Я,вижте кой се върнал...

  • 2 722
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лелеееее Дивианка,какво райско местенце  Blush СтраШно ми хареса..... Flutter  Снимките са 4удни ,Титка е голяма сладурка ,а тоя номер с динените семки ме уби  #Silly
Напълно съм съгласна, 4е 10 дни са малко. Ние като ходихме за медения месец на Мавриций и се върнахме тука ми трябваха около две седмици за да разбера къде съм.
Радвам се,4е сте си изкарали хубаво  Grinning Зна4и казваШ си заслужава местенцето  Wink  Sunglasses Искам и ааааааз ..... Wink

# 31
  • Мнения: 4 244
Ако знаеш само колко се кефих докато ти гледах снимките!
Само едно не разбрах - вие с  Идараиза видяхте ли се, че нещо се уговаряхте?
На вас Карибските острови са като за нас Канарските - пак толкова се лети, но не е толкова живописно нали са вулканични.
Много се радвам за вас и следващия  път планирайте за поне 2 седмици (даже излиза по евтино), че да се почувастваш наистина като в рая.
За мен 1 седмица е било винаги стрес - стягай багаж, пристигай, разопаковай, докато се обурнмеш пак стягай лети на обратно и ... само юркане.

# 32
  • Мнения: 83
Снимките ви са направо страхотни, мога да си представя как сте се чувствали, ама направо си е за завиждане Laughing Пък и времето е било найстина доста малко, знам го от личен опит. Ние бяхме преди няколко месеца в Тампа мъжа ми имаше конференция там, е водата беше страхотно топла само че се наложи да ни евакуират тъй като идваше ураган Twisted Evil .просто нямам думи как ме беше яд. #Cussing out , ама за спорене нямаше време Simple Smile . И аз ви пожелавам другия път да имате повече време за коктейли и къпане.

# 33
Цитат на: sylvi
не страх, а ужас беше от водата Sad  колко кандърми докато си топне краката, не е за разправяне... от пясъка също Imp ...
Мале що мойте пикли не са така Mr. Green . Мойте като видят морето и ела ги виж. С дрехите са готови да влязат, даже и сезона не ги бърка. Ама пък дето се вика, те раснат около него и им е съвсем познато (като ваната Wink  Laughing  Laughing )

Ееееех, момичета, пожелавам на всички ви да посетите това райско местенце (и на себе си Embarassed ). Днес даже говорих със сестра ми и я навивах да си чукнем среща там Mr. Green  People Angel  People Angel  People Angel

# 34
  • Мнения: 563
Цитат на: Honda
Цитат на: sylvi
не страх, а ужас беше от водата Sad  колко кандърми докато си топне краката, не е за разправяне... от пясъка също Imp ...
Мале що мойте пикли не са така Mr. Green . Мойте като видят морето и ела ги виж. С дрехите са готови да влязат, даже и сезона не ги бърка. Ама пък дето се вика, те раснат около него и им е съвсем познато (като ваната Wink  Laughing  Laughing )

Ееееех, момичета, пожелавам на всички ви да посетите това райско местенце (и на себе си Embarassed ). Днес даже говорих със сестра ми и я навивах да си чукнем среща там Mr. Green  People Angel  People Angel  People Angel

Да, да, тъй си мислиш само Grinning  а като си отишъл на море главно заради него и то не ще да види водата, и всяко топване е с половин час убеждаване, тогава ще те питам Grinning  Grinning  Grinning
нищо де, надявам се следващият път да е по-добре, като е по-голям Grinning  при вас нямаше ли страх? поне първият път?

# 35
Цитат на: sylvi
...  при вас нямаше ли страх? поне първият път?
Ама въобще. Нито едната не се е замисляла нито за пясъка, нито за водата. На мама май са се метнали Laughing  Laughing .
Как си мечтаех като заведохме Симона в Б-я на море да бъда в ситуация, която беше описала. Да я оставя на хавлиената кърпа или шезлонг и да не смее да мръдне Twisted Evil . Да ама Не Crossing Arms  #Silly

# 36
  • Мнения: 4 390
Цитат на: debelanata
Ако знаеш само колко се кефих докато ти гледах снимките!
Само едно не разбрах - вие с  Идараиза видяхте ли се, че нещо се уговаряхте?
На вас Карибските острови са като за нас Канарските - пак толкова се лети, но не е толкова живописно нали са вулканични.
Много се радвам за вас и следващия  път планирайте за поне 2 седмици (даже излиза по евтино), че да се почувастваш наистина като в рая.
За мен 1 седмица е било винаги стрес - стягай багаж, пристигай, разопаковай, докато се обурнмеш пак стягай лети на обратно и ... само юркане.


Не, не се видяхме.
Аз бях на 3.5 часа път от Санто Доминго.
Бяхме проверили и първо мислихме да вземем кола под наем и да отидем, но в тези жеги не искахме да подлагаме детето на такъв път. Нямаше смисъл, щеше да е тежко за нея. Пък и един ден щеше да отиде само в пътуване...щеше да й е скука, та затова се отказахме.
Ох, лесно е да се каже планирай...Нямаме възможност просто по-дълго да сме някъде...Имаме много работа и единственото, което можехме да откраднем бяха тези 7 дни. Разбира се и на това съм безкрайно доволна. Grinning

# 37
Дивианката, а какви са всъщност темепературите сега там Confused: .  Embarassed

# 38
  • Мнения: 4 244
Цитат на: diviana
Не, не се видяхме.
Аз бях на 3.5 часа път от Санто Доминго.
Бяхме проверили и първо мислихме да вземем кола под наем и да отидем, но в тези жеги не искахме да подлагаме детето на такъв път. Нямаше смисъл, щеше да е тежко за нея. Пък и един ден щеше да отиде само в пътуване...щеше да й е скука, та затова се отказахме.
Ох, лесно е да се каже планирай...Нямаме възможност просто по-дълго да сме някъде...Имаме много работа и единственото, което можехме да откраднем бяха тези 7 дни. Разбира се и на това съм безкрайно доволна. Grinning

Вярно че е много път, а и наистина в тоя климат за Велина наистина щеше да е много тежко
А това за повечето дни - пак доволно и на 7 дена, че като знам колко трудно се намира работа - по добре е да има

# 39
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Honda
Дивианката, а какви са всъщност темепературите сега там Confused: .  Embarassed


около 30 градуса.

# 40
  • Мнения: 3 271
Цитат на: sylvi
ми наште снимки бледнеят, пък и не съм снимала хотела, но съм наваксала със снимки на плажа, басейните и Коко Боко Heart Eyes  


Много са ви хубави и на двете снимките. Аз си ги гледах с много голям кеф  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт