ЧУДЕСНАТА СЕДМИЧКА 18.04. - 24.04.

  • 7 017
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 992
Добро утро! Mr. Green
Аз съм на своя трудов пост.
Сънувах ,че светът свършва и ще има още един потоп ....И аз отидох и си осиновох едно момиченце на 2 годинки,казваше се Пламена Shocked Та тичахме с баща ми някъде по улиците ( и с малката) ,вали един дъжд, а аз се обаждам на майка ми да и благодаря за всичко,което е направила за мен и да и кажа,че много я обичам.И тя ми вика "ама какво става" и аз "ама как какво,виж какъв дъжд вали - втори потоп,идва краят на света" и тя ми казва "стига глупости,по новините нищо не са казали и във  вестниците нищо не пише,много форуми четеш" ( Shocked  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing )И аз се успокоих и то грейна слънце,гушнах си бебока и отидохме с баща ми и Пламенка да ядем торти Shocked
Много безумно, нали Crazy

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Eowyn
...с баща ми и Пламенка да ядем торти Shocked


Ами то ясно...ти само торти хапваш Mr. Green
Добро утро и от мен...станах рано ама чак сега ми се появи нета и аз бързам докато още не съм го загубила Imp Снощи и аз сънувах едни сънищааа...страшана работа...ама няма да ви ги разказвам, че ще ме помислите за съвсем изкукала  Blush
ДНес ще ходим при свеки....но мен нещо не ми се ходи...не че е лоша жена..даже е много готина ама ми се иска малко и в къщи да си постоим...само миткаме с Антон #Silly

# 122
  • Мнения: 6 992
Цитат на: Хера
Цитат на: Eowyn
...с баща ми и Пламенка да ядем торти Shocked


Ами то ясно...ти само торти хапваш Mr. Green

Тая беше с ягоди,аз не обичам с ягоди Mr. Green
Айде бързо в чата,Хера Grinning Преди да се размиткате с Антон Wink

# 123
  • Мнения: 4 212
Привет моми4ета Flutter

Как е съботният ден? Моя замина и сега царството компютърно е моеееее Mr. Green

# 124
  • Мнения: 3 376
Ами айде у чато;) Днес по изключение и аз съм вътре.

# 125
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета! Леля Фло днес дойде, мъжът ми - също се върна и хормонките се поуспокоиха! Simple Smile Сега Боби излезе с баща си, аз съм си пуснала радиото и пея с цяло гърлоооо! Stuck Out Tongue Много ми е гот! И гимнастика правих, и съм супер щастлива!!! Не знам какво ми става, човек като ме погледне, ще каже, че крия някаква добра новина, ама не. Просто ми е весело!
Вчера като играх гимнастика и правих наклони напред от кръста, Боби ми каза, че съм като ръчна спирачка Grinning Това дете ще ме умори rotfImbo Откъде му хрумват тия работи?!
Клара, много хубава е датата за сватбата. При мен станаха 3 сватби, ама затова ще пиша в друг постинг, че стана дълго.

# 126
  • Мнения: 4 212
Ей тук има десетина нови сним4ици, последните са от в4ера, все едно заедно сме пили бири4ка на плажа....ще ми се Sunglasses
http://community.webshots.com/user/doroteya71

Леа, и аз искам гимнастика, ама....за сега гимнастиката ми е да си хвана корема когато съм легнала и да се завъртя от ляво на дясно, търкуууулллл........ Mr. Green

# 127
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей Тея, завиждам ти и за снимките и за гимнастиката! Като момиченце си на снимките.....което обаче е глътнало балон Wink А за гимнастиката...хубаво е да усещаш, че в теб живее малко човече и да го търкулваш ту наляво, ту надясно! Grinning

# 128
  • Мнения: 6 992
Туй то. Регистрирах се Mr. Green  Сега ще стана звезда Stuck Out Tongue  Сега остава само някой да ме изръчка да напиша и преведа въпросния сценарий Crazy

# 129
  • Мнения: 856
Цитат на: lea
 Не знам какво ми става ...... Просто ми е весело!

Как няма да ти е весело, след като Боби е такъв голям сладур! Мен лично неговите бисери винаги ме развеселяват.
А и Teya с това търкуууулллл....направо си я представям каква е скица.

# 130
  • Мнения: 4 362
Добро утро опс Rolling Eyes то май е добър ден вече  Embarassed  Как то и да е къде се губите в неделната утрин,ужас така мразя аз неделите.След малко отивам на гости #Milti моята мама празнува деня на цветята нали е Виолетка Grinning Хайде събуждайте сее.A снощи чаках аз някой да влезне в чата ама не  никой нямаше.Весел ден и честит празник на всички които празнуват днес Grinning

# 131
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Весел празник и от мен на празнуващите цветенца!!!  Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover
Бъдете живи и здрави, усмихнати и добри! Радвайте се на пролетта. Пожелавам си по-скоро всички да се сдобием с двете чретички. Praynig  Praynig  Praynig

 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 1 419
Здарвейте най-накрая и от мен.
Първо да ви пожелая много вълшебства в този вълшебен ден. На всички `цветни` момичета, най-добри пожелания и поздравленя за празника им  newsm51
А при мен предимно гадости, но надявам се да са с хепи енд  Praynig
Цяла седмица хвърчах напред-назад по задачи, даже не можах и да ви чета поне  #Crazy
От вчера наваксвам. То не че има и скакво да се похваля де... Crossing Arms С тия цикли се пощурих, тече когато си иска - накрая реших, писна ми, отивам на лекар  Crossing Arms  Blush
Та в петък и до там ходих - беше 5ти ден от новия цикъл, перфектно да ми изследват хормони - само дето аз нямах направление като слънчева, та друс 72 лв  #Shocked  Като за благодарност, че ми поспукаха вената (а моите от хеликоптер се забелязват  #Cussing out) и ми взеха парите, резултатите излязоха гадни, диагноза - поликистоза  ooooh! ... А на прегледа - "почти атрофична лигавица" #Crazy
Та от следвашия месец ще ме стимулират с противозачатъчни и след 3тия месец ше чакам да "изригнат" половите ми органи от стимулация  Laughing  Laughing  Laughing
Малко дълго стана, ма като не съм се обаждала цяла седмица, така е - поне тази седмица, както отбелязахте, няма голяма активност, та ще запълня малко място с моите истории  Blush
Вчера пък трябваше да се разделим с микровълновата (ползвахме я временно за зимата) и с едното пц (по-старото  Wink) - вярно че доброволно, ама сега гледаме, по една дупка се оголила  в хола и в кухнята  Rolling Eyes
 Cry
Но напук на всичко, като цяло съм в страхотно настроение - днес започнахме да спортуваме - карахме колелета почти 1,5ч в Южния парк - направо красота  Flutter
Спирам, че ще си изям боя с толкова писане (Моренка и Слънчевка ще ме извинят  Heart Eyes )
По-късно пак ще намина   Wink  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт