Пила за нокти

  • 640
  • 10
  •   1
Отговори
  • DE
  • Мнения: 967
Преди имах много здрави нокти. От известно време ми се цепят и чупят.
Въпросът ми е такъв - възможно ли е да е от пилата, коята ползвам?
Имам чувство, че тя ми ги разцепва - хартиена е!
И каква да си купя? Препоръчайте ми!

# 1
  • Мнения: 1 885
Аз харесвам кристалните пили, защото почти не се изхабяват с години. Търкай в една посока и гледай да заглаждаш нокъта от всички страни.
Накрая се завършва с възможно най-финна пила, точно за да заглади мъничките нацепвания.

# 2
  • Мнения: 865
Ползвам стъклена.Нямам проблем.Незнам дали може да е проблем пилата  newsm78ако е  по-грапава и с по-груба структура е възможно да нацепва нокътя.Друг варянт е липса на витамини.

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Аз харесвам кристалните пили, защото почти не се изхабяват с години. Търкай в една посока и гледай да заглаждаш нокъта от всички страни.
Накрая се завършва с възможно най-финна пила, точно за да заглади мъничките нацепвания.
Навсякъде ли продават кристални?

# 4
  • Мнения: 1 227
.. Търкай в една посока ...
Това, доколкото знам е най-важното, за да не се нацепва нокъта. И аз ползвам хартиена и нямам проблеми. Ако ти се нацепват отскоро, помисли и за витамини Peace

# 5
  • Мнения: 1 885
Аз харесвам кристалните пили, защото почти не се изхабяват с години. Търкай в една посока и гледай да заглаждаш нокъта от всички страни.
Накрая се завършва с възможно най-финна пила, точно за да заглади мъничките нацепвания.
Навсякъде ли продават кристални?



Аз моята си я взех от една парфюмерия. Май на Перфект беше 5-6 лв.

# 6
  • Мнения: 1 234
Моята е стъклена.От както я ползвам нямам проблем с цепенето на ноктите,както беше преди от други пили.Струва 16 лв.,но съм виждала и по 6-7 лв. и мисля,че разликата е само в цената и ефекта ще е същия.

# 7
  • Мнения: 1 655
И аз ползвам стъклена пила но ноктите ми се цепят. Купих си заздравител за нокти OPI  от него преди време ми се оправиха ноктите, тоя път ще видим ефекта дали ще е същия.

# 8
  • Мнения: 1 802
mimoza^^ по скоро е липса на витамини!  Peace Зима е, няма кой знае какво разнообразие на пресни зеленчуци и плодове. Не че съм привърженичка на това, но пробвай да си набавиш витамините изкуствено.

# 9
  • Мнения: 201
sorry, но да попитам стъклена и кристална едно и също ли е  newsm78

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, благодаря ви!
Ще си купя стъклена или кристална!

Общи условия

Активация на акаунт