Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Русе
Заповядайте в новата тема!
Старата стана доста дълга вече.Ето линка към нея:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239038.new#new

Ще се самоцитирам с последния си въпрос.

Имам питанка към всички.Мадлена ще ни прати 20лв.Илиана също обеща малко парички.За какво да ги използваме?Ще бъде ли нужно да купуваме тонер?Или да купим с тях материали?Някой има ли нужда от пари за материали?Трябва всички заедно да решим този въпрос,така че не се свенете и казвайте,ако сте фалирали вече!Тези парички можем да ги разпределим за материали.Аз нямам вече какво да купувам.Момичета,чакам ви мнението по този въпрос,важно е за всички ни.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 15:53 от kabzimalka

# 1
  • Бургас
Пу първа, а можете ли да дадете линк къде мога да гледам въпросния репортаж?

# 2
Sled malko otiwam w optikata 6te ostawj i hartijta i botu6kite,dano ne si minala we4e.Kade iskATE DA SLOZA PLAKATA?

# 3
  • Русе
madlena ,]Ще го излъчват от регионалния ТВцентър в Русе  към Националната телевизия...може би ще го запишем и качим евентуално в нета.Няма как да го гледаш в Бургас Sad.Да видим първо какви сме ги надробили Mr. Green

# 4
Ако ви се сторя много дебела на репортажа /ако случайно ме дадат де/ да знаете, че притеснението слага поне едни 20 кила отгоре  Mr. Green

# 5
  • Русе
Ако ни се сториш дебела(ще ти дърпам ушаците) ,ще те напляскаме дружно,вместо да ходиш на антицелулитен масаж Joy  и ако искаш да знаеш дебели жени няма-има слаби жени и ХУБАВИ жени ...Те мъжете по клоьщаци се заглеждат само от куртоазия....имаче им е хубаво да зашепят мИсенце               сори за спама
  к'во значи ако те дават...всички ни ще дават,нЕма празно ей.

# 6
  • Русе
Мона,днес ми е невъзможно да отида до там.Утре на път за млечна кухня ще отида.Само да те питам оптиката в блока преди гарата ли е - от страната на автогарата на Борисова?Оф,не знам дали ме разбра.Ама ми обясни точно от коя страна е - ляво или дясно към гарата.

Духче,много са ти хубави чантите.Чудесни са.

# 7
  • Русе
http://programata.bnt.bg/content/view/full/187/(year)/2007/(month)/12/(day)/7
Програмата на РТВЦ Русе за утре,предаването на Петя е от 19.00 часа.

# 8
оптиката е на левия тротоар в посока гарата.намира се срещу М-тел,Икономическия и т.н.

# 9
  • Русе
Момичета не се съмнявам,че сте се справили чудесно и искренноста ви ще зарази хората тук   bouquetИдваше ми се ама се притеснявах да не заразим някое детенце нищо,че сме добре вече.
Петя ЕДНО ГОЛЯМО   bouquet и от мен.
Голямо   bouquet за Никол на Силвето.
Джаста утре ще сме на контролен в 2-ра пол. незнам ког аще свършим,но звънни ми,че и аз искам плакати  Wink

# 10
  • Русе
Още една шапка за базара от мен.Да и махна ли пискюла или да я оставя така?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=184529&photo=29

# 11
  • Русе
Според мен не го махай,много е хубавка  Peace

# 12
  • Русе
Момичета аз само на бързо да се отчета -Сложих плакати на главния вход на Централна поща, отзад на бившите тел.каси където е колетно гише, в една аптека и в един магазин са ми познати също им оставих по един.Утре непременно ще гледам репортажа сигурна съм че сте били страхотни.
За Петя  newsm51 и от мен.
А за болните дечица ще се моля по-бързо да се оправят.Какъв е този гаден вирус незнам ама наистина ни изпотръшка на всички децата болни  #2gunfire #2gunfire #Cussing out

Ще ви почерпя поне виртуално утре че сега нямам  време /готвя се за банкет  Mr. Green / за здравето на съпруга ми, който днес е именник.Да ми е жив и здрав  Grinning.А беба ще се гледат със свекито да видим как ще се представи.

# 13
Още една шапка за базара от мен.Да и махна ли пискюла или да я оставя така?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=184529&photo=29

Шапката е още по-хубава на живо  Hug А манекена е страхотен, ще се наложи на базара да стои с шапката, че много му ходи  Laughing

# 14
  • Pyce
Аууу,много ми хареса тази шапка!!!Кабзи страхотна е!!! Peace

Момичета,аз също имам доста плетени неща за базара,но се разбрахме да не се опаковат нали?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт