Криза на средната възраст.

  • 2 347
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Кога започва кризата на средната възраст при мъжете и как се проявява?

# 1
  • Мнения: 20
Моят съпруг е на 33. Лятото лежа в болница- диагноза миокардит. Щом се прибра вкъщи ( в болничен е) започна да мисли само за кръчми, дискотеки, пички и т.н. Все едно кара втори пубертет! Направо е ужасно и честно да си кажа, започна да ми писва....

# 2
  • Мнения: 192
Според мен след 40.
Не ми се мисли, никогa не е късно да стане човек за резил Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 723
Любимата ми тема.... Grinning
Пускала съм вече подобна.... Whistling
Моят мъж е вече на 43 и аз живея в постоянно напрежение
да уловя първите признаци Crazy

# 4
  • Мнения: 14
Според мен след 40.
Не ми се мисли, никогa не е късно да стане човек за резил Mr. Green
Най-после мъжко мнение. Благодаря. Надявах се да прочета какво мислят мъжете по въпроса. Помогнете ни, скъпи мъже, да ви опознаем. С много късмет може и да ви разберем някой ден.

# 5
Най-после мъжко мнение. Благодаря. Надявах се да прочета какво мислят мъжете по въпроса. Помогнете ни, скъпи мъже, да ви опознаем. С много късмет може и да ви разберем някой ден.
Ние мъжете сме лесни за разбиране. Когато се почустваме по-стари, започваме да се опитваме да се държим като по-млади. А на младини купончета, приятели и ПРИЯТЕЛКИ. Не знам как ще бъде при мене. Дано не згафя много.

# 6
  • Мнения: 941
Е, то е казано че мъжете карат пубертет до 40 години и след това ги хваща критическата!
Понеже моя мъж е с 8 год. по-голям от мен ще споделя.
Не зависи от годините, а от рутината..
Мъжо има 2 брака преди мен, аз само един  Embarassed преди него. Почти сме младоженци - от 4 години сме заедно - така, че се надявам като навъртим поне 20-тилетка съвместен брачен живот, тогава да го удари криттическата.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
Някои от мъжете след 40-45 започват да се заглеждат по млади жени и обикновено се влюбват в някоя от тях, правейки разлика между нейната младост и истеричните прояви на жена си вкъщи за еди-кои си чорапи, които не са хвърлени еди-къде си например. Изживяват го много емоционално и трудно го скриват от околните. Стават романтични, мислят за цветя, луни, звезди, балади, стихове...любов отвсякъде струи!
Други пък изпадат в безпричинна депресия  и апатия към всичко.

# 8
  • Мнения: 1
Някои от мъжете след 40-45 започват да се заглеждат по млади жени и обикновено се влюбват в някоя от тях, правейки разлика между нейната младост и истеричните прояви на жена си вкъщи за еди-кои си чорапи, които не са хвърлени еди-къде си например. Изживяват го много емоционално и трудно го скриват от околните. Стават романтични, мислят за цветя, луни, звезди, балади, стихове...любов отвсякъде струи!
Други пък изпадат в безпричинна депресия  и апатия към всичко.

 newsm78

Значи дъртите параходи след 40-45 стават hahaha романтични. Ще кажа на жена ми да чака до тогава, когато и аз стана набор на Титаник  Joy

# 9
  • Мнения: 7 723
.... Ще кажа на жена ми да чака до тогава, когато и аз стана набор на Титаник  Joy
Не рискувай! Не я предупреждавай! ooooh!
Ами, ако станеш от първия вид? newsm78

Аз, например в това отношение имам късмет! Whistling
Мъжът ми е с 10 години по- голям от мене,
и няма да се притеснявам,
че ще се Угледа у някоя млада пи*ка Whistling

# 10
  • Мнения: 1
.... Ще кажа на жена ми да чака до тогава, когато и аз стана набор на Титаник  Joy
Не рискувай! Не я предупреждавай! ooooh!
Ами, ако станеш от първия вид? newsm78

Аз, например в това отношение имам късмет! Whistling
Мъжът ми е с 10 години по- голям от мене,
и няма да се притеснявам,
че ще се Угледа у някоя млада пи*ка Whistling

Много ясно, просто се пошегувах, понеже много лесно се лепят етикетите и всичко се слага под общ знаменател. А за теб (вас) еми екстра - класика. На мен лично ми е неестетично до някое младо момче да застане значително по възрастна жена, както и някой дядка с 20г манекенка, но го приемам. В крайна сметка живота е цветен и верният път към щастието е улавянето и осъзнаването  на нюансите.

# 11
  • Мнения: 192
Според мен след 40.
Не ми се мисли, никогa не е късно да стане човек за резил Mr. Green
Най-после мъжко мнение. Благодаря. Надявах се да прочета какво мислят мъжете по въпроса. Помогнете ни, скъпи мъже, да ви опознаем. С много късмет може и да ви разберем някой ден.

Аз също наближавам възрастта и тайно се моля да ми даде Господ акъл да не кукна. Нагледал съм се на доста мъже около 50-те дондуркащи бебета на младите си втори половинки. Ако щете вярвайте, смешна(по скоро жалка) картинка.
Тук определено смятам че вина носят и младите алчни дами, които се "влюбват" в позадъртелите чичковци. Естествено, ако си на 25 а чичкото е след 40-те трудно ще ти откаже. А за теб, колкото и грубо да звучи влюбването е по-скоро не в чичкото, а в паричките му. Т.е. искаш да си осигуриш лукса, джипа му, къщата....

# 12
  • Мнения: 3 447

Аз, например в това отношение имам късмет! Whistling
Мъжът ми е с 10 години по- голям от мене,
и няма да се притеснявам,
че ще се Угледа у някоя млада пи*ка Whistling
Нали, нали? И аз все се бъзикам, че връзката ни е резултат от кризата на средната възраст  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 723

Аз, например в това отношение имам късмет! Whistling
Мъжът ми е с 10 години по- голям от мене,
и няма да се притеснявам,
че ще се Угледа у някоя млада пи*ка Whistling
Нали, нали? И аз все се бъзикам, че връзката ни е резултат от кризата на средната възраст  Mr. Green
Да! Да!
Рано ги е трЕснало наЩе! Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт