ДОБРИЧки деца, пишат на Дядо Коледа писма (38)

  • 13 532
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 3 914
Момичета, можете ли да ми препоръчате хотел в града, но да не е безбожно скъп и да е топличко.

# 16
  • Мнения: 2 821
хотели
Тук безбожно скъпи няма Wink. От посочените "България" и "Добруджа" са в центъра. Отоплението е с газ, мисля. Чувала съм добри отзиви относно обзавеждането на "Добруджа".

# 17
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Зависи какво разбираш под безбожно скъпи, но цените вече са почти еднакви. Най-малко 50-60лв. е двойка стая.

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 914
Благодаря ви момичета.
Трябваше по -скоро да посоча някакви суми, вместо да пиша безбожно скъп, ама карай.
Имах предвид, че не ми се дават да речем  120-150 лв. за нощувка.

Разгледах ги всичките, не че са много и се двоумя между "Добруджа" и "Спорт палас",
вторият е по -евтин, но на снимките мяркам някакъв теракот по пода, а в това зимно време...

Ох, ако съм предполага, че в родния ми град ще ми се наложи да спя на хотел...

# 19
  • Мнения: 203
Здравейте, разбрах че в града ви има фирма за конфекция  може би само дамска "ЕВЕЯ" - можете ли да ми дадете сайт или повече подробности. Искам да разгледам моделите и да разбере цените на костюмите.

# 20
  • Мнения: 377
Здравейте, разбрах че в града ви има фирма за конфекция  може би само дамска "ЕВЕЯ" - можете ли да ми дадете сайт или повече подробности. Искам да разгледам моделите и да разбере цените на костюмите.

мисля ,че имаш предвид "Ева", но за сайт не знам да имат!

# 21
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Те май първо бяха Ева, после Евея - отстрани на Универсалния е магазина им. Мисля че са по-ориентирани към по-възрастни дами. На мен лично не ми допадат.

# 22
  • Мнения: 377
galaxy-Честита ви рожденничка , да ви е жива и здрава и много да ви радва!

# 23
  • Мнения: 774
galaxy,честито ти рожденичка!
 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday

Весил празник!  bigdance2 Tada

# 24
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честита ти рожденичка Галакси.  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 821
Гале, да ти е живо и здраво момиченцето! Весело празнуване!   bouquet

# 26
  • Мнения: 408
Гале честито ти рожденичка! Нека Анна-Мария расте здраво, весело и щастливо дете! nbirthday  ura. А ти къде се изгуби да не започна работа.

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит рожден ден на Анна- Мария !! Heart Eyes

Да расте здрава, весела, щастлива и безгрижна

Весел и вкусен празник!

  bouquet

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
ДОбро утро!   bouquet
Желая ви хубав ден!!!  Heart Eyes

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 193
Dбро утро ..Хубав ден Laughing

Общи условия

Активация на акаунт