РУСЕнки се стягат за благотворителен базар 2

  • 18 777
  • 612
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 287
Заповядайте в новата тема!
Старата стана доста дълга вече.Ето линка към нея:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239038.new#new

Ще се самоцитирам с последния си въпрос.

Имам питанка към всички.Мадлена ще ни прати 20лв.Илиана също обеща малко парички.За какво да ги използваме?Ще бъде ли нужно да купуваме тонер?Или да купим с тях материали?Някой има ли нужда от пари за материали?Трябва всички заедно да решим този въпрос,така че не се свенете и казвайте,ако сте фалирали вече!Тези парички можем да ги разпределим за материали.Аз нямам вече какво да купувам.Момичета,чакам ви мнението по този въпрос,важно е за всички ни.


Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 15:53 от kabzimalka

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Пу първа, а можете ли да дадете линк къде мога да гледам въпросния репортаж?

# 2
  • Мнения: 706
Sled malko otiwam w optikata 6te ostawj i hartijta i botu6kite,dano ne si minala we4e.Kade iskATE DA SLOZA PLAKATA?

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 193
madlena ,]Ще го излъчват от регионалния ТВцентър в Русе  към Националната телевизия...може би ще го запишем и качим евентуално в нета.Няма как да го гледаш в Бургас Sad.Да видим първо какви сме ги надробили Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 942
Ако ви се сторя много дебела на репортажа /ако случайно ме дадат де/ да знаете, че притеснението слага поне едни 20 кила отгоре  Mr. Green

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ако ни се сториш дебела(ще ти дърпам ушаците) ,ще те напляскаме дружно,вместо да ходиш на антицелулитен масаж Joy  и ако искаш да знаеш дебели жени няма-има слаби жени и ХУБАВИ жени ...Те мъжете по клоьщаци се заглеждат само от куртоазия....имаче им е хубаво да зашепят мИсенце               сори за спама
  к'во значи ако те дават...всички ни ще дават,нЕма празно ей.

# 6
  • Мнения: 1 287
Мона,днес ми е невъзможно да отида до там.Утре на път за млечна кухня ще отида.Само да те питам оптиката в блока преди гарата ли е - от страната на автогарата на Борисова?Оф,не знам дали ме разбра.Ама ми обясни точно от коя страна е - ляво или дясно към гарата.

Духче,много са ти хубави чантите.Чудесни са.

# 7
  • Мнения: 1 523
http://programata.bnt.bg/content/view/full/187/(year)/2007/(month)/12/(day)/7
Програмата на РТВЦ Русе за утре,предаването на Петя е от 19.00 часа.

# 8
  • Мнения: 706
оптиката е на левия тротоар в посока гарата.намира се срещу М-тел,Икономическия и т.н.

# 9
  • Мнения: 946
Момичета не се съмнявам,че сте се справили чудесно и искренноста ви ще зарази хората тук   bouquetИдваше ми се ама се притеснявах да не заразим някое детенце нищо,че сме добре вече.
Петя ЕДНО ГОЛЯМО   bouquet и от мен.
Голямо   bouquet за Никол на Силвето.
Джаста утре ще сме на контролен в 2-ра пол. незнам ког аще свършим,но звънни ми,че и аз искам плакати  Wink

# 10
  • Мнения: 1 287
Още една шапка за базара от мен.Да и махна ли пискюла или да я оставя така?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=184529&photo=29

# 11
  • Мнения: 946
Според мен не го махай,много е хубавка  Peace

# 12
  • Русе
  • Мнения: 729
Момичета аз само на бързо да се отчета -Сложих плакати на главния вход на Централна поща, отзад на бившите тел.каси където е колетно гише, в една аптека и в един магазин са ми познати също им оставих по един.Утре непременно ще гледам репортажа сигурна съм че сте били страхотни.
За Петя  newsm51 и от мен.
А за болните дечица ще се моля по-бързо да се оправят.Какъв е този гаден вирус незнам ама наистина ни изпотръшка на всички децата болни  #2gunfire #2gunfire #Cussing out

Ще ви почерпя поне виртуално утре че сега нямам  време /готвя се за банкет  Mr. Green / за здравето на съпруга ми, който днес е именник.Да ми е жив и здрав  Grinning.А беба ще се гледат със свекито да видим как ще се представи.

# 13
  • Мнения: 1 942
Още една шапка за базара от мен.Да и махна ли пискюла или да я оставя така?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=184529&photo=29

Шапката е още по-хубава на живо  Hug А манекена е страхотен, ще се наложи на базара да стои с шапката, че много му ходи  Laughing

# 14
  • Мнения: 3 376
Аууу,много ми хареса тази шапка!!!Кабзи страхотна е!!! Peace

Момичета,аз също имам доста плетени неща за базара,но се разбрахме да не се опаковат нали?

Общи условия

Активация на акаунт