Идей за детско парти

  • 751
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте мами!

Имам нужда от помощ.Става на въпрос за детски рожден ден на 12 г детенце, но ми трябват идей как да забавлявам децата докато празнуват за да не скучаят.Ще се радвам на всички идейки който ми дадете и помогнете с тях.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Първият ми идей е да поиграете на скрабъл или друга игра, свързана с думи.

Здравейте мами!

Имам нужда от помощ.Става на въпрос за детски рожден ден на 12 г детенце, но ми трябват идей как да забавлявам децата докато празнуват за да не скучаят.Ще се радвам на всички идейки който ми дадете и помогнете с тях.
Благодаря ви предварително!

# 2
  • София
  • Мнения: 397
 Просто ги освободи от присъствието си! На 12г "децата" вече предпочитат сами да се забавляват, когато има възрастен им е тъпо и притеснено. За да не мислиш, че си говоря наизуст- дъщеря ми е точно на 12. Ако им нямаш доверие да седнеш на близкото кафе, то поне бъди в друга стая.

# 3
  • Мнения: 2 082
дадох на моят син пари-ходиха на кино,боулинг и разни игри, после се черпиха...

# 4
  • Мнения: 28
Наеми аниматор или отидете на заведение,или в някой детски център.Те ще имат грижата да ги забавляват.

# 5
  • Мнения: 581
 На тази възраст вече могат да празнуват в детска дискотека според мен. Естествено в присъствието на възрастен.

# 6
  • Мнения: 1 371
Племенницата ми имаше рожден ден октомври (стана на 12 години), събра приятелите си в заведение, без възрастни. Ядоха , пиха (алкохол, разбира се, не са пили) и се веселиха.
Какви игри? Те са достатъчно големи сами да се забавляват, само ще се притесняват от вас.

# 7
  • ES
  • Мнения: 2 172
Рискуваш заглавието на темата ти да влезе в темата за парвописни грешки. Аз в първия момент не можах да разбера точно за какво иде реч.
То даже не се изговаря така, как може да го напишете с "Й"  newsm78

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
идея (ед.ч) - идеИ (мн.ч)
който (ед.ч) - коИто (мн.ч)
Какъв пример давате на децата си, направо се чудя.  ooooh!

А по темата - 12 годишните са достатъчно големи, за да се забавляват сами. Нямат нужда от бавачка. Което, разбира се, не означава да бъдат оставени съвсем без надзор.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 18:51 от Лалка

# 9
  • Мнения: 9 990
Вторият ми идей пък на мен Laughing е да ги оставите сами да измислят-едва ли на тази възраст ще са във възторг от присъствието ви по принцип на купона Wink

Общи условия

Активация на акаунт