Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора
Извинете ако въпросът ми ви се стори глупав, но аз не мога да се оправя с нашата. Тя е най - обикновена (Нео), като и се наглася с приставка дължината за подстригване. Та въпросът ми е : как се държи машинката, когато се подстригва  Embarassed - приставката й е леко извитя, тази извивка ли се "допира" до главата при подстригване или се държи по-изправена  #Crazy  newsm78 Вчера спорихме с мъжа ми и така и не се разбрахме. Та сега моля вас за съвет Tired
Цитирай

Много лесно се подстригва , но ми е трудно да обясня. виж ето тази снимка , горе долу това е положението в което трябва да я държиш :
http://www.ironport-bg.com/~ilko/motogreece/day1/22062007024.jpg
Цитирай

Пробвай се с приставката за най-дълго, естествено ако мъжа ти се съгласи Laughing
Цитирай

То от страни изглежда много лесно това с машинката, ама друго си е като я хванеш. И ние имаме на NEO. Аз си мислех, че е много лесно да подстригваш с машинка, но се оказа голямо изпитание.Милото до сега 3 пъти се жертва да го подстригвам. Последния път беше оня ден - и пак ми се разсърди  Embarassed. Според мен си трябва практика. Аз мисля, че следващият път вече ще се справя - ако има следващ път де.
А относно това как се държи машинката - първо пробвай на по голям номер - примерно 3-4-5 (то зависи и колко е дълга косата), трябва тази част която регулира дължината да е опряна в глава. Малко е трудно за обяснение, но на снимката от по горния пост става ясно, с тази разлика, че там е без приставка доколкото аз виждам. Ама то като почнеш да подстригваш ще усетиш как става, стига да има кой да се жертва първите няколко пъти  Mr. Green
Цитирай

Задължително преди да започнеш я смажи със смазка. Ние изгорихме една така.
Успех
Цитирай

Спорът при нас се породи от това,че мъжо каза да я държа почти перпендикулярно на главата, а аз я движа по главата като опирам в нея извивката на самата приставка  и по-трудно пада коса, ноооооо той настоя по неговия начин и  Sad взе доста повече машинката, при което се получи малка дупка. Тогава той така се ядоса, че сложи най-малката приставка и отвсякъде се офъка. Sad Embarassed За празниците дано му порасне поне малко повече коса Sad
Цитирай

Аз фризьорствам у нас със машинката и тримата мъже.
Така се учих сама в началото - с най-дългата приставка. Затова и го написах.
Дупки не съм правила досега (никога не е късно, де Crazy)

Цитирай

Спорът при нас се породи от това,че мъжо каза да я държа почти перпендикулярно на главата, а аз я движа по главата като опирам в нея извивката на самата приставка  и по-трудно пада коса, ноооооо той настоя по неговия начин и  Sad взе доста повече машинката, при което се получи малка дупка. Тогава той така се ядоса, че сложи най-малката приставка и отвсякъде се офъка. Sad Embarassed За празниците дано му порасне поне малко повече коса Sad

Той и моя е същия. Аз се мъча да го догодя да е хубав, да не го нафъкам, той само мрънка. И така една седмица преди годежа ни филосовства, дава акъли, аз се изневих, фъцнах му бритона малко повече и нашия като хвана машинката и си отряза целия бритон. И накрая аз съм била вновна, че щял да изглежда като олигофрен на годежа. Добре че си ми е хубавец та и поофъкан си беше добре Mr. Green

Sweety_lady не се отказвай от подстрижките, ще се научиш с времето. Обясни на мъжа ти да има търпение първите няколко пъти. Сега и без това е студено - винаги може да сложи шапка Laughing Успех ти желая.
Цитирай

И аз фризирам двамата мъже в къщи с такава машинка. Сменили сме до сега три. За да не стават дупки, трябва машинката да е хубава. Другите много скубят, поне моя мъж твърди така. Ние имаме такава http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09003870 и съм доволна, но не мога да направя хубава черта на врата. Някак не отсича хубаво.
Сега е момента да дадат акъл фризьорките. Praynig
Цитирай

Хайде  и аз в кюпа. Mr. Green Моя го подстригвам само аз,не е  претенциозен.Е , все пак се старая де Peace.На мен ми е лесно , защото той иска 1 номер и навсякъде е еднакво.Няма по-късо и по-дълго.Трудно ми  е само по врата , както е обеснила  vok ...... newsm78
Цитирай

и аз подстригвам двамата мъже в къщи и нямам никакви проблемине съм фризорка, но ми идва от вътре и околните казват че се справчм много добре.Машинката ни е klatronic и е купена от метро.А относно начина на подстригване започвам с приставка 6 ,обирам по голямата коса и после с 3 номер около ушите и врата и накрая без приставка изчиствам хубаво врата.След 2-3 подстригвания няма да имаш проблем.
Цитирай

1-10 от 10 отговора