Салон за масаж

  • 28 629
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз искам да питам, дали някой от вас знае салон за масаж във Варна, който да се намира в центъра или по-точно около х-л "Черно море"?
 Ходила съм на масаж в студио "Ка", но след масажа се чувствам като размазана Crazy, едва вървя и пътя от 15мин. ми се струва все едно е половин час. 

# 46
# 47
  • Мнения: 68
Аз ходих в Arcadia Spa:  www.arcadia-spa.com
Много съм доволна и от масажите за тяло, и за лице. Има безплатна сауна и парна баня към всяка процедура, както и безплатни напитки и грим  Grinning

знаеш ли каква е цената за един обикновен масаж много ми хареса обстановката там!  bouquet

# 48
  • Мнения: 129
и аз да се включа за масажите - ходя от години и мога да напиша книга за масажистите във варна и околните комплекси. но сега намерих нещо наистина много различно - една мацка, много е готина - една такава позтивна, без да изпада в телешки възторг. прави страшно хубави масажи - и целулитен, и релаксиращ и тонизиращ и т.н. Обикновено поне 1.5 часа. Страшно добре масажира ходилата първо, не пропускаите да иа помолите да ви масажира и ушите - много е готино. И не ви пуска разни лигави приспиващи мелодии - има и тях, ако предпочитате, а много свеж чилаут. Казва се Марияна, тел. й е 0884095231. Цените са доста прилии. Салонът е съвсем нов и много добре обзаведен, има маникюр и педикюр - ама за тях няма свободни часове до нова година, и козметик.

# 49
# 50
  • Мнения: 177
Имам нужда от помощ  Praynig
Искам да направя подарък - масаж и процедура за почистване на лице, но аз самата никога не съм ходила на масаж и не съм запозната с този вид 'салони'.
Моля Ви, препоръчайте ми салон, някъде в центъра или в Младост  Heart Eyes
Благодарение на този форум открих спа студио Сабина - http://spastudiosabina.com/, на Дондуков. Харесва ми, обаче масажите се правят на "дневна" светлина и няма релаксираща обстановка.
Aми ако си ходила през деня каква светлина да има. Аз ходих привечер, беше неверятно, имаше релаксираща музика, свещи, аромати и беше много релаксиращо, направо се размазах.
www.spastudiosabina.com

Страхотни масажи, невероятен екип и не на последно място видим резултат. Аз си правих антицелулитни процедури. Много съм доволна и го препоръчвам горещо. Като отбия малечко пак се мяткам на тездяха  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 2 060
Имам нужда от помощ  Praynig
Искам да направя подарък - масаж и процедура за почистване на лице, но аз самата никога не съм ходила на масаж и не съм запозната с този вид 'салони'.
Моля Ви, препоръчайте ми салон, някъде в центъра или в Младост  Heart Eyes
Благодарение на този форум открих спа студио Сабина - http://spastudiosabina.com/, на Дондуков. Харесва ми, обаче масажите се правят на "дневна" светлина и няма релаксираща обстановка.
Aми ако си ходила през деня каква светлина да има. Аз ходих привечер, беше неверятно, имаше релаксираща музика, свещи, аромати и беше много релаксиращо, направо се размазах.
www.spastudiosabina.com

Страхотни масажи, невероятен екип и не на последно място видим резултат. Аз си правих антицелулитни процедури. Много съм доволна и го препоръчвам горещо. Като отбия малечко пак се мяткам на тездяха  Mr. Green

Подкрепям с двете си ръце, а най-вече с краката, дупето и коремчето си препоръката!!!! JoyМного добре ми се отразиха масажите и процедурите в този салон. Екипът е много добър!!!

# 52
  bouquet  bouquet  bouquetМомичета, аз открих рая..... Връщам се от масаж в "Дивна медик". Чували ли сте? Не мога да го опиша! Трябва да го пробвате! Имат масажи на тяло, козметика, маникюр, педикюр, грим и какво ли още не. Козметичките са много готини- усмихнати и супер професионалисти. Консултират, обясняват и обгрижват великолепно. Оказа се, че имат доста обширен сайт: www.divnamedik.com. Намира се на Орлов мост. Очаквам и вашите възторжени мнения.

# 53
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
  bouquet  bouquet  bouquetМомичета, аз открих рая..... Връщам се от масаж в "Дивна медик". Чували ли сте? Не мога да го опиша! Трябва да го пробвате! Имат масажи на тяло, козметика, маникюр, педикюр, грим и какво ли още не. Козметичките са много готини- усмихнати и супер професионалисти. Консултират, обясняват и обгрижват великолепно. Оказа се, че имат доста обширен сайт: www.divnamedik.com. Намира се на Орлов мост. Очаквам и вашите възторжени мнения.

Чували сме го, че и ходим там  Mr. Green
Тъй че си имаме собствени впечатления - не ми харесва маникюристката.
Козметичките са много добри  Peace

# 54
  • Мнения: 43
и аз да се включа за масажите - ходя от години и мога да напиша книга за масажистите във варна и околните комплекси. но сега намерих нещо наистина много различно - една мацка, много е готина - една такава позтивна, без да изпада в телешки възторг. прави страшно хубави масажи - и целулитен, и релаксиращ и тонизиращ и т.н. Обикновено поне 1.5 часа. Страшно добре масажира ходилата първо, не пропускаите да иа помолите да ви масажира и ушите - много е готино. И не ви пуска разни лигави приспиващи мелодии - има и тях, ако предпочитате, а много свеж чилаут. Казва се Марияна, тел. й е 0884095231. Цените са доста прилии. Салонът е съвсем нов и много добре обзаведен, има маникюр и педикюр - ама за тях няма свободни часове до нова година, и козметик.

Час и половина... как издържаш на мен още на 15тата минута ми се доспива!?

# 55
аз ходя в НАДА в младост 1. много ми е далеч, понеже живея в Манастирски ливади, на за нищо на света няма да ги заменя. НЕВЕРОЯТНИ са!!!!!!
това е малък салон тип спа център с козметик, масаж и маникюр. работят с много качествени неща и съ супер внимателни. като отида там не искам да си тръгна.
между другото козметичката им Краси, има златни ръце!
Петето, А може ли да ми кажеш къде точно се намира този салон, какви са цените. Интересува ме главно козметичката. Отдавна си търся козметик в тоя район. Извинявам се за отклонението от темата, но не можах да се въздържа  Laughing
ами това е Булевард Йерусалим срещу Мобиком има оградено място за строеж и зад него има нови блокове в последния от тях  с пауновото перо на стъклото; ако искаш имам и телефони, пиши ми на лични ще ти ги пратя.
сигурна съм че ще останеш доволна!!!!!!!


Някой дали има телефона на този салон, защото се въртях половин час там и не можах да го намеря.
Или ако някой знае друг салон някаде около младост, ще се радвам на препоръките Ви.

# 56
аз ходя в НАДА в младост 1. много ми е далеч, понеже живея в Манастирски ливади, на за нищо на света няма да ги заменя. НЕВЕРОЯТНИ са!!!!!!
това е малък салон тип спа център с козметик, масаж и маникюр. работят с много качествени неща и съ супер внимателни. като отида там не искам да си тръгна.
между другото козметичката им Краси, има златни ръце!
Петето, А може ли да ми кажеш къде точно се намира този салон, какви са цените. Интересува ме главно козметичката. Отдавна си търся козметик в тоя район. Извинявам се за отклонението от темата, но не можах да се въздържа  Laughing
ами това е Булевард Йерусалим срещу Мобиком има оградено място за строеж и зад него има нови блокове в последния от тях  с пауновото перо на стъклото; ако искаш имам и телефони, пиши ми на лични ще ти ги пратя.
сигурна съм че ще останеш доволна!!!!!!!


Някой дали има телефона на този салон, защото се въртях половин час там и не можах да го намеря.
Или ако някой знае друг салон някаде около младост, ще се радвам на препоръките Ви.

# 57
  • Мнения: 483
Някой може ли да препоръча масажистка във Варна  Rolling Eyes

# 58
Здравейте аз ходя на масажи в салон за красота РАЛИ , в кв. лозенец - http://tialo.net
Правят много готини масажи и подаръци за коледа,пожден ден и т.н
Може да си направиш шоколад,винотерапия,релакс и др.

# 59
  • Мнения: 256
аз съм от бургас къде ходите тук споделете

Общи условия

Активация на акаунт