Ето моята коледна украса,а вашата ...покажете ми я???

  • 11 706
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 830
Браво браво! Страхотни украси сте направили.  smile3501

И аз много харесвам тези широките ленти, които се увиват на елхата. Скоро ще се разходя и ще взема поне няколко вида от тях Peace

# 61
  • Мнения: 798
Много хубави украси имате, много коледно е ...
Белите елхи наистина са много красиви.
Да се включа и аз с малко коледни неща...
http://jenimadj.multiply.com/photos/album/28


# 62
  • Мнения: 740
Jeni, какво е това на прозореца - завеса? перде? - никога не съм виждала, а е толкова красиво. Откъде е ?

# 63
  • Мнения: 798
Jeni, какво е това на прозореца - завеса? перде? - никога не съм виждала, а е толкова красиво. Откъде е ?

Ами за перде го сложих. Цялото е на ресни, само най-отгоре върви плътна лента. От едно магазинче в Бургас го взех. Видях го и повече друго не можах да си харесам. Ето така изглежда от близо.
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/94

# 64
  • Мнения: 740
Аххх, искам го Twisted Evil Как му е названието на това чудо да тръгвам да го търся?
Ефекта е разкошен!

# 65
  • Мнения: 3 425
Страшни сте   Party

# 66
  • Мнения: 587
Хайде , няма ли  някой да коментира моята елха. Мисля че не успях да се справя толкова добре. Дайте идеи, искам да я пренаредя, но самото дръвче е доста разклонено , а пък с лентите като се прибере става топчесто. Има ли някакво предложения?

# 67
  • Мнения: 740
Shiva58, домът ти е разкошен, елхата също. Дребните детайли са изящни. Съвършена украса, според мен

# 68
  • Мнения: 587
Очаквам критики , защото не постигнах желания резултат. Исках да прилича на елхите показани в сайта, но те са изкуствени и много по симетрични. Ако някой гледа Господари на ефира, исках на техните елхи да прилича, но е бледо копие newsm78

# 69
  • Мнения: 798
Аххх, искам го Twisted Evil Как му е названието на това чудо да тръгвам да го търся?
Ефекта е разкошен!
Освен перде на ресни, друго наименование не мога да ти дам. Предполагам , че по магазините за пердета ще те разберат ако кажеш така. Успех!

# 70
  • Мнения: 3 034
Очаквам критики , защото не постигнах желания резултат. Исках да прилича на елхите показани в сайта, но те са изкуствени и много по симетрични. Ако някой гледа Господари на ефира, исках на техните елхи да прилича, но е бледо копие newsm78

дръвчето ти е разклонено, богато и много красиво в момента, не знам защо искаш да изглежда като магазинерски тип  newsm78 ако толкова много държиш, тайната на дръвчетата в магазини, офиси и т.н е в огромного количество лампички за долен слой, страшно много играчки/панделки и т.н. отгоре и така се запушват всякакви дупки, които ги има и при изкуствените елхи. на мен лично твоето ми допада повече, защото издава домашна направа  Hug

# 71
  • БГ
  • Мнения: 351
Украсите са страхотни.Ето и от нас малко снимки

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202591

# 72
  • София
  • Мнения: 6 011
Браво браво! Страхотни украси сте направили.  smile3501

И аз много харесвам тези широките ленти, които се увиват на елхата. Скоро ще се разходя и ще взема поне няколко вида от тях Peace

Аз си купих от един магазин за левче, имаше различни ширини, цветове и мотиви. Става наистина много ефектно с такива ленти.

# 73
  • Мнения: 587
Цитат
дръвчето ти е разклонено, богато и много красиво в момента, не знам защо искаш да изглежда като магазинерски тип  newsm78 ако толкова много държиш, тайната на дръвчетата в магазини, офиси и т.н е в огромного количество лампички за долен слой, страшно много играчки/панделки и т.н. отгоре и така се запушват всякакви дупки, които ги има и при изкуствените елхи. на мен лично твоето ми допада повече, защото издава домашна направа  Hug
Благодаря simplyaven! Наистина не съм специалист и не познавам тънкостите на украсяването на елхата. Всяка година се стремила  към все по добра украса, но все нещо не се получава. Този форум ми даде много идеи, за които благодаря.  bouquet
След малко и последните детайли ! Wink
Ето ги



Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 22:29 от shiva58

# 74
  • Мнения: 3 034
много стилно! браво  Peace няма нужда да си специалист, ти си украсяваш дома, в който живееш и знаеш какъв уют търсиш! аз си имам енда аранжорка вкъщи в БГ и затова ти казвам триковете в магазини, офис центрове и т.н., но моята си елха не я правя такава, много са ми претрупани онези, а те са все пак и реклама на самите играчки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт