Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 18 апр. 2005, 12:10 ч.
  • Преглеждания  2 294  Мнения  40  Онлайн  1
Отговори
  • Italia
..влизам си аз рано сутринта да си видя форум4ето:coffee:  ,4е цяла събота и неделя не бях и какво да видя:   newsm08  Дивианка се завърнала от топлите карайбски морета и плажове   grinning039 Nature Sunny  
Хайде моме,4акаме снимков материал и подробен репортаж от мястото на събитието   smile3509  smile3523
Надявам се,4е сте си направили купона   bigdance2
Цунки на малката муцунка Heart Eyes

Реклама
# 1
Ще си каже тя, всиииичко ще си каже. Явно още не може да се освести  Crazy

# 2
  • Германия
Още си отспива пътуването обратно или там толкова и е харесало, че не ще да възприеме, че се е върнала.... Wink
Но аз все пак съм лУбопитна за тамошните коктейли Embarassed  Stuck Out Tongue

# 3
Тръгнахме на 10-ти рано сутринта в 6.15. В Пунта Кана бяхме в 10.30. Като слязохме от самолета едва дишахме, влагата беше убийствена, но пък въздухът миришеше божествено. Взеха ни с автобус и ни закараха в комплекса.
Въпреки, че избирахме скъп и луксозен хотел, бяхме с резерви и очаквахме да има изненади (предупредиха ни познати, че описанията на хотелите не винаги съответстват на действителността). Комплексът се оказа райско кътче.  Красив, много добре поддържан и много чист.
Храна имаше в изобилие, но Велина не искаше да яде. Първите дни се изхранваше с маслини, царевица и семки от диня Shocked
В самият комплекс имаше около 10 ресторанта (бразилски, мексикански,ориенталски, италиански, грил и пр), както и 3 ресторанта тип бюфет, заредени с какви ли не храни; фитнес, тенис корт, стрелбище, СПА център, дискотека, безброй фонтани и шадравани, езерца с риба, водни стени и др.
Разходихме се из Пунта Кана. Ходихме на увеселителен парк  (Манати парк), където игуани се разхождаха спокойно, заедно с нас. Grinning Имаше крокодили, фламинго, папагали на свобода, маймунки, патици, пауни и черни лебеди.
Ходихме и на делфинариум. Имах среща с делфините - целуваха ме и плувах с тях (делфинът се обръща по гръб, подава перките си, за да се хвана и ме дърпа). Даваха да им се радвам и да ги галя. Преживяването беше невероятно. Много мили и любвеобилни същества са.
Единият се залепи за мен и непрекъснато искаше да се целуваме. Laughing След четвъртата или пета целувка всички хора започнаха да се смеят и да пляскат и делфинчето се притесни и се скри. Grinning Нямам снимки с делфините, защото мъжът ми ни снимаше с камерата. Вeлина много рева през цялото време, вероятно е мислила, че не съм в безопасност. Grinning
В същия парк имаше и шоу - ритуални танци на местните, молещи се на боговете си. Велина заспа и не можа да гледа, но по-добре, защото смятам, че щеше да се уплаши от вида им. Laughing
Тя до последно не свикна с вълните, страхуваше се и плачеше всеки път, когато се опитвахме да я изкъпем. Водата беше ужасно солена и от пръските я боляха оченцата.
На пясъка играеше с удоволствие, баща й строеше замъци и пясъчни басейни, където тя на воля цапаше. Намери си и приятелки -Люсил и Леони, с които се забавляваше.
Обслужващият персонал беше страхотен - всички много любезни и мили. Стаята ни се чистеше по 2 пъти на ден. Никъде в целия комплекс не видях прашинка пясък, въпреки че хотелът е на самата плажна ивица.
Купихме си много неща за спомен, Велина получи много подаръци (навсякъде, където пазарувахме, подаряваха нещо за нея).
Направихме почти 500 снимки и 3 часа филм.
Върнахме се заредени с енергия, почернели и щастливи.
Мечтаем някой ден отново да се върнем там.

Снимки
Снимки

# 4
Цитат на: Honda
Ще си каже тя, всиииичко ще си каже. Явно още не може да се освести  Crazy

Grinning  Не мога, верно. Имах много работа - пране, оправяне на багаж, готвене Close  и все такива приятности... Wink

# 5
Цитат на: pepelyashka
Още си отспива пътуването обратно или там толкова и е харесало, че не ще да възприеме, че се е върнала.... Wink
Но аз все пак съм лУбопитна за тамошните коктейли Embarassed  Stuck Out Tongue

Пътуването беше кратко - 3.5 часа. Обаче си права, че много ми хареса и не ща да възприема, че не съм още там. Cry
Тамошните коктейли бяха страхотни. Grinning  Аз наблягах на "Маргарита", че най-много го обичам, но опитах и други (не всички, защото имаше много видове и не ми стигна времето).
Едно разбрах, обаче - не се ходи за 1 седмица на такава ваканция... Grinning

# 6
Тъй, тъй, и при делфините сте ходили, и на увеселителен парк, а при нас не можахте, а Twisted Evil  майтап де Grinning  Хайде отново добре дошла!
Снимките са супер! Да ви е жива и здрава Велина, голяма е хубавица Grinning

# 7
Цитат на: sylvi
Тъй, тъй, и при делфините сте ходили, и на увеселителен парк, а при нас не можахте, а Twisted Evil  майтап де Grinning  Хайде отново добре дошла!

При вас не пускат. Grinning  Иначе имахме желание голямо. Grinning
Покажи и ти снимки, де, не се срами. Heart Eyes

# 8
Цитат на: Sisi
Лелееееее, diviana, колко красота видях на снимките! Даже не знам какво да кажа; опасявам се, че няма да намеря най-точните думи. Велико е!

Наистина е страшна красота! Дори на живо е по-хубаво.

# 9
  • Varna/Florida
Мнооого хубава екскурзия сте си направили!! А аз къде съм спала, 4е не съм разбрала 4е те няма ?!?Simple Smile)))))

# 10
Цитат на: diviana
... Първите дни се изхранваше...и семки от диня Shocked ...

Е то бива да държите детето гладно, бива, ама чак пък да остоваите на динени семки  Laughing  Laughing

... Имах среща с делфините - целуваха ме и плувах с тях ...

Малейййй, това си ми е мечта. Ти като доброволец от публиката ли се яви  Crazy

... Единият се залепи за мен и непрекъснато искаше да се целуваме. Laughing След четвъртата или пета целувка всички хора започнаха да се смеят и да пляскат ...

Развратница такава  Crossing Arms  Mr. Green

Сега съм се потопила в красотите на снимките.
Прощавайте, там онова творение от хавлиената кърпа всеки път като чистят стаята ви ли го стъкват Flutter
А оная кака в лобито......ммммм - мацка. В комитета по посрещането ли е Grinning

# 11
Дивиянич, следващият път ви пожелавам 2 месеца да постоите. Като гледам тия красоти и аз викам, че една седмица не е достатъчна. Пък и така колко коктейли си пропусналааааа Drunk
Сладурка - сега пък да не ми го върнеш и да ми кажеш, че съм педофилка Wink  Embarassed  Grinning . Просто си е красива като мама Flutter

# 12
Цитат на: sylvi

При вас не пускат. Grinning  Иначе имахме желание голямо. Grinning
Покажи и ти снимки, де, не се срами. Heart Eyes

Айде сега, с делфин ти дали да се целуваш, пък при нас не пускали Mr. Green
 Mr. Green  Grinning ми наште снимки бледнеят, пък и не съм снимала хотела, но съм наваксала със снимки на плажа, басейните и Коко Боко Heart Eyes  ето
http://community.webshots.com/album/322721928gmHNpB

# 13
Сисе, ама и вие ли там бяхте през това време Flutter
Ще се счупиш бе жена - кожа и кости си станала (любима реплика на мама Laughing  Laughing )

Дивианкат, а това чудо какво е. Кости ли са?!

# 14
Цитат на: Honda
Сисе, ама и вие ли там бяхте през това време Flutter
Ще се счупиш бе жена - кожа и кости си станала (любима реплика на мама Laughing  Laughing )

Дивианкат, а това чудо какво е. Кости ли са?!

Даааа, ама Дивианка не дойде да пийваме заедно Маргарита Cry  Cry  Cry  
стига сега де, не ме засрамвай Embarassed

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт