...
Иначе аз общо взето вече влизам в час, нервата не ме тресе така както преди две седмици, спрях и с безпричинните ревове. Сега гледам по-философски на нещата и не се вбесявам когато мъж ми ме дразниq kоето си е голям напредак Grinning
Изпращам по един виртуален целуфан на всички и ви пожелавам много хубав ден Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 4 212
Ма не сте много приказливи тази седмица...що тъй булки, млади завъртяни #Silly
Сега да ви кажа, продадохме си колата, първо защото беше стара, 12 годишен таралясник, абе вървеше си колата, и второ, скоро скоро ще ни е много малка.....такаааа, с парите едвам успяхме да вземем коли4ката на бебо, зву4и като виц, ама истината е товаааа.Както и да е, моя сега е на покупка на новата колата, е, нова, малко използвана.Като я докара отивам на обиколка из града с нея.Ще се возя с кеф, като ку4е в каруца.Добре 4е забременях, 4е да се усети моя да я смени, щото ми се струва, 4е до пенсия щеше да си кара с нея....м дааа.
Дея, добре дошла, аз ве4е си мислих, 4е си забегнала нанякъде, или скоро ще ми звъннеш на вратата.Не се давай на мъжкият пол, пове4е обработка с мигли4ки им трябва на тях 4470 ако не newsm66  smile3557 Не ми се отваря снимката с ку4енцето ти....жалко...
Аз отивам да eat  и после  goodscaleкръговрата на живота Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Teya
Ма не сте много приказливи тази седмица...

Слънчице мое(да не се обижда Sunshine тя е другото ми слънце)радвам се много че си добре да мислех да ти идвам на гости ама  Thinking реших да го оставя за когато се роди малкият Flutter Да си включиш ICQ-то да си побъбрим малко че ми домъчня за теб мила.Целувам ви и двамата и да се пазите.

# 75
  • Мнения: 1 329
Ехооооооооооо,
има ли някой тука....
Наистина тази седмица никой нищо не споделя..... Thinking
Лея, радвам се, че си се оттърсила от разочарованието. И мен така ме тресеше нервата вчера, но добре че малко ме държа и днес съм по-добре #Milti
Геа, благодаря ти за пожеланията........ Heart Eyes
Тея, честита нова придобивка. Да си я карате с кеф
 #Onfire  smile3540
 Целувки и до скоро Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 4 362
Ехо къде сте?Никакви ви няма Sad

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Deq
Ехо къде сте?Никакви ви няма Sad

Аз съм тука...ама нещо чата ми заби и сега се ядосвам тука, че изтървам лафа Imp

# 78
  • Мнения: 3 154
Херичка, пробвай се сега.

Дея, на тва аз му викам затишие пред буря Mr. Green

# 79
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Sunshine
Херичка, пробвай се сега.

Дея, на тва аз му викам затишие пред буря Mr. Green

Хера мила аз пиша в чата ама ти никаква не ми отговаряш
Слънце,надявам се да е така Grinning

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Deq
....
Хера мила аз пиша в чата ама ти никаква не ми отговаряш
Слънце,надявам се да е така Grinning


Сигурно тогава съм висяла пак..за кой ли път вече Imp
Айде сега сме агитка..идвай Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Хера
Цитат на: Deq
....
Хера мила аз пиша в чата ама ти никаква не ми отговаряш
Слънце,надявам се да е така Grinning


Сигурно тогава съм висяла пак..за кой ли път вече Imp
Айде сега сме агитка..идвай Mr. Green

Идваааааааааааааммммм чакай ме Grinning

# 82
  • Мнения: 6 992
Ооо, следващите три дни съм на работа...Ако не ме ядосат,ще ви ударя як спам Mr. Green

# 83
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Eowyn
Ооо, следващите три дни съм на работа...Ако не ме ядосат,ще ви ударя як спам Mr. Green

Ах ти лошотио,само пакости в главичката тииии Sunglasses

# 84
  • Мнения: 4 212
...какво озна4ават последните 8 постинга,а? #Silly  Mr. Green

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Teya
...какво озна4ават последните 8 постинга,а? #Silly  Mr. Green



Ами чат...какво друго Mr. Green Каква вина имам че ми заби канала за чат #Cussing out Исках да си поприказвам  Crossing Arms  Blush Ама и какво съм се заобяснявала...имаме да наваксваме...назад сме..само 6 страници..срамота. Crazy Къде ти заветните 13-14  Mr. Green
Хайде лек ден от мен. ДНес съм на среща със старозагорските мами...отивам да намачкам бебетата Grinning

# 86
  • Мнения: 6 992
Цитат на: Хера
Къде ти заветните 13-14  Mr. Green

Хохо,те веднъж бяха 18 Mr. Green  А аз искам да се оплача, имам троянски кон на моя пц и не ще да се трие под никъв мод и за тва сега съм на друго пц,ама тва не ме кефи Rolling Eyes И музика няма...Мъкааа,тия 12 часа ще ми се сторят 120 Imp

# 87
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро на всички сладуранки тук !!!  People Angel  People Angel  People Angel
Вече близо два часа никой нищо не е писал! Това е срамота. Хера е права, че имаме доста до 13-14 страници. Тази седмица се изложихме. Май сме в период на изчакване всички, кой на Фло, кой на добрата новина и за това още няма нови и интересни неща за казване.
Навън е малко студено, но нека топлината в сърцата ни да се запази.  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Приятен уикенд и се усмихвайте повече!


  love001   love001   love001  newsm51  newsm51

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ех Ео и ние имахме няколко троянски кончета гарнирани с друг вирус...ужас #Shocked  #Shocked  #Shocked Вчера нашя комп оправяхя...това вирусите са страшна работа #2gunfire

П.П Хера винаги е права  Mr. Green / тън тън..минути за раклама/

# 89
  • Мнения: 1 930
Привет и добро утро, мацета сладки newsm53
 Верно много  малко се пише, там в октомврийките, ехеейййййй цели романи за отрицателно време newsm09
Днес е петък и затова е невероятен ден, ма много го обичам петъка newsm44
Една клиентка ми вдигна кръвното, ама няма да се давам яяяя smile3533
 Айде приятен последен работен ден, че идва почивката
Целувки

# 90
  • Мнения: 4 362
Здравейте и от мен
Как сте момичета?Ох,мен така ми се спинка,ама малката Тамара ме събуди душата гладна. Grinning Сега се оправям и отиваме на кафе-разходка.Ама нещо много тихо е тук бе,я се събодете.
 Grinning  Flutter

# 91
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! Пиша, не защото имам какво, ама ей така, за спорта Wink Днес съм радостна, защото мъжа ми си идва от командировка. Нещо чести станаха тия неговите командировки и като дойде време да бебеправим, сигурно само ще си гукаме по телефона Sad Аз още си чакам лелята. Днес ми е 32 ден и като знам, че не съм бременна, искам по-бързо да идва и по-бързо да минава. Че  едни нерви ме тресат #Cussing out Хормони, кво да правиш #Silly Лошото е, че Боби го отнася.
А той вчера гледа вдигане на тежести и ме пита за всеки състезател от коя държава е. Имаше един от Гърция и той каза: А, значи е гъркинец. Grinning Обясних му, че се казва грък, а той казва: Никакъв кръг не е, не виждаш ли, че не е дебел!
Ей такива ми ти работи с мен и Боби. Той и днес си е вкъщи, но е добре. Аз се опитвам да бъда усмихната, но както казах, избиват ми балансите отвреме-навреме. Айде дано поне на вас да ви е много много Sunglasses  слънчево

# 92
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ей Леа, толкова ми е приятно да чета постингите ти, в които описваш оригиналните идеи на Бобчо. Гъркинец, а!!!!  Grinning  Grinning
Успокой топката, не се нерви, всичко ще бъде ОК. Радвай се, че тази седмица си почина малко от работната атмосвера.

Дея, абе дай да видим този малък сладур, тази малка рошава душичка, нали уж снимки имаше. Блазе ти, че ще се помоташ навън. Колкото и да е студено много ми се ще вместо да стоя тук затворена в тази стая пълна с пушачи, да излезна навън и да подишам чист въздух.  #Milti  #Milti  #Milti
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 3 154
Днес направо се чувствам победител! newsm35 Успях да се преборя с личната и с гинеколожката.
Първо личната ми каза, че "след 20-ти няма направления, ела началото на другия месец" при което аз се  Shocked и викам, че файда няма да идвам тогава, щото хормоните се изследват в определени дни и началото на месеца ще е прекалено късно #Cussing out "Ами ела след седмица", викам и след седмица не става Confused  Гледа ме, гледа ме и изкопа отнякъде едно направление (а уж нямаше такива Sly ). Та сдобих се със заветното направление и отидох при гинеколожката да водя преговори да не ми пуска всичките хормони на веднъж, а да ги пусне как си требе... в началото тя си държеше на нейното, ама викам жена, пусни ги така както аз искам, едва съм изкопчила направление! Стоя гледа някакви листи, смята и накрая каза "Добре" Grinning Та другата седмица отивам за първото боцкане Mr. Green
И днес (отново) разбрах колко тъпо е направена нашата здравна система Close Първо не се знае дали ще се сдобиеш с направление - недай си боже да ти потрябва в края на месеца и наистина са свършили и не могат да ти извадят "изпод рафта" някое... Второ, ако случайно все пак се сдобиеш с такова не се знае дали все пак ще можеш да си пуснеш изследване на хормоните през касата, защото гинеколозите също имат лимит! Например на моята лимита е 200 лв. на месец за хормони... моите са 54 лв., което какво значи? Че само 4 човека могат да си пуснат изследвания за един месец Angry Тъпо, много тъпо... Ей затова се чувствам победител! Успях и направление да взема, и хормони да си пусна (както трябва) Flutter

Весел ден на всички!

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Слънчо честити ти направленийца Grinning и другата седмица с усмивка за първо боцкане Grinning Аз като тръгвам за направления съм с пълното бойно на мъжо / един път файда да има от това чудо дето стои само в багажника на колата/ Mr. Green

П.П сори ама днес съм невъзможна....скастрете ме ако е нужно Crazy

# 95
  • Мнения: 4 358
Слънева, да ти е на късмет голямата победа! Стискам палци!  Simple Smile

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
УРРРАААААА за победата Шайни !  Grinning
Айде леко пускане ... на хормоните !

Теди Н. по - назад в темата има снимка на пухчо Тамара . Simple Smile

# 97
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета
днес реших да ви драсна, за да ви кажа какви ги свърших вкъщи
С малък Вальо украсихме дома пролетно-великденски. Навсякъде наслагамхе хартиени цветя, пеперуди, клонки (от солено тесто), кухи шарени яйца. Голямо рязане, лепене и т.н. беше, но си заслужаваше. Сега апартаментчето ни засия, все едно е друго място. Наистина много повдига настроението. Пробвайте и вие - създайте своя пролет у вас.
Успех на всички чакащи
Поздрави

# 98
  • Мнения: 4 362
Дабе аз дадох примерна снимка на малката като порасне как ще изглежда сега съм и направила много ама трябва да ги кача и ще ви дам адреса да я видите. Grinning Голяма сладурана е малко ме ядосва ама карай,палавница си е Grinningкато собственичката си Flutter  Flutter

# 99
  • Мнения: 2 825
Айде и аз да се обадя тази седмица...
Първо да 4истетя на Дея за ку4енцето, видях го на снимка та...голямо сладур4е  Grinning и поздравления на Слън4о за направленията, аз ли4но представа си нямам как се взимат такива работи, но ми прозву4а доста сложно Wink
Сега за мене...доста работи ми се слу4иха тази седмица...4ак не знам от къде да запо4на. Изместихме се в новия апартамент Simple Smile , който е страхотен и сме много щастливи, само дето ве4е цяла седмица не можем да се подредим Sad , но смятам до понеделник да съм приклю4ила с това. По хубавата новина е, 4е има много голям шанс да успея да си уредя документите до края на другата седмица. Новината е хубава, защото в понеделник адвоката ми каза, 4е нямам никакъв шанс, освн ако не склю4а граждански брак с приятеля ми. Е, ние искахме да го направим тази година (все пак сме заедно от 8 години), но си мислехме да е в БГ, голяма сватба и тн. Но след като адвоката ни каза това, звъннахме в посолството да си запишем 4ас...(решихме подписваме тука и после сватба в Бг)...и ... казаха ни 4е могат да ни оженят най рано ноември...мдааа .... Опитахме се да намерим някоя друга връзка, но чухме стандартното....ще видим какво ще можем да направим, но е много трудно, вси4ки 4асове са заети и тн и в4ера сутринта се оказахме без пове4е планове за действие...вси4ко което бяхме измислили отпадна. И естествено то4но когато бях най крива, 4е нищо няма да стане с мойте прословути документи, по4наха да звънна телефона (ама то4но като в някоя латиноамериканска сапунка), обадиха ми се от Палма и ми казаха, 4е ако пратя нотариално заверено копие на паспорта и пълномощно, ще успеят да ми извадят необходимия документ, с който мога да подам за испански документи  Simple Smile  Praynig се наистина да ми го дадат Praynig Стискайте палци и вие моми4ета, 4е наистина ми е много важен този документ.
Ама още не е свършил екшъна....затворих аз телефона и запо4нах да подска4ам като ненормална, докато успея да се успокоя и звънна телефона на мъжо....беше българското посолство....мддаа, бяха успели да ни уредят за 4ас, а ние не можехме да им кажем, 4е може и да няма нужда да склю4ваме брак тука, та трябваше да потвърдим часа, а и като ни казаха датата, много ни хареса, та на 20.05.2005 година, ще склучвам граждански брак. Ние на 02.05.2005 правим осем години заедно, та някакси много ни допадна датата....и така след по малко от месец ще ставам госпожа Blush

Май доста дълго стана, дано не съм ви отег4ила с моите истории, ама тази седмица, ми беше доста интересна и с много вълнения  Simple Smile И в момента съм в едно такова превъзбудено настроение...хем съм щастлива...хем малко ми е мъ4но, 4е няма да се оженя в БГ (е на лято ще има сватба там де, ама все пак...), хем съм притеснена, дали в понеделник ще ми дадат този документ....абе и аз не мога да опиша как то4но се 4увствам...
Поздравявам ви вси4ки и ви благодаря, 4е ме изслушахте (из4етохте Wink )

# 100
  • Мнения: 7 716
Клара, ами лятото ще направите сватба и в БГ. С бяла рокля и голям купон. Нищо не пречи.

# 101
  • Мнения: 3 376
Клара, подкрепям казаното от Лали! Купонът ще е двоен по този начин.

# 102
  • Мнения: 6 992
Леле,Клара ,как ти завиждам...две сватби даже! #Milti

# 103
  • Мнения: 4 362
Ааааааааа много съм бясна!!!! Imp  Imp Полудявам да знаете как може така,реших да кача снимките на Тамара от камерата,но не няма го USB кабела и!!!!Бях я дала на вуйчо ми а той какво нестига че 3 месеца не ми я върна ами и изгубил кабела,полудях да знаете.То бива глупост ама от 36г мъж таква не бях виждала,бясна съм Imp  #2gunfire  #2gunfire  Cry

# 104
  • Мнения: 7 716
Браво, Съншайн.

# 105
  • Мнения: 3 154
Дея, ми да купува друг!

Клара, две сватби, ехаааа... искам и аз още еднаааааааааа Mr. Green

# 106
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Sunshine
Дея, ми да купува друг!

Клара, две сватби, ехаааа... искам и аз още еднаааааааааа Mr. Green

Да мила аз ще си купя ама не е там работата,тауж услуга му правиш пък то това са хората не оценяват Imp
А иначе Клара супер и аз като Sunshine искам още една!!!!! Grinning и даже съм замислила да го кръстим моят и догодина да сключим църковен брак!!!!Еха Sunshine хайде двете накуп а мила какво ще кажеш Grinning  Flutter

# 107
  • Мнения: 2 825
Ами да то накрая тъй ще стане... две сватби, една тука и една в бг.... аз не се оплаквам от това, а 4е все пак вси4ките ни роднини са в българско и...няма никой от тях да присъства...
е, ще го преживея де, затова пък ще имам двесватби и два пъти купон Wink Аз нещо се разболява и сега се изнасям от работа, така 4е сигурно ще ви 4ета 4ак в понеделник, ппожелавам приятен веекенд на вси4ки Simple Smile

# 108
  • Мнения: 3 154
Ама Дея, точно там е работата! Ти му даваш ценна вещ, която той трябва да пази! Не е като да му дадеш нещо евтино. Той го е загубил - той да купува нов! Който чупи - купи, нали знаеш? То е ясно, че и ти можеш да си купиш нов кабел, ама не трябва да е така! Ейй, чак аз се ядосах Close

Иначе за сватбата - немаш грижи - той и Иво иска пак Mr. Green

# 109
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Sunshine
Ама Дея, точно там е работата! Ти му даваш ценна вещ, която той трябва да пази! Не е като да му дадеш нещо евтино. Той го е загубил - той да купува нов! Който чупи - купи, нали знаеш? То е ясно, че и ти можеш да си купиш нов кабел, ама не трябва да е така! Ейй, чак аз се ядосах Close

Иначе за сватбата - немаш грижи - той и Иво иска пак Mr. Green

Ама не се ядосвай моляте и ти ще го наредя аз.... Imp
А иначе споко ща ни дойдете на гости през лятото (без майтап сериозно)на морето и ще ги уговорим нещата нали знаеш две жени какво правят Grinning

# 110
  • Мнения: 6 992
Като заговорихме за кръщенета - мен ще ме кръщават Mr. Green
И после ако убедя Александъра и той да се кръсти, ще си имаме две сватби...Ама и аз "нероден Петко"...първо да го убедя за първата Mr. Green
Цитат на: Deq
нали знаеш две жени какво правят Grinning

кокошарник Crazy

# 111
  • Мнения: 4 212
Слън4ева, като 4ета как всеки трябва да е професионално подготвен  по медицина, за да си изисква не само правата, но и правилното провеждане на ле4ение, отново стигам до извода, 4е все още няма напредък в България,много жалко, даже долавям назадък #Silly , ама не е смешно. Thinking
Леа, Боби голям образ, и кой ти каза 4е не си бременна, аз си спомням 4е мъжа ти беше наблизо около овулацията ти, така 4е не губи надежда. Flutter
Херо МА, мен питаш ли ме, 4е за 1 месец само 1 до 2 пъти мога да вляза в 4ата, то после курбан трябва да правя.. #Silly нама4кай зралийските бебета, добра поли4ба е.
Дея, много ми хареса комбинацията от разходка на Тамара с кафенце, кефец...вуй4о ти, го ям с парцалите, само да ми е насреща, 36 годишен, ама на някои мъже това им е още пубертетската възраст, после минават директно в крити4еската...кофти комбинацийка........ а, и не смея да си вклю4а кюто 4е има много вируси, дали са отминали. Rolling Eyes
Клара, голям късмет, сватба тук, после в България, готино, а и важното е, 4е ще си полу4иш документа, който е много важен за теб.Е, как е новото жилище, кефец а Grinning Пак в Марбея ли сте?
За мен какво да кажа, все тая, моя утре сутринта заминава на работа, важното е, 4е сменихме колата. Аз съм си същата, дебела.... Mr. Green

# 112
  • Мнения: 4 362
А бе мила Тея какво се страхуваш от тези вируси ма моляте бе мила,я виж вие сте двама а те некви там,я стига,почивай хапвай и това се очаква от теб,а за вуйчо ми аз утре ще го оправя и без това има да ни връща мнооого пари ще се сдърпаме ми се струва Imp ех че лоша съм станала Sunglasses Дам с Тамара е супер на кафе само дето недава никой да се доближи до мен лае хвърля се и то още от сега а не си мисля като порасне сега е 2 месеца и половина и тежи 7-8 кила,а не и мисля като стане на 2-3 год,колко ще тежи и не за друго ами съм я научила като децата,отиваме на разходка и познайте нашта се изморява застава пред мен и се изправя на задните си лапи да я взема на ръце,а и аз я взимам а тя като се отпусне не ме питайте как я нося. Grinning
Eo,аз не се мисля за кокошка ако бе така ок,ама не мисля че със Sunshine можем да се оприличим на вде пернати куткудякъщи животинки,мисля си че единствено като се съберем можем да си спретне доста добър купон.

# 113
  • Мнения: 2 123
Момичета,

поздравления за всички спечелени малки битки днес, а и през цялата седмица.
Честно да ви кажа страшно се радвам, че е петък!!! smile3558 Така все едно, че ми придстои нещо уникално уикенда. Всъщност нищо не съм планирала, но в контекста на темата за стреса на работното място се кефя много, че два дни няма да виждам и да контактувам с муцуните от офиса ми #2gunfire !тоя стрес обаче има и позитивна страна - свалила съм 2 килца последните дни и ми е едно леко.... newsm52
знаете ли...миналия ден любимия имахме особено страстна нощ Embarassed  Embarassed /нали сте ми дружки и да си кажа и глупавите заключения... Wink / и той докато беше в банята аз установих, че изобщо нямам представа кой ден от цикъла ми
е... Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamationпослех взех нещо да броя.и е сега като пусна постинга всъщност ще видя кой ден ми е.
сладки, само вие може да разберете какво означава това - лекота и свободен дух.Егати приятното нещо е да не броиш, да не чакаш и да правиш СЕКС И ЛЮБОВ!
това си е повод за почерпка май, а? Wink  newsm24

# 114
  • Мнения: 4 362
Да много е спокойно и приятно като незнаеш колко дни остават,когато не броиш и не се надяваш аз съм така сега,хич не го и мисля ако стане айде сега Sunglasses даже и бях забравила кой ден сме днес смятайте какво спокойствие ме е налегнало Grinning

# 115
  • Мнения: 1 329
Ей какви сте ми сладурани, Flutter
много ми е кеф какви ги ръсите...
Клара - успех с документа, дано да го дадат братята мучачос...
И две сватби - ууууууууууууф че готино #Milti  #Milti  #Milti
Лея - твоя Боби направо бръчки ми изкара да се хиля като  Laughing
Слънчо - браво на теб!!! Тия лекари като виждат че знаеш повече от тях  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation не смеят гък да кажат.
Ео и моя мъж трябва да го кръстим, че нямаме църковен брак. Аз и затова се кефя, че може и втора сватба да намажа....
Искам да е в манастир, поне ще е готино... newsm44
Ай, весел петък  kaffeetrmker_2 и уикенд 1swing

# 116
  • Мнения: 4 362
#2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Вече незнам честно да ви кажа писна ми днес е най черният ми ден който ми се е случвал,бясна съм много и незнам кой ще го отнесе честно Imp  #Cussing out Току що любимата кака на мъжаат ми (дето говори зад гърба ми сумати глупост)изчака той да иде на работа и понеже сме в една къща само че с отделни входове,реши че трябва да тупа,но до тук добре вместо да си изнесе нещата в двора тя ги изтупа от терасата(те са над нас)точно в нашият двор,просто нямам думи излизам защото ще полудея #Cussing out ще се кача горе и незнам  #2gunfire  #Cussing out

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Дея успокой се мила...днес цял ден в постинигте само пищови хвърчат #Silly макар, че да си призная и на мен да ми бяха направили тези неща не  #2gunfire ами направо  #Sniper
Тея неможе всичко да е перфектно Mr. Green ти хем слънце..плажове..нова кола...ееее нека малко тормоз има де Mr. Green нали за това има и кю Grinning Точно се връщам от кафето.....много сладки бебета / нашо лошо няма/ Blush и аз искам такива...и имахме един голяммм мъж на цял месец Flutter

# 118
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Хера
Дея успокой се мила...днес цял ден в постинигте само пищови хвърчат #Silly макар, че да си призная и на мен да ми бяха направили тези неща не  #2gunfire ами направо  #Sniper

Ох мила откачих незнам какво ми става по принцип съм импулсивна,но сега незнам просто направо се сбърках,перат ме май хормоните доста Imp чак да реагирам така мале даноо се успокоя малко че незнам  #Cussing out

# 119
  • Мнения: 1 930
Аз ви казвам" Чао" до понеделник bye
Утре сутринта пътувам за фирмения билдинг и много се кефя, ще се позапася с кислородец за идната седмица smile3531
 Радвам се , щото ще изляза от тая София newsm74 , няма да чистя и пера утре..и така.....
Само дето няма да мога да се нашмуля като предния път Drunk , ама айде, след време ша има да пия, ехейййй.
Пращам ви целувки и много ви обичам smile3525
Весел и ползотворен уикенд 1swing

# 120
  • Мнения: 6 992
Добро утро! Mr. Green
Аз съм на своя трудов пост.
Сънувах ,че светът свършва и ще има още един потоп ....И аз отидох и си осиновох едно момиченце на 2 годинки,казваше се Пламена Shocked Та тичахме с баща ми някъде по улиците ( и с малката) ,вали един дъжд, а аз се обаждам на майка ми да и благодаря за всичко,което е направила за мен и да и кажа,че много я обичам.И тя ми вика "ама какво става" и аз "ама как какво,виж какъв дъжд вали - втори потоп,идва краят на света" и тя ми казва "стига глупости,по новините нищо не са казали и във  вестниците нищо не пише,много форуми четеш" ( Shocked  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing )И аз се успокоих и то грейна слънце,гушнах си бебока и отидохме с баща ми и Пламенка да ядем торти Shocked
Много безумно, нали Crazy

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Eowyn
...с баща ми и Пламенка да ядем торти Shocked


Ами то ясно...ти само торти хапваш Mr. Green
Добро утро и от мен...станах рано ама чак сега ми се появи нета и аз бързам докато още не съм го загубила Imp Снощи и аз сънувах едни сънищааа...страшана работа...ама няма да ви ги разказвам, че ще ме помислите за съвсем изкукала  Blush
ДНес ще ходим при свеки....но мен нещо не ми се ходи...не че е лоша жена..даже е много готина ама ми се иска малко и в къщи да си постоим...само миткаме с Антон #Silly

# 122
  • Мнения: 6 992
Цитат на: Хера
Цитат на: Eowyn
...с баща ми и Пламенка да ядем торти Shocked


Ами то ясно...ти само торти хапваш Mr. Green

Тая беше с ягоди,аз не обичам с ягоди Mr. Green
Айде бързо в чата,Хера Grinning Преди да се размиткате с Антон Wink

# 123
  • Мнения: 4 212
Привет моми4ета Flutter

Как е съботният ден? Моя замина и сега царството компютърно е моеееее Mr. Green

# 124
  • Мнения: 3 376
Ами айде у чато;) Днес по изключение и аз съм вътре.

# 125
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета! Леля Фло днес дойде, мъжът ми - също се върна и хормонките се поуспокоиха! Simple Smile Сега Боби излезе с баща си, аз съм си пуснала радиото и пея с цяло гърлоооо! Stuck Out Tongue Много ми е гот! И гимнастика правих, и съм супер щастлива!!! Не знам какво ми става, човек като ме погледне, ще каже, че крия някаква добра новина, ама не. Просто ми е весело!
Вчера като играх гимнастика и правих наклони напред от кръста, Боби ми каза, че съм като ръчна спирачка Grinning Това дете ще ме умори rotfImbo Откъде му хрумват тия работи?!
Клара, много хубава е датата за сватбата. При мен станаха 3 сватби, ама затова ще пиша в друг постинг, че стана дълго.

# 126
  • Мнения: 4 212
Ей тук има десетина нови сним4ици, последните са от в4ера, все едно заедно сме пили бири4ка на плажа....ще ми се Sunglasses
http://community.webshots.com/user/doroteya71

Леа, и аз искам гимнастика, ама....за сега гимнастиката ми е да си хвана корема когато съм легнала и да се завъртя от ляво на дясно, търкуууулллл........ Mr. Green

# 127
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей Тея, завиждам ти и за снимките и за гимнастиката! Като момиченце си на снимките.....което обаче е глътнало балон Wink А за гимнастиката...хубаво е да усещаш, че в теб живее малко човече и да го търкулваш ту наляво, ту надясно! Grinning

# 128
  • Мнения: 6 992
Туй то. Регистрирах се Mr. Green  Сега ще стана звезда Stuck Out Tongue  Сега остава само някой да ме изръчка да напиша и преведа въпросния сценарий Crazy

# 129
  • Мнения: 856
Цитат на: lea
 Не знам какво ми става ...... Просто ми е весело!

Как няма да ти е весело, след като Боби е такъв голям сладур! Мен лично неговите бисери винаги ме развеселяват.
А и Teya с това търкуууулллл....направо си я представям каква е скица.

# 130
  • Мнения: 4 362
Добро утро опс Rolling Eyes то май е добър ден вече  Embarassed  Как то и да е къде се губите в неделната утрин,ужас така мразя аз неделите.След малко отивам на гости #Milti моята мама празнува деня на цветята нали е Виолетка Grinning Хайде събуждайте сее.A снощи чаках аз някой да влезне в чата ама не  никой нямаше.Весел ден и честит празник на всички които празнуват днес Grinning

# 131
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Весел празник и от мен на празнуващите цветенца!!!  Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover
Бъдете живи и здрави, усмихнати и добри! Радвайте се на пролетта. Пожелавам си по-скоро всички да се сдобием с двете чретички. Praynig  Praynig  Praynig

 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 1 419
Здарвейте най-накрая и от мен.
Първо да ви пожелая много вълшебства в този вълшебен ден. На всички `цветни` момичета, най-добри пожелания и поздравленя за празника им  newsm51
А при мен предимно гадости, но надявам се да са с хепи енд  Praynig
Цяла седмица хвърчах напред-назад по задачи, даже не можах и да ви чета поне  #Crazy
От вчера наваксвам. То не че има и скакво да се похваля де... Crossing Arms С тия цикли се пощурих, тече когато си иска - накрая реших, писна ми, отивам на лекар  Crossing Arms  Blush
Та в петък и до там ходих - беше 5ти ден от новия цикъл, перфектно да ми изследват хормони - само дето аз нямах направление като слънчева, та друс 72 лв  #Shocked  Като за благодарност, че ми поспукаха вената (а моите от хеликоптер се забелязват  #Cussing out) и ми взеха парите, резултатите излязоха гадни, диагноза - поликистоза  ooooh! ... А на прегледа - "почти атрофична лигавица" #Crazy
Та от следвашия месец ще ме стимулират с противозачатъчни и след 3тия месец ше чакам да "изригнат" половите ми органи от стимулация  Laughing  Laughing  Laughing
Малко дълго стана, ма като не съм се обаждала цяла седмица, така е - поне тази седмица, както отбелязахте, няма голяма активност, та ще запълня малко място с моите истории  Blush
Вчера пък трябваше да се разделим с микровълновата (ползвахме я временно за зимата) и с едното пц (по-старото  Wink) - вярно че доброволно, ама сега гледаме, по една дупка се оголила  в хола и в кухнята  Rolling Eyes
 Cry
Но напук на всичко, като цяло съм в страхотно настроение - днес започнахме да спортуваме - карахме колелета почти 1,5ч в Южния парк - направо красота  Flutter
Спирам, че ще си изям боя с толкова писане (Моренка и Слънчевка ще ме извинят  Heart Eyes )
По-късно пак ще намина   Wink  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт